Menu
Nákupný košík

Fox Maniago

Nôž motýlik Fox Maniago BF-500
Vypredané
Moderný zatvárací nôž typu motýlik, ktorý zaujme dizajnom a inovatívnou fixáciou nožičiek rukoväte. Tie nie sú vybavené klasickou západkou, ale držia pri sebe pomocou magnetu. Kvôli tomu a aj vďaka klipu je nôž vhodný skôr na bežné nosenie a nie je vhodný na prevádzanie trikov ako sa robia s bežnými..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž Fox Maniago 441DOL damaškový
Vypredané
Nádherný damaškový zatvárací nôž. Na jeho výrobu boli použité iba špičkové materiály. Čepeľ je z damaškovej ocele a na rukoväti je krásne olivové drevo. Nôž je určený pre náročnejších používateľov, ktorí vyžadujú nekompromisnú kvalitu s nádychom luxusu. Čepeľ je vyrobená z damaškovej ocele s nádhern..
355,70 €
Bez DPH:296,42 €
Vyskakovací nôž Fox 33 rohovina
Vypredané
Klasický vyskakovací nôž s dlhou štíhlou nerezovou čepeľou. Črienky sú z tmavej rohoviny. Kovanie a pätka rukoväte sú striebornej farby. Nôž sa otvára pomocou veľkého tlačítka na rukoväti a dá sa zaistiť proti nechcenému otvoreniu. Nôž zavriete vyklonením jednej časti kovania do strany...
75,60 €
Bez DPH:63,00 €
Zatvárací nôž Fox Maniago FX-590 karambit
Vypredané
Zatvárací bojový nôž typu karambit. Tento typ noža je v poslednej dobe veľmi obľúbený a v rukách skúseného bojovníka sa mení na nebezpečnú zbraň. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej kobaltovej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Nôž sa dá ľahko otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli...
127,50 €
Bez DPH:106,25 €
Nôž Fox Maniago FX-636T karambit
Vypredané
Špičkový mohutný bojový nôž typu karambit. Špecifická konštrukcia noža umožňuje vykonávať s nožom špeciálne techniky. Zahnutá čepeľ ľahko spôsobuje hlboké rezné rany. V rukách skúseného bojovníka sa jedná o veľmi nebezpečnú zbraň. Nôž je vyrobený z jedného kusa vysoko kvalitnej kobaltovej ocele s či..
266,00 €
Bez DPH:221,67 €
Nôž Fox Jimmy  FX-603 by Jerry Hossom
Vypredané
Malý integrálny nôž zaujímavého dizajnu. Oblasť jeho použitia je široká. Môžete ho použiť ako malý taktický nôž, či ako outdoorový nôž pre pobyt v prírode. Je vyrobený z jedného kusa špičkovej kobaltovej ocele. Napriek svojim rozmerom je odolný a spoľahlivý. Črienky sú drevené a pohodlne sa držia v ..
100,60 €
Bez DPH:83,83 €
Nôž Fox Maniago 479 karambit zatvárací
Vypredané
Zatvárací nôž typu karambit. Ide o bojový nôž určený na sebaobranu. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a zanecháva hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovo kobaltovej ocele a má antireflexnú čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá ľahko otvoriť pomocou otvoru v čepeli, prípadne zatlačením..
151,50 €
Bez DPH:126,25 €
Nôž Fox Maniago FX-599 karambit zatvárací
Vypredané
Kompaktný zatvárací nôž typu karambit. Tento typ noža sa používa ako bojový nôž pri sebaobrane. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a spôsobuje hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovej ocele a s anti reflexnou čiernou povrchovou úpravou. Nôž sa dá otvárať jednou rukou pomocou otvoru ..
140,90 €
Bez DPH:117,42 €
Nôž Fox Maniago 478 karambit zatvárací
Vypredané
Zatvárací bojový nôž typu karambit. Tento typ noža sa používa pri sebaobrane a jeho konštrukcia umožňuje špeciálne uchopenie. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a spôsobuje hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovej ocele s matne šedou povrchovou úpravou. Nôž sa dá jednoducho otvárať ..
137,80 €
Bez DPH:114,83 €
Vyskakovací nôž Fox Maniago - poskladaj si sám
Vypredané
Malý vyskakovací nôž pre deti, ktorý si musíte zložiť sami. V balení je skrutkovač a zloženie noža nie je zložité. Sada obsahuje prehľadný obrázok a návod...
29,20 €
Bez DPH:24,33 €
Vyskakovací nôž Fox Maniago 28 drevo
Vypredané
Klasický taliansky vyskakovací nôž. Má drevené črienky a zlatú pätku a kovanie. Čepeľ vyskakuje po strane pomocou tlačítka uprostred rukoväte. Zatvára sa vyklonením jednej časti kovania do boku. Nôž má poistku proti nechcenému otvoreniu...
50,30 €
Bez DPH:41,92 €
Zobrazené 1 až 12 z 15 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.