Menu
Nákupný košík

Nože Albainox

Ľahká fľaša od firmy Albainox s objemom 800 ml, ktorá je perfektná na outdoorové a športové aktivity. Je vyrobená z hliníka s matne čiernou "zamatovou" povrchovou úpravou. Závit na hrdle fľaše je mosadzný, aby mal hladký chod bez "zahryzovania", viečko je plastové s gumovým tesnením a so závesným oč..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Praktická termoska. Vákuová termoska od firmy Albainox. Termoska má objem 500 ml, je vyrobená z nerezovej ocele s matne zelenou povrchovou úpravou. Viečko je skrutkovacie a je možné použiť ako šálku. Je opatrená závesným očkom a plastovou karabínou. Výška/priemer - 25,5cm/7cm..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž Albainox 18713-A tréningový lebka
Novinka
Tréningový karambit. Zatvárací nôž typu karambit, určený na bezpečný nácvik bojových techník s týmto špecifickým druhom noža. Má tupú čepeľ s oblým hrotom, inak je konštrukčne zhodný s ostrými nožmi. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 3Cr13MoV a je opatrená obojstranným kolíčkom aj flipperom pre j..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Zatvárací nôž Albainox 11134 multifunkčný
Novinka
Základný multifunkčný zatvárací nôž. Multifunkčný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý disponuje základnými funkciami. Hodí sa na táborenie, kempovanie a všeobecne pobyt v prírode. Vďaka menšiemu počtu nástrojov je úzky a ľahký, a bez problému sa tak zmestí aj do najmenšieho vrecka. Nástroje sú vy..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Zatvárací nôž Albainox 11137 multifunkčný
Novinka
Zatvárací nôž nabitý funkciami. Multifunkčný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý disponuje mnohými užitočnými funkciami. Perfektne sa hodí na táborenie, kempovanie a všeobecne pobyt v prírode. Vzhľadom na množstvo nástrojov ktoré v sebe ukrýva je širší a ťažší ako jeho menej vybavené varianty. St..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Zatvárací nôž Albainox 11135 multifunkčný
Novinka
Praktický viacúčelový zatvárací nôž. Multifunkčný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý sa perfektne hodí na táborenie, kempovanie a všeobecne pobyt v prírode. Disponuje užitočnými funkciami, má kompaktné rozmery, nízku hmotnosť a zmestí sa tak do každého vrecka či batohu, nech už sa vydáte kamkoľv..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zatvárací nôž Albainox 11136 multifunkčný
Novinka
Praktický viacúčelový zatvárací nôž. Multifunkčný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý sa perfektne hodí na táborenie, kempovanie a všeobecne pobyt v prírode. Disponuje užitočnými funkciami, má kompaktné rozmery, nízku hmotnosť a zmestí sa tak do každého vrecka či batohu, nech už sa vydáte kamkoľv..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Zatvárací nôž motýlik Albainox 02149 dúhový
Novinka
Zatvárací nôž typu motýlik v elegantnom dizajne od firmy Albainox. Jeho neprehliadnuteľná, netradične dúhovo farebná rukoväť zaujme každého na prvý pohľad. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 3Cr13Mov so zrkadlovo lesklou povrchovou úpravou. Nožičky rukoväte sú oceľové a na konci rukoväte je štanda..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Multifunkčný hubársky zatvárací nôž. Väčší zatvárací hubársky nôž od firmy Albainox. Nôž má zahnutú hlavnú čepeľ pre ľahké opracovanie húb a štetec na čistenie. Ďalej nôž disponuje otváračom na konzervy a fľaše, na chrbtovej strane rukoväte je ešte vývrtka. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, ruko..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zatvárací nôž motýlik Albainox 02148 farebný
Novinka
Motýlik ako maľovaný. Nôž typu motýlik od firmy Albainox. Čepeľ aj rukoväť sú krásne zdobené výraznou farebnou potlačou. Ideálny nôž pre priaznivcov ľahkej extravagancie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 3Cr13Mov a má tvar stredohrotej dýky, brúsená je však len z jednej strany. Nožičky rukoväte ..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Obyčajný ľahký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od španielskej firmy Albainox, ktorý je určený na nenáročné použitie, ako napríklad hubárčenie, desiatový nôž pre turistov, atď. Pokiaľ teda potrebujete ľahký jednoduchý zatvárací nôž, ktorý vám nebude na cestách prekážať, je tento model pre vás správna vo..
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
36 zatváracích nožov v plastovej dóze. Plastová dóza, v ktorej je 36 malých zatváracích nožov Albainox s plastovou rukoväťou v čiernej a vínovej farbe. Ideálne ako drobné darčeky, alebo ceny do súťaží, ktoré ocenia napríklad organizátori detských táborov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vy..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 197 (17 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.