Menu
Nákupný košík

Ganzo

Zatvárací nôž Ganzo FH91BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Poctivý pracant. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo, dobré dielenské spracovanie a kvalitné materiály. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľah..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Náraďový nôž Ganzo G104S
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Veľmi pekne spracovaný náraďový nôž od firmy Ganzo. Jeho veľmi malé rozmery dovoľujú mať ho stále pri sebe a pomôže vám vyriešiť kdejaký technický problém. Aj napriek svojej veľkosti je veľmi dobre použiteľný a vďaka kvalitným materiálom je skvele funkčný. Tento náraďový nôž má celokovovú konštrukc..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Ganzo FH31- BK Firebird G10
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálny zatvárací nôž nielen do práce. Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2 a pomer cena / výkon je u týchto nožov mimoriadne priaznivý. Tento model má tvar čepele sheepfoot, čo je typické najmä pre ..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 173 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.