Menu
Nákupný košík

Smith & Wesson

Zatvárací nôž Smith & Wesson 1100084
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Malý, ľahký, praktický. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s veľmi kompaktnými rozmermi a nízkou hnotnosťou. Vďaka tomu ho môžete použiť tiež ako praktický prívesok na kľúče. Je vybavený závesným očkom, ktoré možno silným zatiahnutím odpojiť, oddeliť tak nôž od zväzku kľúčov a pohodlne s ním prac..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122579
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Moderný zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s atraktívnym moderným dizajnom. Je vybavený systémom asistovaného otvárania, takže pre otvorenie stačí ľahko zatlačiť na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Nechcenému otvoreniu bráni poistka..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1117229 prívesok
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Praktický prívesok. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je koncipovaný ako prívesok na kľúče. Napriek svojim miniatúrnym rozmerom je prekvapivo použiteľný pri mnohých príležitostiach. Naviac má v rukoväti integrovaný otvárač na fľaše, čo ešte zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu. Čepeľ je vyroben..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122573 polovystrelovací
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Ľahký univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa skvele hodí na každodenné nosenie a to predovšetkým vďaka príjemne nízkej hmotnosti. Je univerzálne použiteľný a pohodlne sa s ním pracuje. Nôž je opatrený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a jeho otvorenie je o..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Nôž Smith & Wesson 1122583
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Kompaktný outdoorový nôž. Praktický nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa perfektne hodí pre použitie pri outdoorových aktivitách. Svojím vzhľadom iste nadchne priaznivcov military štýlu. Je univerzálne použiteľný v mnohých situáciách a vďaka kompaktným rozmerom pri nosení neprekáža a dobre sa s ním..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Taktické pero Smith & Wesson 1122571 + nôž
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Multifunkčné taktické pero. Inovatívne taktické pero od firmy Smith & Wesson, ktoré v sebe navyše skrýva malý zatvárací nôž, ktorý mnohonásobne navýši možnosti použitia. Samotné taktické pero je potom vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá ako pero, vďaka čomu nebudí nežiaduce pozornosť. M..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122580
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122567
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Univerzálny zatvárací nôž. Poctivý univerzálny zatvárací nôž Smith & Wesson s jednoduchým priamočiarym dizajnom. Perfektný ako EDC, alebo pracovný nôž. Vďaka oceľovej konštrukcii je veľmi odolný, má príjemnú ergonómiu a plochý profil pre pohodlné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúce..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 112 (10 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.