Menu
Nákupný košík

Nože Marttiini

Legendárne fínske nože Marttiini sú výsledkom dlhoročných skúseností s výrobou nožov v kombinácii s profesijnou zručnosťou, tradíciami remeselnej výroby, dôkladne vybranými materiálmi a modernými technológiami. Výsledkom takejto výroby je nôž Marttiini, ktorý sa dobre udržuje a slúži svojmu majiteľovi po celý život. Nože Marttinni boli vždy nutnosťou pri príprave dreva a rozkladaní ohňa, pri výrobe nástrojov a pomôcok, pre lov, rybárčenie, prípravu jedla a varenie. Nože Marttiini sú vyrábané špeciálne pre tieto aktivity a nesú v sebe históriu a tradíciu severských národov. Kombinácia perfektného spracovani a elegancie s funkčnosťou a kvalitou materiálov robia z nožov Marttiini vyhľadávaných pomocníkov lovcov, rybárov a trampov. Pre svoju krásu sú vyhľadávané medzi zberateľmi.

Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Výrobca: Marttiini
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
783,00 €
Bez DPH:652,50 €
Výrobca: Marttiini
Exkluzívny nôž z limitovanej edície. Nádherný nôž od renomovanej fínskej nožiarske firmy Marttiini. Perfektný pre zberateľov a milovníkov luxusu. Čepeľ zo špičkovej damaškovej ocele má krásnu kresbu a rukoväť v kombinácii bronzu a svetlého parohu z neho robí takmer šperk. Nôž je z limitovanej edície..
1 940,00 €
Bez DPH:1 616,67 €
Výrobca: Marttiini
Outdoorový nôž s rituálnou hrkálkou. Krásny elegantný nôž od renomovanej fínskej firmy Marttiini, ktorý je vhodný pre použitie pri outdoorových aktivitách a love. Zvláštnosťou tohto noža je rituálna hrkálka na konci rukoväte, ktoré podľa legendy odháňa zlých duchov od používateľa noža. Čepeľ je vyr..
132,00 €
Bez DPH:110,00 €
Výrobca: Marttiini
Malý kuchynský nôž určený hlavne na krájanie a plátkovanie ovocia a zeleniny. Vďaka zúbkovanej čepeli ľahko prereže šupku aj veľa zrelých a mäkkých plodov bez ich rozpučenia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, rukoväť je gumová s protišmykovím zdrsnením a záštitou...
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Výrobca: Marttiini
Moderne pojatý lovecký nôž ideálny pre pobyt v prírode. Vďaka žiarivej oranžovej rukoväti sa nedá prehliadnuť a v lese ho určite nestratíte. S nožom sa veľmi dobre manipuluje. Gumová rukoväť nekĺže ani v mokrých rukách. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele so špeciálnou povrchovou úpravou ..
74,00 €
Bez DPH:61,67 €
Výrobca: Marttiini
Luxusný fínsky nôž so štylizovanou bronzovou plastikou hlavy losa na konci rukoväte. Aj na púzdre sa nachádza rovnaký motív. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a jej povrch je zrkadlovo lesklý. Rukoväť je z dreva fínskej brezy kučeravej, je tepelne upravená, dobre tvarovaná a veľmi pohodlne sa drží..
168,00 €
Bez DPH:140,00 €
Výrobca: Marttiini
Kuchynský filetovací nôž so štíhlou čepeľou. Je ideálny pre filetovanie rýb a všade tam, kde je vyžadovaný presný rez. Je veľmi ľahký a pohodlne ovládateľný. Rukoväť je gumová s protisklzovým zdrsnením a je príjemne tvarovaná. Prsty pri práci chráni záštita. Na konci rukoväte je rozšírená pätka...
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Výrobca: Marttiini
Veľmi pekný malý nôž vhodný na outdoorové aktivity, či pobyt v prírode. Krátka čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je ideálna na činnosti vyžadujúce presný rez. Rukoväť je vyrobená z voskovaného brezového dreva s krásnou kresbou, je anatomicky tvarovaná a vďaka oblým tvarom sa pohodlne d..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 90 (8 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.