Menu
Nákupný košík

Ganzo

Zatvárací nôž Ganzo Skimen-PL Adimanti fialový
Top kvalita
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v extravagantnej fialovej farbe. Tento nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spra..
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Zatvárací nôž Ganzo FH 61-GB zelený
Top kvalita
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako nepreká..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž Ganzo FH71-BK Firebird čierny
Top kvalita
Ľahký elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. U tejto rady sa na výrobu čepele používa vynikajúca oceľ D2. Je to perfektný drobný nôž na každodenné nosenie, ktorý sa zmestí do každého vrecka. Čepeľ je vyrobená zo špičko..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Štíhly elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo v elegantnom dizajne sa štíhlym profilom. Je vhodný na každodenné nosenie a pôsobí ako nôž pre gentlemana. Je vybavený takzvaným deep pocket štipcom, takže je nôž vo vrecku veľmi nenápadný. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavej..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zatvárací nôž Ganzo FH11-GB Firebird zelený
Vypredané
Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelový rad FH, tentoraz v zelenom prevedení. Nože z tohto radu majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2, čo ich na kvalitatívnom rebríčku posúva ešte vyššie. Perfektné spracovanie, kvalitné materiály, čepeľ uložená na guličkovom ložisku, ele..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Náraďový nôž Ganzo G 105
Vypredané
Náraďový nôž od čínskej firmy Ganzo s množstvom užitočných nástrojov a odľahčenou hliníkovou rukoväťou. Hlavným nástrojom sú kombinované kliešte so štiepacou čeľusťou. Ďalšie praktické nástroje sú prístupné pokiaľ sú kliešte zložené do transportnej polohy. Súčasťou dodávky je sada bitov a všetko je ..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Náraďový nôž Ganzo G 203
Vypredané
Šikovný náraďový nôž. Náraďový nôž od čínskej firmy Ganzo s množstvom užitočných nástrojov a odľahčenou hliníkovou rukoväťou. Hlavným nástrojom sú kombinované kliešte so štiepacou čeľusťou. Ďalšie praktické nástroje sú prístupné pokiaľ sú kliešte zložené do transportnej polohy. Súčasťou dodávky je s..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 198 (17 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.