Menu
Nákupný košík

Schrade

Zatvárací nôž v klasickom štýle. Zatvárací nôž v klasickom poňatí od firmy Schrade zo série Old Timer, vyrábaný v USA. Elegantný tradičný dizajn s nádychom luxusu, ktorý zaujme milovníkov klasiky. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity. Kvalitné materiály a precízne s..
136,00 €
Bez DPH:113,33 €
Praktický pracovný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov a tradičného dizajnu od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž pre používateľov, ktorí radi pracujú s čepeľou perfektne tvarovanou na konkrétny účel. Krásne spracovaný nôž z kvalitných materiálov. Obe čepele sú vyrobené z vy..
61,00 €
Bez DPH:50,83 €
Praktická sada na vyrezávanie a na rezbárske práce. Ide o sadu 10 kusov rôzne tvarovaných čepelí. Tie sú vyrobené z uhlíkovej ocele. Vymeniteľné čepele sa vkladajú do rukoväte s jednoduchým upínacím systémom. Celá sada je uložená v plastovom kufríku s rozmermi cca 18x11x3,5 cm...
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Integrálny nôž na krk. Nôž Schrade určený na nosenie zavesený na krku. Tento spôsob je výhodný najmä v situáciách, keď by štandardné puzdro na opasku bolo zle prístupné, napríklad v sede pri šoférovaní auta. Nôž je vyrobený z jedného kusu ocele, takže je maximálne odolný. Nôž je vyrobený z nerezove..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Sada nožov Old Timer 1123120 lovecká
Vypredané
Sada nožov pre lovcov a poľovníkov. Praktický cestovný set nožov a príslušenstva od firmy Schrade zo série Old Timer. Sada obsahuje nože, ktoré sa najlepšie hodia na spracovanie ulovenej zveri, a preto je určený najmä pre poľovníkov a lovcov. Okrem nožov je tu aj pílka na kosti, kuchynské nožnice, o..
108,00 €
Bez DPH:90,00 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 5OTH Bruin
Vypredané
Elegantný tradičný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov v elegantnom tradičnom dizajne od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity, ktorý nadchne priaznivcov klasiky. Kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručia, že vá..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 34OTH
Vypredané
Malý praktický pomocník. Zatvárací nôž malých rozmerov od firmy Schrade zo série Old Timer. Ukážkový zástupca tradičného pracovného noža, ideálny pre používateľov, ktorí potrebujú presný rez a na rôzne činnosti chcú rôzny rvar čepele, poskytujúci najlepšiu účinnosť. Krásne spracovaný nôž z kvalitnýc..
61,00 €
Bez DPH:50,83 €
Nôž Schrade 1121086
Vypredané
Kompaktný ľahký nôž. Nôž od firmy Schrade v atraktívnom dizajne. Vďaka kompaktným rozmerom, príjemne nízkej hmotnosti a subtílne čepeli je ideálny na činnosti, pri ktorých sa vyžaduje vysoká presnosť rezu. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 3CR13 s čiernou povrchovou úpravou. Črienky sú..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Nôž Schrade SCHF57 taktický malý
Vypredané
Malý taktický nôž. Taktický integrálny nôž malých rozmerov od firmy Schrade. Svojimi rozmermi je predurčený ako záložný nôž, perfektný pre drobné práce, kde je potreba kontroly nad presnosťou rezu. Súčasne je však veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej pružinovej ocele 6..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 56 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.