Menu
Nákupný košík

Tokisu

Nôž motýlik Tokisu 02174
-9 %
Výrobca: Tokisu
Kvalitný motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov s jednoduchým priamočiarym dizajnom kde dominujú súbežné linky. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená..
31,00 € 34,00 €
Bez DPH:25,83 €
Výrobca: Tokisu
Zaujímavý motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov a navyše v zaujímavom dizajne. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocel..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Výrobca: Tokisu
Elegantný pracant. Robustný zatvárací nôž od firmy Tokisu. Ide o univerzálny pracovný nôž, ktorý poteší dobrým dielenským spracovaním, kvalitnými materiálmi a elegantným dizajnom. Rukoväť má príjemnú ergonómiu a celkovo sa s nožom veľmi dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej oc..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Výrobca: Tokisu
Praktický malý zatvárací nôž. Zatvárací nôž malých rozmerov od firmy Tokisu, ktorý môžete mať stále pri sebe a vďaka perfektnému spracovaniu a dobrým materiálom bude spoľahlivým pomocníkom. Pre svoje malé rozmery a elegantný dizajn si ho iste obľúbia aj ženy. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzave..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Výrobca: Tokisu
Nôž inšpirovaný Japonskom. Elegantný nôž od firmy Tokisu s dlhou štíhlou čepeľou, na ktorom je zrejmá inšpirácia tradičnými japonskými nožmi a mečmi. Je vhodný na použitie pri pobyte v prírode, kde určite jeho dlhú čepeľ často využijete. Nôž má fulltang konštrukciu a je vyrobený z kvalitnej nehrdza..
60,00 €
Bez DPH:50,00 €
Výrobca: Tokisu
Taktická dýka. Pekne spracovaný nôž od firmy Tokisu v tvare klasickej dýky. Ostrie je čiastočne zúbkované a chrbtová strana čepele je pri hrote nabrúsená. Tento nôž je perfektný ako súčasť taktickej výbavy a vďaka vysoko variabilnému puzdru ponúka veľa možností upevnenia a nosenia. Nôž má fulltang k..
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.