Menu
Nákupný košík

Nože Kandar

Štíhly tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, ale vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Nôž motýlik Kandar Rainbow XL
Vypredané
Motýlik vo veľkosti XL. Nôž typu motýlik od firmy Kandar klasického tvaru, ale s netradičnou farebnou povrchovou úpravou. Tiež jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné. Pri flipovaní je vďaka svojim rozmerom trochu pomalší, čo pri nácviku trikov môže byť výhoda. Čepeľ aj rukoväť sú z nerez..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Nôž motýlik Kandar Rainbow XL štíhly
Vypredané
Štíhly XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar klasického tvaru, ale s netradičnou farebnou povrchovou úpravou. Tiež jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, napriek tomu vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocele s atraktívnou d..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Nôž motýlik Kandar XL tréningový strieborný
Vypredané
Tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť a hmotnosť sú väčšie ako býva u motýlikov bežné a vďaka tomu je pri flipovaní trochu pomalší. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocel..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž motýlik Kandar Real Tree
Vypredané
Nitovaný maskáčový motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. C..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž motýlik Kandar lebka
Vypredané
Nitovaný motýlik s motívom lebiek. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý je celý potlačený motívom lebiek so zelenými očami. Dobre sa hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z ner..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž motýlik Kandar rainbow
Vypredané
Nôž typu motýlik od firmy Kandar v atraktívnom farebnom prevedení rainbow. Dobre sa hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej z..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Vyskakovací nôž Kandar drevo
Vypredané
Talianska vystreľovacia klasika. Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Kandar. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka. Legendárny typ noža, ktorého povesť ovplyvnila talianska mafia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Nôž motýlik Kandar klips malý
Vypredané
Malý motýlik s klipom. Nôž typu motýlik od firmy Kandar v zmenšenom prevedení. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a vreckovému klipu, je okrem flipovania dobre použiteľný aj ako EDC nôž, teda na každodenné nosenie a bežné použitie. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocele v čiernej farbe. Spoje nožičiek..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Nôž motýlik Kandar zlatý nitovaný
Vypredané
Nitovaný motýlik v zlatej farbe. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý sa skvele hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zl..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.