Menu
Nákupný košík

Ganzo

Zatvárací nôž Ganzo FH91BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Poctivý pracant. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo, dobré dielenské spracovanie a kvalitné materiály. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľah..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FH 61-GB zelený
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako nepreká..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž Ganzo FH31- BK Firebird G10
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálny zatvárací nôž nielen do práce. Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2 a pomer cena / výkon je u týchto nožov mimoriadne priaznivý. Tento model má tvar čepele sheepfoot, čo je typické najmä pre ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FB727S - BK malý
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Malý praktický zatvárací nôž. Zatvárací nôž menších rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako neprekáža, napriek tomu je plnohodnotne použiteľný a urobí veľa práce. Čepeľ je vyrobená z kva..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Zatvárací nôž Ganzo G734BK G10
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálny zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo. Ideálny nôž na každodenné nosenie, teda EDC. Má príjemne štíhly profil a vo vrecku nijako neprekáža. Je univerzálne použiteľný, pohodlne sa drží a veľmi dobre sa s ním pracuje. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavej..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Ganzo G7331BK čierny
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálne použiteľný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Ganzo v modernom poňatí s výrazne ryhovanými črienkami v čiernej farbe. Je univerzálne použiteľný, či už pre každodenné nosenie, outdoorové aktivity, alebo ako pracovný nôž. Je vyrobený z kvalitných materiálov s veľmi pekným dielenským spr..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Zatvárací nôž Ganzo G733BK čierny
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálne použiteľný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Ganzo v modernom poňatí s črienkami v čiernej farbe. Je univerzálne použiteľný, či už pre každodenné nosenie, outdoorové aktivity, alebo ako pracovný nôž. Je vyrobený z kvalitných materiálov s veľmi pekným dielenským spracovaním. Čepeľ je..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 177 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.