Menu
Nákupný košík

Smith & Wesson

Moderný zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s atraktívnym moderným dizajnom. Je vybavený systémom asistovaného otvárania, takže pre otvorenie stačí ľahko zatlačiť na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Nechcenému otvoreniu bráni poistka..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiastočne zúbkované ostrie a čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá jednoducho otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Rukoväť je vyrobená z hliníka so špeciálnou protišmykovou úpravou. Na jej konci je ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Praktický moderný zatvárací nôž pre každodenné nosenie a bežné použitie. Nôž má moderný dizajn, pekné spracovanie a dobre sa s ním pracuje. Anatomicky tvarovaná rukoväť príjemne sedí v ruke. Jeho plochý profil zaisťuje pohodlné nosenie vo vrecku. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, má čia..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Celokovový zatvárací nôž, ktorý sa hodí na každodenné nosenie a používanie. Vďaka úzkemu profilu nôž vo vrecku takmer necítite. Celooceľová konštrukcia mu dodáva dostatočnú odolnosť. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s matne šedou povrchovou úpravou. Na čepeli je obojstranný kolík pre je..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Tenký nôž taktického vzhľadu zo série Extreme Ops. Netradičná tanto čepeľ z ocele 7Cr17 má titánový povlak pre väčšiu odolnosť. Jej kombinované ostrie zaisťuje veľmi dobrú rezateľnosť. O bezpečnosť sa stará poistka Framelock. Na konci rukoväte je dierka pre prevlečenie šnúry...
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Záchranársky nôž SWFRS 1st Response s rezačom bezpečnostných pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je z nerezovej ocele 4000 a na spodku je vrúbkovaná. Rukoväť je kombinácia nerezu a G10...
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Zatvárací nôž SWBLOP3 série Black Operations s asistovaným otváraním MAGIC. Nôž začnete otvárať klasicky palcom a čepeľ sama dokončí pohyb, alebo ukazovákom potlačíte poistku a nôž sa sám otvorí. Druhá poistka je proti nechcenému otvoreniu, alebo zavretiu noža. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a ruko..
68,00 €
Bez DPH:56,67 €
Nôž SWBG1 Border Guard je určený nielen pre záchranárov. Má hrot na rozbíjanie skla a rezač pásov. Čepeľ je z nerezovej ocele 400 a hliníková rukoväť má drsnejšie časti pre lepší úchop...
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Elegantný zatvárací nôž CK110GL Executive v zlatom prevedení. Čepeľ je z nerezovej ocele 400 a rukoväť je z nerezu potiahnutého titánom pre lepšiu odolnosť. Na konci je malý otvor na prevlečenie šnúry...
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 118 (10 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.