Menu
Nákupný košík

Zatváracie nože

Zatváracie nože sú nože, ktorých čepeľ sa skladá do rukoväte. Vyrábajú sa v rôznych veľkostiach a tvaroch. Menšie zatváracie nože môžete kľudne nosiť vo vrecku nohavíc, tie väčšie zase v púzdre na opasku. Takmer všetky zatváracie nože majú v sebe nejaký druh poistky proti nechcenému zatvoreniu čepele pri ich používaní. Niektoré zatváracie nože sú multifunkčné a kombinujú v sebe niekoľko čepelí rôzneho tvaru a použitia, či rôzne nástroje.

Zatvárací nôž Albainox 19859 dóza 36 ks
Novinka
Výrobca: Albainox
36 zatváracích nožov v plastovej dóze. Plastová dóza, v ktorej je 36 malých zatváracích nožov Albainox s plastovou rukoväťou v čiernej a vínovej farbe. Ideálne ako drobné darčeky, alebo ceny do súťaží, ktoré ocenia napríklad organizátori detských táborov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vy..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 18486 záchranársky
Novinka Top kvalita
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Štíhly záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami. Má nevtieravý priamočiary dizajn a štíhlu konštrukciu. Je to bežne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titánovou po..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatvárací nôž CRKT 7190 Symmetry
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Zatvárací nôž dodržiavajúci zákony. Štíhly zatvárací nôž s elegantným dizajnom od firmy CRKT. Svojím poňatím, najmä krátku čepeľou a absenciou manuálne poistky, sa snažia vyhovieť legislatívnym predpisom krajín, ktoré obmedzujú držanie nožov. Vďaka veľmi plochému profilu o ňom vo vrecku ani neviete...
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FH91BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Poctivý pracant. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo, dobré dielenské spracovanie a kvalitné materiály. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľah..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 954 (80 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.