Menu
Nákupný košík

Haller

Nôž Haller 81568 Sax olive
Novinka
Tradičný severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z uhlík..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Nôž Haller Sax 55041 veľký
Novinka
Kúsok severskej histórie. Tradičný, extra veľký severský nôž Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Neočakávajte žiadneho navoňaného fešáka, jedná sa o hrubý nástroj, ktorý sa snaží verne napodobniť svoj predobraz. Perfektný doplnok zbi..
116,00 €
Bez DPH:96,67 €
Nôž Haller 81569 Sax drevo/kosť
Novinka
Tradičný veľký severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Obťahovac íbrúsik s nastaviteľným uhlom. Univerzálna brúska od firmy Haller, perfektný pomocník do každej domácnosti, s ktorým budú vaše nástroje stále ostré. Od iných sa líši možnosťou nastavenia uhla brúsenia. K dispozícii sú uhly od 14 do 26 stupňov, čím bez problémov obsiahnete najrôznejšie druh..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Sada vrhacích nožov Haller 80419 3ks
Novinka
Súprava troch vrhacích nožov od firmy Haller, vhodná pre začiatočníkov. Nože majú symetrický tvar vhodný na vrhanie s rotáciou aj bez rotácie. Majú menšiu veľkosť a nižšiu hmotnosť. Nože sú vyrobené z húževnatej nerezovej ocele 420 a majú čiernu povrchovú úpravu. Sú uložené v spoločnom nylonovom pu..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z olivového dreva. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vyskočí do otvorenej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Moderný odolný nôž. Mohutný nôž s odolnou integrálnou konštrukciou od firmy Haller. Jeho zvláštnosťou je možnosť demontovať záštitu a vymeniť ju za úzke kovanie, a lepšie si tak nôž prispôsobiť svojim potrebám. Je veľmi vhodný na použitie v náročných podmienkach pri outdoorových aktivitách, alebo ak..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
Zatvárací nôž s karambitovým úchopom. Zaujímavý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého rukoväť je inšpirovaná nožmi typu karambit a je zakončená očkom na prst. Toto riešenie zvyšuje pevnosť úchopu, chráni hranu ruky a umožňuje viesť tvrdé údery pätkou rukoväte. Pre otvorenie noža je treba stlačiť tl..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
94,00 €
Bez DPH:78,33 €
Nôž s dotykom Japonska. Pekne spracovaný nôž od firmy Haller, ktorý sa perfektne hodí na použitie pri outdoorových aktivitách. Vďaka svojmu dizajnu a predovšetkým krížovej paracordovej omotávke rukoväte, ktorá pripomína rukoväť tradičných japonských nožov a mečov, ho ocenia priaznivci japonskej kult..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Pekne spracovaný nôž od firmy Haller, ktorý ocenia ako priaznivci military štýlu, tak aj outdoorový nadšenci, ktorí majú radi moderný dizajn. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu a čepeľ s kombinovaným výbrusom. Väčšia časť čepele má dutý výbrus pre lepšie rezné vlastnosti a na hrote je klinový výbr..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý vyzerá presne ako klasický taliansky vystreľovák, nemá však pružinu a otvára sa teda ručne. Ideálna voľba pre priaznivcov tohto designu, ktorí však nechcú alebo z legislatívnych dôvodov nemôžu mať vystreľovací nôž. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a pre p..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 185 (16 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.