Menu
Nákupný košík

Detské nože

Detské nože sú plne funkčné nože, ktoré sú prispôsobené pre deti. Väčšinou majú detské nože oblú špičku čepele, aby sa minimalizovalo možné poranenie detí. Detské nože sú však ostré, takže k porezaniu môže dôjsť. Detské nože sú menšie, aby dobre padli do malých detských rúk. Detské nože sú ideálne, ak chcete svoje dieťa naučiť narábať s nožom, prípadne mu chcete podarovať jeho prvý vlastný detský nôž. Nezabúdajte však, že každý nôž môže byť nebezpečný a preto nepodceňujte ani detské nože a vysvetlite vašim deťom možné riziká.

Zatvárací nôž Albainox 19859 dóza 36 ks
Novinka
36 zatváracích nožov v plastovej dóze. Plastová dóza, v ktorej je 36 malých zatváracích nožov Albainox s plastovou rukoväťou v čiernej a vínovej farbe. Ideálne ako drobné darčeky, alebo ceny do súťaží, ktoré ocenia napríklad organizátori detských táborov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vy..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Dóza s 24 kusmi farebného zatváracieho noža. Balenie 24 kusov ľahkého zatváracieho noža Albainox, ktorý je ideálny ako drobný darček, alebo cena do súťaží pre deti. Perfektné pre organizátorov táborov a detských akcií. Nože majú plastovú rukoväť v troch farebných prevedeniach a to červená, zelená a..
77,00 €
Bez DPH:64,17 €
Malý detský nôž so zaoblenou špičkou, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Nôž je ideálny pri použití v prírode, či kempovaní. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a prsty pri práci chráni oceľová záštita. Rukoväť je vyrobená z dreva zebrano, je príjemne oblá a pohodlne sa drží. Na jej konci je hliní..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Outdoorový nôž pre deti. Jeho čepeľ je štandartne ostrá, len má oblý hrot, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Je perfektný pre použitie v prírode, pri táborení, či kempovaní. Jasná voľba pre rodičov, ktorí chcú svoje deti naučiť prácu s nožom. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Prsty pri práci c..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Detský zatvárací nôž, ktorý je štandartne ostrý a môžete s ním rezať, len má zaoblenú čepeľ, aby sa znížilo riziko poranenia. Ideálna voľba pre rodičov, ktorí chcú svoje deti naučiť pracovať s nožom. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje drážkou pre jednoduché otváranie. V otvorenom stave ..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Nôž Haller 42956 detský
Najpredávanejší
Detský outdoorový nôž určený hlavne pre deti na použitie v prírode. Je ostrý ako bežný nôž, ale má zaoblenú špičku, čím sa výrazne znižuje riziko úrazu. Vďaka integrálnej konštrukcii je maximálne odolný aj pri nešetrnom zaobchádzaní. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele. Črienky sú v kombinácii ebenov..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zatvárací nôž pre deti, ktorý je normálne ostrý a dá sa s ním rezať, ale má zaoblený hrot, aby sa znížilo riziko poranenia pri práci. Jeho veľkosť je prispôsobená malej detskej ruke. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa pomocou drážky. Príložky rukoväte a kovanie sú oceľové, črienky sú vy..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zatvárací nôž Albainox 19859 vínový
-33 %
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová vo vínovej farbe..
2,00 € 3,00 €
Bez DPH:1,67 €
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová v čiernej farbe ..
2,00 €
Bez DPH:1,67 €
Nôž pre malých dobrodruhov. Ide o outdoorový nôž pre deti s atraktívnym dizajnom a je veľkosťou prispôsobený detskej ruke. Pre väčšiu bezpečnosť má zaoblený hrot čepele a obojstrannú záštitu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a na jej chrbtovej strane je pílka. Rukoväť..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 35 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.