Menu
Nákupný košík

Laguiole

Výrobca: Laguiole
Elegantný štíhly zatvárací nôž Laguiole zo série Bougna od pakistanského výrobcu. Damašková oceľ má krásnu kresbu a tiež vynikajúce mechanické vlastnosti, pre ktoré je medzi používateľmi nožov veľmi cenená. Na rukoväti sú črienky z teakového dreva, oceľové kovania a pätka. Nôž nemá žiadnu poistku, č..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Výrobca: Laguiole
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené z ..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Výrobca: Laguiole
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené zo..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Výrobca: Laguiole
Zatvárací nôž, ktorý dizajnovo vychádza z tradičných francúzskych nožov. Je vhodný pre použitie pri turistike, na hubách a podobne. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje drážkou pre necht. Kovanie je oceľové, príložky rukoväte sú mosadzné a črienky sú vyrobené z teakového dreva. V otvorene..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Zatvárací nôž Laguiole Bougna 4182 zebrano
-11 %
Výrobca: Laguiole
Pekne ozdobený zatvárací nôž, ktorý je ideálny pri pobyte v prírode, kempovaní, či na hubách. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je na nej obojstranný kolík pre ľahšie otváranie jednou rukou. Rukoväť je anatomicky tvarovaná a črienky sú vyrobené z dreva zebrano. V otvorenom stave čepeľ fixuje poi..
16,00 € 18,00 €
Bez DPH:13,33 €
Výrobca: Laguiole
Štíhly zatvárací nôž typu laguiole. Tento elegantný nôž sa hravo vojde do každého vrecka a je ideálny na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a v otvorenom stave je fixovaná iba tlakom chrbtovej pružiny. Kovanie a pätka rukoväte sú mosadzné a črienky sú vyrobené zo svetlého dreva ..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: Laguiole
Celokovový zatvárací nôž typu laguiole. Najvýraznejším prvkom sú alpakové črienky s rytinou jeleňa. To ho predurčuje pre poľovníkov, lovcov, či milovníkov prírody. Nôž má elegantný štíhly dizajn. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a v otvorenom stave je fixovaná iba tlakom chrbtovej pružiny...
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Výrobca: Laguiole
Mohutnejší zatvárací nôž s mosadzným kovaním, zdobenými črienkami z palisandrového dreva a poistkou. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Bezpečnosť pri práci zaisťuje klasická chrbtová poistka, na ktorej konci je rytina mušky. Rukoväť je príjemne oblá a dobre sa drží...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Výrobca: Laguiole
Štíhly zatvárací nôž Laguiole Bougna s klasickým dizajnom. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 1421 a je vyleštená do zrkadlového lesku. Nôž má oceľové kovania. Pätka rukoväte a črienky sú vyrobené z parohu. Čepeľ je v otvorenej polohe fixovaná perom, ktoré je po celej dĺžke zdobené rytinou a na jeh..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 40 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.