Menu
Nákupný košík

Paprikové spreje

Nylonové púzdro na paprikový sprej Tornado 40 ml. Zatváranie je na suchý zips. Dá sa nosiť na opasku, ale aj na leme nohavíc. Sprej nie je súčasťou dodávky...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii s výstrekom vo forme aerosolovej hmly so širším záberom. Hlavica disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu oslepený neznesiteľným pálením a..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Stredne veľký obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme paprsku, ktorý lepšie odoláva poveternostným podmienkam. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je ..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Paprikový sprej K fog2 20ml
-9 %
Menší obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii s výstrekom vo forme aerosolovej hmly so širším záberom. Hlavica disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu oslepený neznesiteľným pál..
10,00 € 11,00 €
Bez DPH:8,33 €
Menší obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme paprsku, ktorý lepšie odoláva poveternostným podmienkam. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásah..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Paprikový sprej Police Jet paprsek 40 ml
Vypredané
Obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum - výťažok z čili papričiek) s vysokou koncentráciou 15%. Výstrek vo forme lúča, s ktorým treba lepšie mieriť, ale oproti hmle je menej náchylný na ovplyvnenie vetrom. Spúšť spreja je proti nechcenému stlačeniu istená odpruženou krytkou,..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Paprikový sprej ESP FOG 50ml
Vypredané
Obranný paprikový sprej od firmy ESP. Sprej obsahuje účinnú látku OC (oleoresín capsicum - výťažok z chilli papričiek) v koncentrácii 10%. Výstrek vo forme hmly, so širším záberom pre ľahšie zasiahnutie útočníka. Je však náchylnejší na ovplyvnenie vetrom. Spúšť spreja je proti nechcenému stlačeniu i..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 33 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.