Menu
Nákupný košík

Detské nože

Detské nože sú plne funkčné nože, ktoré sú prispôsobené pre deti. Väčšinou majú detské nože oblú špičku čepele, aby sa minimalizovalo možné poranenie detí. Detské nože sú však ostré, takže k porezaniu môže dôjsť. Detské nože sú menšie, aby dobre padli do malých detských rúk. Detské nože sú ideálne, ak chcete svoje dieťa naučiť narábať s nožom, prípadne mu chcete podarovať jeho prvý vlastný detský nôž. Nezabúdajte však, že každý nôž môže byť nebezpečný a preto nepodceňujte ani detské nože a vysvetlite vašim deťom možné riziká.

Zatvárací nôž Albainox 19859 dóza 36 ks
Novinka
Výrobca: Albainox
36 zatváracích nožov v plastovej dóze. Plastová dóza, v ktorej je 36 malých zatváracích nožov Albainox s plastovou rukoväťou v čiernej a vínovej farbe. Ideálne ako drobné darčeky, alebo ceny do súťaží, ktoré ocenia napríklad organizátori detských táborov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vy..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Nôž Haller 83305 detský
Novinka
Výrobca: Haller
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Albainox
Dóza s 24 kusmi farebného zatváracieho noža. Balenie 24 kusov ľahkého zatváracieho noža Albainox, ktorý je ideálny ako drobný darček, alebo cena do súťaží pre deti. Perfektné pre organizátorov táborov a detských akcií. Nože majú plastovú rukoväť v troch farebných prevedeniach a to červená, zelená a..
77,00 €
Bez DPH:64,17 €
Výrobca: Haller
Malý detský nôž so zaoblenou špičkou, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Nôž je ideálny pri použití v prírode, či kempovaní. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a prsty pri práci chráni oceľová záštita. Rukoväť je vyrobená z dreva zebrano, je príjemne oblá a pohodlne sa drží. Na jej konci je hliní..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Albainox 19859 vínový
-33 %
Výrobca: Albainox
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová vo vínovej farbe..
2,00 € 3,00 €
Bez DPH:1,67 €
Výrobca: Albainox
Malý nôž pre deti určený na nenáročné použitie. Je veľmi ľahký a otvoriť ho zvládnu aj deti. Je možné ho použiť aj ako prívesok na kľúče. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a otvára sa drážkou pre necht. V otvorenej polohe čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka. Rukoväť je plastová v čiernej farbe ..
2,00 €
Bez DPH:1,67 €
Výrobca: CRKT
Ľahký zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojej nízkej hmotnosti ako stvorený pre každodenné nosenie a nijako vo vrecku neprekáža. Dizajnovo je nôž poňatý moderne a čepeľ v tvare tanto pôsobí agresívne. Nôž sa pohodlne drží a dobre sa s ním pracuje. Pohodlné otváranie jednou rukou zabezpečuje obojstranný..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Výrobca: Albainox
Ľahký zatvárací nôž vhodný pre deti na nenáročné používanie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s drážkou pre otváranie nechtom. Rukoväť je plastová v modrej farbe s protisklzovým ryhovaním. V otvorenom stave čepeľ fixuje chrbtová poistka...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Výrobca: Albainox
Ľahký zatvárací nôž vhodný pre deti na nenáročné používanie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s drážkou pre otváranie nechtom. Rukoväť je plastová v červenej farbe s protisklzovým ryhovaním. V otvorenom stave čepeľ fixuje chrbtová poistka...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Výrobca: Haller
Detský outdoorový nôž určený špeciálne pre deti. Pre väčšiu bezpečnosť má zaoblenú špičku a rukoväť dobre padne do detskej ruky. Ideálne riešenie pre rodičov, ktorí chcú svoje deti naučiť prácu s nožom a minimalizovať možnosť poranenia. Čepeľ je vyrobená z ocele, ktorá vyniká svojimi anti korozívnym..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Výrobca: Marttiini
Nôž so zaoblenou čepeľou vhodný pre deti. Aj keď je určený deťom, je vyrobený z rovnako kvalitných materiálov ako bežné nože. Je takisto veľmi ostrý, nie je to žiadna atrapa. Rukoväť je gumová a pohodlne sa drží. Prsty chráni záštita. Nôž sa dodáva s čiernym koženým púzdrom...
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 37 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.