Menu
Nákupný košík

Rôzni výrobcovia

Zatvárací nôž Citadel Small
Novinka
Krásny zatvárací nôž od firmy Citadel, ktorý verne nasleduje voj predobraz, ktorým sú klasické japonské nože Higonokami. Je to praktický univerzálny nôž, z ktorého na vás dýchne tradícia, a nadchne vás kvalitou a skvelou funkčnosťou. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej uhlíkovej ocele DNH7 (1075), je ruč..
190,00 €
Bez DPH:158,33 €
Nitovaný zlatý motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je v zlatom ..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Tréningový motýlik v prestrojení. Zatvárací nôž typu motýlik, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako ostrý, jeho čepeľ ale nie je nabrúsená. Hrot má však špičku, takže pri hádzaných trikoch sa môžete pichnúť. Čepeľ noža je vyrobená z nerezovej ocele, rukoväť je tiež oceľová a celý nôž má čiernu povrchovú ..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Nitovaný tréningový motýlik. Nôž typu motýlik v prevedení s tupou čepeľou a oblým hrotom, takže je možné bezpečne nacvičovať aj hádzané triky. Ďalšia veľká výhoda pri vykonávaní trikov, čiže flipovania, spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobe..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Nitovaný maskáčový motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je vo fa..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Nitovaný strieborný motýlik. Nôž typu motýlik, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. Celý nôž je v st..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Tuhý lieh vo forme tabliet, ktorý je vhodný do špeciálnych outdoorových varičov, či ako krbový a grilový podpaľovač. Praktický prostriedok pre ľahké založenie ohňa. Pri horení nevydáva žiadny nepríjemný zápach a neprodukuje dym. Balenie 130g - 11 tabliet. Jedna tableta vydrží horieť cca 9 minút...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Strieborné vojenské identifikačné známky s gumovým lemom na guličkovej retiazke, tzv. psie známky. Na oboch doštičkách sú vyrazené kolónky pre zápis mena, telefónu dátumu narodenia a krvnej skupiny...
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
Strieborné vojenské identifikačné známky s gumovým lemom na guličkovej retiazke, tzv. psie známky...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 191 (16 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.