Menu
Nákupný košík

Haller

Zatvárací nôž Haller 88040 Black Field Giant
Novinka
Výrobca: Haller
Veľký ťažký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý nad väčšinou ostatných zatváracích nožov vyčnieva svojimi veľkými rozmermi a celkovou mohutnosťou. Z toho vyplýva, že je určený skôr na použitie pri outdoorových aktivitách ako na bežné mestské nosenie. Veľký nôž, ktorý urobí veľký kus ..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Zatvárací nôž Haller 84727 pakka malý
Novinka
Výrobca: Haller
Malý praktický zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka veľmi malým rozmerom a zanedbateľnej hmotnosti zmestí aj do najmenšieho vrecka a v batohu nezaberie žiadne miesto. Je to tak ideálny turistický nožík na desiatu, pre hubárov a podobné nenáročné použitie. Čepeľ je vyrobená z..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Nôž Haller 88225 Shinji tanto
Novinka
Výrobca: Haller
Moderné tanto. Nôž od firmy Haller, ktorý zaujme predovšetkým priaznivcov nožov v japonskom štýle tanto. Citlivo v sebe spája tradíciu a moderné poňatie. Tento nôž má kompaktné rozmery a dobre sa s ním pracuje. Vďaka integrálnej konštrukcii je vysoko odolný a spoľahlivý. Čepeľ je vyrobená z nerezov..
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zatvárací nôž Haller 84658 vyskakovací
-9 %
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
32,00 € 35,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 143 (12 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.