Menu
Nákupný košík

Taktické perá, kubotany

Nenápadný štíhly zatvárací nôž. Veľmi štíhly a ľahký zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý je vďaka svojej konštrukcii ľahko zameniteľný napríklad za písacie pero. To sa hodí napríklad keď pri sebe máte radi nôž, ale chystáte sa niekam, kde by bežný nôž vo vrecku pôsobil nepatrične. Nôž si zrejme nik..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Taktické pero Smith & Wesson 1122571 + nôž
-10 %
Multifunkčné taktické pero. Inovatívne taktické pero od firmy Smith & Wesson, ktoré v sebe navyše skrýva malý zatvárací nôž, ktorý mnohonásobne navýši možnosti použitia. Samotné taktické pero je potom vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá ako pero, vďaka čomu nebudí nežiaduce pozornosť. M..
46,00 € 51,00 €
Bez DPH:38,33 €
Taktické pero CRKT TPENWP William Pen II
Top kvalita -9 %
Elegantné taktické pero. Taktické pero od renomovanej firmy CRKT v elegantnom modernom dizajne. Taktické pero je vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý súčasne funguje ako štandartná prepisovačka a nebudí tak nežiaducu pozornosť, keď ho máte pri sebe a nevyzerá nepatrične ani vo vrecku gentlemana..
64,00 € 70,00 €
Bez DPH:53,33 €
Nôž v prepisovačke 9846
Vypredané
Nôž a pero v jednom. Praktický nástroj dva v jednom, ktorý slúži ako klasická prepisovačka a zároveň v sebe skrýva malý nôž. Pomôže vám v mnohých situáciách, keď pri sebe práve nemáte svoj plnohodnotný nôž. V krajnom prípade môže byť použitý ako núdzový prostriedok pri nutnej obrane. Otáčaním predn..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Taktické pero CRKT TPENWK
Vypredané
Elegantné taktické pero. Taktické pero od renomovanej firmy CRKT podľa návrhu inštruktora bojových umení Jamesa Williamsa, s elegantným jednoduchým dizajnom v čiernej farbe. Taktické pero je v súčasnej dobe veľmi obľúbený a účinný sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá a tiež funguje ako prepisovačka..
67,00 €
Bez DPH:55,83 €
Nôž v prepisovačke 9872
Vypredané
Nenápadný malý nôž ukrytý v prepisovačke. Pero je funkčné a môžete ním normálne písať. Čepeľ je ukrytá v zadnej časti...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 26 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.