Menu
Nákupný košík

Schrade

Výrobca: Schrade
Malý taktický nôž. Taktický integrálny nôž malých rozmerov od firmy Schrade. Svojimi rozmermi je predurčený ako záložný nôž, perfektný pre drobné práce, kde je potreba kontroly nad presnosťou rezu. Súčasne je však veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej pružinovej ocele 6..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Schrade
Integrálny pevný nôž kompaktných rozmerov vhodný na zavesenie na krk. Aj napriek svojim malým rozmerom je veľmi dobre použiteľný a vďaka mäkkej omotávke rukoväte sa pohodlne drží. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele a čepeľ má čiernu povrchovú úpravu. Rukoväť je omotaná čiernou para..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Výrobca: Schrade
Praktická sada na vyrezávanie a na rezbárske práce. Ide o sadu 10 kusov rôzne tvarovaných čepelí. Tie sú vyrobené z uhlíkovej ocele. Vymeniteľné čepele sa vkladajú do rukoväte s jednoduchým upínacím systémom. Celá sada je uložená v plastovom kufríku s rozmermi cca 18x11x3,5 cm...
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Výrobca: Schrade
Kvalitná skladacia lopatka kompaktných rozmerov. Je vyrobená z kvalitných materiálov, je dobre spracovaná a má masívnu konštrukciu. Hlava lopatky má nabrúsené hrany, takže sa s ňou dá aj sekať. Lopatka disponuje aj úderovou plochou a jej hlava sa dá zaaretovať v rôznych polohách. Teleskopická rukovä..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Výrobca: Schrade
Outdoorová mačeta typu kukri pre dobrodruhov. Je určená pre hrubé práce v prírode. Má mohutnú integrálnu konštrukciu, pohodlnú protišmykovú rukoväť a kruhový výrez pre ukazovák, umožňujúci predsadený úchop na jemnejšie práce. Mačeta je vyrobená z jedného kusa húževnatej nerezovej ocele so šedou tita..
87,00 €
Bez DPH:72,50 €
Výrobca: Schrade
Ľahká outdoorová mačeta typu kukri určená pre menej náročné práce v teréne. Je príjemne ľahká, takže práca s ňou nie je tak únavná ani pri dlhšom používaní. Rukoväť je anatomicky tvarovaná s rozšírenou pätkou proti vykĺznutiu z ruky. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele s hrubou čiernou po..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Nôž Schrade SCH112 karambit
Najpredávanejší
Výrobca: Schrade
Veľký nôž typu karambit s naozaj prekvapujúcimi rozmermi. Je to predovšetkým bojový nôž. Dlhá, zahnutá čepeľ nepochybne u protivníka vzbudí hrôzu. Nôž je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s matnou šedou povrchovou úpravou. Čepeľ je obojstranne brúsená. Rukoväť je z materiálu TPE (tvrdená guma)..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Výrobca: Schrade
Mohutný integrálny nôž do prírody. Vďaka svojej konštrukcii a hrúbke čepele 6 mm je veľmi odolný a spoľahlivý. Rukoväť je príjemne oblá a pohodlne sa drží. Nôž je vyrobený z jedného kusa kvalitnej uhlíkovej ocele s čiernou povrchovou úpravou, ktorá zvyšuje jeho odolnosť proti korózii. Pri práci prst..
75,00 €
Bez DPH:62,50 €
Výrobca: Schrade
Vrecková diamantová ocieľka, ktorú vďaka jej malým rozmerom a nízkej hmotnosti môžete nosiť neustále pri sebe a udržovať svoje nože dokonale ostré. Ocieľka je uložená v plastovom ochrannom púzdre, ktoré zároveň slúži ako predĺžená rukoväť pre lepšiu manipuláciu. Vďaka kónickému tvaru je s ňou možné ..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 51 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.