Menu
Nákupný košík

Nože Albainox

Výrobca: Albainox
Outdoorový prívesok. Multifunkčný prívesok upletený z padákovej šnúry v čiernej farbe, praktický doplnok vašej outdoorovej výbavy. Prívesok opatrený karabínkou na zavesenie, kompasom a držiakom PET fliaš, čo výrazne šetrí miesto v batohu a pitie máte stále pri ruke. Po rozpletení prívesku získate v ..
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Výrobca: Albainox
Dóza s 24 kusmi farebného zatváracieho noža. Balenie 24 kusov ľahkého zatváracieho noža Albainox, ktorý je ideálny ako drobný darček, alebo cena do súťaží pre deti. Perfektné pre organizátorov táborov a detských akcií. Nože majú plastovú rukoväť v troch farebných prevedeniach a to červená, zelená a..
74,40 €
Bez DPH:62,00 €
Výrobca: Albainox
Robustný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Albainox, vhodný pre turistiku, kempovanie a pobyt v prírode. Nôž má mohutnú konštrukciu a oblú drevenú rukoväť, ktorá sa veľmi pohodlne drží a netlačí v ruke. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vybavená drážkou na necht, pre ľahšie otváranie. V ..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Výrobca: Albainox
Zatvárací nôž v puškovom náboji. Zatvárací nôž miniatúrnych rozmerov v podobe guľového puškového náboja. Čepeľ je vybavená drážkou na necht pre ľahšie otváranie. Nôž je opatrený kovovým závesným očkom...
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 182 (16 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.