Menu
Nákupný košík

Rôzni výrobcovia

Krásny zatvárací nôž od firmy Citadel, ktorý verne nasleduje voj predobraz, ktorým sú klasické japonské nože Higonokami. Je to praktický univerzálny nôž, z ktorého na vás dýchne tradícia, a nadchne vás kvalitou a skvelou funkčnosťou. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele DNH7 (1075), je ruč..
198,00 €
Bez DPH:165,00 €
Nitovaný zlatý motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je v zlatom ..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Nitovaný tréningový motýlik. Nôž typu motýlik v prevedení s tupou čepeľou a oblým hrotom, takže je možné bezpečne nacvičovať aj hádzané triky. Ďalšia veľká výhoda pri vykonávaní trikov, čiže flipovania, spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobe..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Nitovaný maskáčový motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je vo fa..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Nitovaný strieborný motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je v st..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Tuhý lieh vo forme tabliet, ktorý je vhodný do špeciálnych outdoorových varičov, či ako krbový a grilový podpaľovač. Praktický prostriedok pre ľahké založenie ohňa. Pri horení nevydáva žiadny nepríjemný zápach a neprodukuje dym. Balenie 130g - 11 tabliet. Jedna tableta vydrží horieť cca 9 minút...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Strieborné vojenské identifikačné známky s gumovým lemom na guličkovej retiazke, tzv. psie známky...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Jedinečný štýlový zatvárací nôž. Exkluzívny zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear Art Edition. Tieto nože na prvý pohľad zaujmú nádherne zdobenou ručne vyrezávanou rukoväťou, ktorej vzor je u každého noža úplne jedinečný. Perfektná voľba pre tých, ktorí chcú ľahký univer..
182,00 €
Bez DPH:151,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 191 (16 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.