Menu
Nákupný košík

Detské nože

Detské nože sú plne funkčné nože, ktoré sú prispôsobené pre deti. Väčšinou majú detské nože oblú špičku čepele, aby sa minimalizovalo možné poranenie detí. Detské nože sú však ostré, takže k porezaniu môže dôjsť. Detské nože sú menšie, aby dobre padli do malých detských rúk. Detské nože sú ideálne, ak chcete svoje dieťa naučiť narábať s nožom, prípadne mu chcete podarovať jeho prvý vlastný detský nôž. Nezabúdajte však, že každý nôž môže byť nebezpečný a preto nepodceňujte ani detské nože a vysvetlite vašim deťom možné riziká.

Výrobca: Albainox
Dóza s 24 kusmi farebného zatváracieho noža. Balenie 24 kusov ľahkého zatváracieho noža Albainox, ktorý je ideálny ako drobný darček, alebo cena do súťaží pre deti. Perfektné pre organizátorov táborov a detských akcií. Nože majú plastovú rukoväť v troch farebných prevedeniach a to červená, zelená a..
74,40 €
Bez DPH:62,00 €
Výrobca: Haller
Malý detský nôž so zaoblenou špičkou, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Nôž je ideálny pri použití v prírode, či kempovaní. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a prsty pri práci chráni oceľová záštita. Rukoväť je vyrobená z dreva zebrano, je príjemne oblá a pohodlne sa drží. Na jej konci je hliní..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Výrobca: Haller
Outdoorový nôž pre deti. Jeho čepeľ je štandartne ostrá, len má oblý hrot, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Je perfektný pre použitie v prírode, pri táborení, či kempovaní. Jasná voľba pre rodičov, ktorí chcú svoje deti naučiť prácu s nožom. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Prsty pri práci c..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: Haller
Detský zatvárací nôž, ktorý je štandartne ostrý a môžete s ním rezať, len má zaoblenú čepeľ, aby sa znížilo riziko poranenia. Ideálna voľba pre rodičov, ktorí chcú svoje deti naučiť pracovať s nožom. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje drážkou pre jednoduché otváranie. V otvorenom stave ..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: Haller
Detský outdoorový nôž určený hlavne pre deti na použitie v prírode. Je ostrý ako bežný nôž, ale má zaoblenú špičku, čím sa výrazne znižuje riziko úrazu. Vďaka integrálnej konštrukcii je maximálne odolný aj pri nešetrnom zaobchádzaní. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele. Črienky sú v kombinácii ebenov..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž pre deti, ktorý je normálne ostrý a dá sa s ním rezať, ale má zaoblený hrot, aby sa znížilo riziko poranenia pri práci. Jeho veľkosť je prispôsobená malej detskej ruke. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa pomocou drážky. Príložky rukoväte a kovanie sú oceľové, črienky sú vy..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Výrobca: Albainox
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová vo vínovej farbe..
2,00 €
Bez DPH:1,67 €
Výrobca: Albainox
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová v čiernej farbe ..
2,00 €
Bez DPH:1,67 €
Výrobca: CRKT
Ľahký zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorený pre každodenné nosenie a nijako vo vrecku neprekáža. Dizajnovo je nôž poňatý moderne a čepeľ v tvare tanto pôsobí agresívne. Nôž sa pohodlne drží a dobre sa s ním pracuje. Pohodlné otváranie jednou rukou zabezpečuje obojstranný..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Výrobca: Albainox
Ľahký zatvárací nôž vhodný pre deti na nenáročné používanie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s drážkou pre otváranie nechtom. Rukoväť je plastová v modrej farbe s protisklzovým ryhovaním. V otvorenom stave čepeľ fixuje chrbtová poistka...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Výrobca: Albainox
Ľahký zatvárací nôž vhodný pre deti na nenáročné používanie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s drážkou pre otváranie nechtom. Rukoväť je plastová v červenej farbe s protisklzovým ryhovaním. V otvorenom stave čepeľ fixuje chrbtová poistka...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 36 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.