Menu
Nákupný košík

Paprikové spreje

Veľký obranný sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je 5-10% výťažok z chilli papričiek. Výtrysk je vo forme paprsku a lepšie odoláva poveternostným vplyvom. Spúšť disponuje odpruženým víkom, ktoré bráni nechcenému stlačeniu. Útočník je po zasiahnútí dočasne oslepený neznesiteľným pálen..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nylonové púzdro na paprikový sprej Tornado 40 ml. Zatváranie je na suchý zips. Dá sa nosiť na opasku, ale aj na leme nohavíc. Sprej nie je súčasťou dodávky...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme peny so širším záberom. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu tváre oslepený neznesiteľným pálením ..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii s výstrekom vo forme aerosolovej hmly so širším záberom. Hlavica disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu oslepený neznesiteľným pálením a..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Stredne veľký obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme paprsku, ktorý lepšie odoláva poveternostným podmienkam. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je ..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Paprikový sprej K fog2 20ml
-9 %
Menší obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii s výstrekom vo forme aerosolovej hmly so širším záberom. Hlavica disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu oslepený neznesiteľným pál..
10,00 € 11,00 €
Bez DPH:8,33 €
Menší obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme peny so širším záberom. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásahu tváre oslepený neznesiteľným pá..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Menší obranný paprikový sprej s účinnou látkou OC (oleoresin capsicum), čo je výťažok z chilli papričiek v 5-10% koncentrácii. Výstrek je vo forme paprsku, ktorý lepšie odoláva poveternostným podmienkam. Hlavica spreja disponuje otočnou poistkou proti nechcenému stlačeniu spúšte. Útočník je po zásah..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 33 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.