Menu
Nákupný košík

Schrade

Zatvárací nôž Schrade Old Timer 5OTG Bruin USA
Novinka
Zatvárací nôž v klasickom štýle. Zatvárací nôž v klasickom poňatí od firmy Schrade zo série Old Timer, vyrábaný v USA. Elegantný tradičný dizajn s nádychom luxusu, ktorý zaujme milovníkov klasiky. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity. Kvalitné materiály a precízne s..
138,00 €
Bez DPH:115,00 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 94OTH Trapper
Novinka
Praktický pracovný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov a tradičného dizajnu od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž pre používateľov, ktorí radi pracujú s čepeľou perfektne tvarovanou na konkrétny účel. Krásne spracovaný nôž z kvalitných materiálov. Obe čepele sú vyrobené z vy..
53,00 €
Bez DPH:44,17 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 5OTH Bruin
Novinka
Elegantný tradičný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov v elegantnom tradičnom dizajne od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity, ktorý nadchne priaznivcov klasiky. Kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručia, že vá..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 34OTH
Novinka
Malý praktický pomocník. Zatvárací nôž malých rozmerov od firmy Schrade zo série Old Timer. Ukážkový zástupca tradičného pracovného noža, ideálny pre používateľov, ktorí potrebujú presný rez a na rôzne činnosti chcú rôzny rvar čepele, poskytujúci najlepšiu účinnosť. Krásne spracovaný nôž z kvalitnýc..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Nôž Schrade SCHF57 taktický malý
Najpredávanejší
Malý taktický nôž. Taktický integrálny nôž malých rozmerov od firmy Schrade. Svojimi rozmermi je predurčený ako záložný nôž, perfektný pre drobné práce, kde je potreba kontroly nad presnosťou rezu. Súčasne je však veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej pružinovej ocele 6..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Praktická mačeta vhodná do terénu aj pre prácu na záhrade. Mačeta má špecifický tvar čepele typu parang, ktorý má ťažšiu špičku a seky tak majú väčšiu razanciu. Dobre anatomicky tvarovaná protišmyková rukoväť zaisťuje pohodlný a bezpečný úchop. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele a má čiernu povrch..
56,00 €
Bez DPH:46,67 €
Outdoorová mačeta typu kukri pre dobrodruhov. Je určená pre hrubé práce v prírode. Má mohutnú integrálnu konštrukciu, pohodlnú protišmykovú rukoväť a kruhový výrez pre ukazovák, umožňujúci predsadený úchop na jemnejšie práce. Mačeta je vyrobená z jedného kusa húževnatej nerezovej ocele so šedou tita..
96,00 €
Bez DPH:80,00 €
Vyskakovací nôž Schrade SCHOTF8B
Najpredávanejší
Moderný vyskakovací nôž, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Je vhodný pre priaznivcov military štýlu. V otvorenom stave je čepeľ prekvapivo pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konštrukcia noža je dostatočne odolná. Čepeľ je vyrobená z kvalitn..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Vrecková diamantová ocieľka, ktorú vďaka jej malým rozmerom a nízkej hmotnosti môžete nosiť neustále pri sebe a udržovať svoje nože dokonale ostré. Ocieľka je uložená v plastovom ochrannom púzdre, ktoré zároveň slúži ako predĺžená rukoväť pre lepšiu manipuláciu. Vďaka kónickému tvaru je s ňou možné ..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 56 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.