Menu
Nákupný košík

Tokisu

Nôž v tvare dýky od firmy Tokisu s mohutnou integrálnou konštrukciou, ktorá nožu dáva vysokú odolnosť. Dýka je vnímaná predovšetkým ako bojový nôž, primárne používaný ako bodná zbraň. Tento nôž v sebe spája klasický tvar a moderný design. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej nerezovej ocele 7Cr..
90,00 €
Bez DPH:75,00 €
Elegantný nôž, ktorý sa nebojí práce. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý poteší všetkých priaznivcov moderného dizajnu a elegancie. Okrem vzhľadu ale ponúka aj vynikajúcu kvalitu a je to nepochybne spoľahlivý pracovný nástroj, ktorý vám bude dlho verne slúžiť. Čepeľ je vyrobená z..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý využijete rovnako dobre v meste aj v prírode. Zachoval si rozumné rozmery, aby sa dal pohodlne nosiť vo vrecku, ale zároveň z neho máte pocit, že držíte poriadny nástroj, na ktorý je spoľah aj v náročnejších podmienkach. Klinový výbrus..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Nenápadný štíhly zatvárací nôž. Veľmi štíhly a ľahký zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý je vďaka svojej konštrukcii ľahko zameniteľný napríklad za písacie pero. To sa hodí napríklad keď pri sebe máte radi nôž, ale chystáte sa niekam, kde by bežný nôž vo vrecku pôsobil nepatrične. Nôž si zrejme nik..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Nôž do každého vrecka. Extra ľahký a kompaktný zatvárací nôž od firmy Tokisu. Vďaka svojim parametrom sa zmestí naozaj do každého vrecka a pri nosení o ňom ani neviete. Okrem toho má aj zaujímavý dizajn s elegantnými modrými prvkami. Ideálne na každodenné nosenie, teraz EDC. Čepeľ je vyrobená z kva..
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý sa perfektne hodí pre každodenné nosenie, teda EDC. Má všetko, čo od takéhoto noža očakávate - nízku hmotnosť, dobrú ergonómiu, kvalitné materiály aj spracovanie a navyše elegantný dizajn s modrými prvkami. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehr..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Zatvárací nôž do mesta i do práce. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý je perfektne použiteľný ako EDC, teda pre každodenné nosenie, ale vďaka tvaru čepele sheepfoot sa osvedčí aj ako pracovný nôž. Modro eloxované kovové prvky navyše podčiarknu jeho elegantný dizajn. Čepeľ je ..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž veľmi malých rozmerov od firmy Tokisu. Má elegantný dizajn a perfektne sa hodí ako mestský nôž, ktorý sa pohodlne zmestí do každého vrecka, prípadne i dámskej kabelky a vďaka svojej veľkosti nepôsobí agresívne. Modré prvky na rukoväti robia z tohto noža aj štýlový doplnok. Čepeľ je vy..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž od firmy Tokisu s veľmi štíhlym profilom, nízkou hmotnosťou a elegantným dizajnom. Perfektný zatvárací nôž do mesta, o ktorom vo vrecku ani neviete. Modro eloxované kovové prvky a príložka z uhlíkového vlákna potešia všetkých priaznivcov moderného štýlu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 27 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.