Menu
Nákupný košík

Kandar

Motýlik vo veľkosti XL. Nôž typu motýlik od firmy Kandar klasického tvaru, ale s netradičnou farebnou povrchovou úpravou. Tiež jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné. Pri flipovaní je vďaka svojim rozmerom trochu pomalší, čo pri nácviku trikov môže byť výhoda. Čepeľ aj rukoväť sú z nerez..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Štíhly XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar klasického tvaru, ale s netradičnou farebnou povrchovou úpravou. Tiež jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, napriek tomu vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocele s atraktívnou d..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž motýlik Kandar XL tréningový strieborný
Novinka
Tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť a hmotnosť sú väčšie ako býva u motýlikov bežné a vďaka tomu je pri flipovaní trochu pomalší. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocel..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Nôž motýlik Kandar XL tréningový zlatý
Novinka
Štíhly tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, ale vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nitovaný maskáčový motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý je ideálny na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zliatiny. C..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nitovaný motýlik s motívom lebiek. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý je celý potlačený motívom lebiek so zelenými očami. Dobre sa hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z ner..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž typu motýlik od firmy Kandar v atraktívnom farebnom prevedení rainbow. Dobre sa hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej z..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nitovaný motýlik v zlatej farbe. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, ktorý sa skvele hodí na vykonávanie trikov, čiže flipovanie. Hlavná výhoda spočíva v nitovaných spojoch, čím odpadajú starosti s povoľujúcimi sa skrutkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, nožičky rukoväte sú z ľahkej kovovej zl..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Celokovový klasický motýlik čiernej farby. Tento model nožov sa hodí na predvádzanie rôznych trikov. Rukoväť je perforovaná oválnymi otvormi. Na konci rukoväte je západka, ktorá drží obe časti rukoväte pri sebe...
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Celokovový klasický motýlik striebornej farby. Tento model nožov sa hodí na predvádzanie rôznych trikov. Rukoväť je perforovaná oválnymi otvormi. Na konci rukoväte je západka, ktorá drží obe časti rukoväte pri sebe...
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Vyskakovací nôž Kandar drevo
Vypredané
Talianska vystreľovacia klasika. Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Kandar. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka. Legendárny typ noža, ktorého povesť ovplyvnila talianska mafia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Nôž motýlik Kandar klips malý
Vypredané
Malý motýlik s klipom. Nôž typu motýlik od firmy Kandar v zmenšenom prevedení. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a vreckovému klipu, je okrem flipovania dobre použiteľný aj ako EDC nôž, teda na každodenné nosenie a bežné použitie. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocele v čiernej farbe. Spoje nožičiek..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.