Menu
Nákupný košík

Ganzo

Zatvárací nôž Ganzo FH11-GB Firebird zelený
Top kvalita
Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelový rad FH, tentoraz v zelenom prevedení. Nože z tohto radu majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2, čo ich na kvalitatívnom rebríčku posúva ešte vyššie. Perfektné spracovanie, kvalitné materiály, čepeľ uložená na guličkovom ložisku, ele..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž Ganzo FH11S - GB zelený
Top kvalita
Kompaktný elegantný zatvárací nôž. Ďalší variant zatváracieho noža od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH, tentoraz v zelenej farbe. Nože z tejto modelovej rady sa pýšia vynikajúcou oceľou D2 a majú mimoriadne priaznivý pomer cena / výkon. Vďaka malým rozmerom je ideálny pre každ..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-PL Adimanti fialový
Top kvalita
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v extravagantnej fialovej farbe. Tento nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spra..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Brúsna sada Ganzo GTPU
Top kvalita
Brúsna sada od firmy Ganzo, ktorá je opatrená kĺbom, vďaka ktorému je možné ľubovoľne nastaviť náklon celého systému a urobiť si pri práci pohodlie. Vďaka plynulo nastaviteľnému uhlu brúsenia nie je problém brúsiť ako štíhle kuchynské nože, tak i mohutné outdoorové. Dlhá vodiace tyčka a veľký rozsah..
53,00 €
Bez DPH:44,17 €
Bruasná sada Ganzo Touch Pro GTP
Top kvalita
Brúsna sada od firmy Ganzo, s ktorou si sami doma perfektne nabrúsite všetky nože. Vďaka plynulo nastaviteľnému uhlu brúsenia nie je problém brúsiť ako štíhle kuchynské nože, tak i mohutné outdoorové. Dlhá vodiace tyčka a veľký rozsah pohybu umožňuje brúsiť aj dlhé čepele. So sadou sú dodávané štyri..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž Ganzo FH 61-GB zelený
Top kvalita
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako nepreká..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž Ganzo FH41-CG Firebird šedý
Top kvalita
Elegantný štíhly zatvárací nôž. Štíhly zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo, séria Firebird, modelový rad FH, ktorá vyniká použitím vysoko kvalitnej ocele D2 na čepeli. Tento nôž má štíhly elegantný dizajn bez nadbytočného zdobenia a je príjemne ľahký, vďaka čomu o ňom vo vrecku ani neviete. Čepeľ ..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zatvárací nôž Ganzo FH71-BK Firebird čierny
Top kvalita
Ľahký elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. U tejto rady sa na výrobu čepele používa vynikajúca oceľ D2. Je to perfektný drobný nôž na každodenné nosenie, ktorý sa zmestí do každého vrecka. Čepeľ je vyrobená zo špičko..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 198 (17 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.