Menu
Nákupný košík

Príslušenstvo k obuškom

Prídavná lopatka k teleskopickým obuškom ESP. Použitie lopatky je veľmi jednoduché. Stačí odskrutkovať koncovku obuška miesto nej naskrutkovať hlavicu lopatky. Obušok potom slúži ako rukoväť. Lopatka má dve pracovné polohy - ako klasická lopatka, alebo ako motyka. Súčasťou dodávky je čierne nylonové..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Čierne nylonové púzdro na teleskopické obušky od veľkosti 21 palcov. Obušok je v púzdre fixovaný prackou s kovovým zapínaním...
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Praktická sada doplnkov pre obušok od firmy ESP. Sada obsahuje baterku BL-02, ktorá sa dá použiť samostatne, ako aj ako prídavná baterka na obušky ESP. Je napájaná dvomi batériami CR 2032. Ďalej sada obsahuje červený signalizačný kužeľ kompatibilný s baterkou. Všetko je uložené v spoločnom nylonovom..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Kovový klip na teleskopické obušky od českej firmy ESP. Je vhodný pre všetky veľkosti obuškov. Upevní sa na rukoväť pomocou páru čeľustí. Obušok sa potom dá nosiť nenápadne z vnútornej, či vonkajšej strany nohavíc. Obušok sa tasí aj s klipom...
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Prídavná baterka k teleskopickým obuškom ESP. Je celokovová s gumovými prvkami a vysoko odolným polykarbonátovým predným sklom. Svetelným zdrojom sú tri LED diódy, ktoré sú napájané šiestimi batériami CR2032 a vydrží svietiť až 210 hodín. Baterka sa jednoducho nakrúti na koniec rukoväte obušku namie..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Prídavná baterka k teleskopickým obuškom ESP. Je celokovová s gumovými prvkami a vysoko odolným polykarbonátovým predným sklom. Svetelným zdrojom sú tri LED diódy, ktoré sú napájané dvoma batériami CR2032 a vydržia svietiť až 60 hodín. Baterka sa jednoducho nakrúti na koniec rukoväte obušku namiesto..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Prídavná koncovka k teleskopickému obušku od firmy ESP. Po nasadení tvorí koncovka rozšírenú pätku vďaka čomu je úchop ešte pevnejší a istejší. Je zakončená gumovým hrotom, ktorý sa dá použiť na úder koncom zavretého obušku. To sa dá využiť napríklad v stiesnených priestoroch, kde nie je možné použi..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Taktické prídavné parabolické zrkadlo pre teleskopický obušok. Zrkadlo sa pomocou klipu ľahko pripevní k obušku a môžete tak bezpečne nahliadnuť aj za roh. Odrazová plocha zrkadla má priemer 92 mm a je dodávané s čiernym nylonovým púzdrom s klipom...
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Náhradná koncovka pre teleskopické obušky od firmy ESP...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Plastové púzdro pre teleskopické obušky od českej firmy ESP. Je určené pre obušky s dĺžkou 16, 18 a 21 palcov. Je vybavené kovovým klipom, ktorý umožňuje púzdro zavesiť za lem nohavíc, či na opasok. V uzavretom stave púzdro fixuje obušok veľmi pevne a znemožňuje jeho náhodnému vypadnutiu. Po rozopnu..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Plastové rotačné púzdro pre teleskopické obušky od českej firmy ESP. Je určené pre obušky s dĺžkou 21, 23 a 26 palcov. Je možné ho pohodlne upevniť za opasok bez nutnosti odopnutia opasku. Dá sa ľubovoľné natáčať v rozsahu 360 stupňov. V uzavretom stave fixuje púzdro obušok veľmi pevne a znemožňuje ..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Plastové púzdro pre teleskopické obušky od českej firmy ESP. Je určené pre obušky s dĺžkou 21, 23 a 26 palcov. Je vybavené kovovým klipom, ktorý umožňuje púzdro zavesiť za lem nohavíc, či na opasok. V uzavretom stave púzdro fixuje obušok veľmi pevne a znemožňuje jeho náhodnému vypadnutiu. Po rozopnu..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.