Menu
Nákupný košík

Nože na krk

Ako už názov napovedá, ide o nože na krk. Sú menšie a ľahšie, aby sa dali pohodlne nosiť na krku napríklad aj pod oblečením. Nože na krk môžete nosiť nepozorovane a využiť ich v prípade potreby. Nože na krk sa dodávajú poväčšinou s malým púzdrom, v ktorom sú pevne upevnené. Nože na krk sú hlavne pohotovostné nože, ktoré oceníte v nepredvídateľných situáciách.

Výrobca: Albainox
Miniatúrny nôž na krk. Nôž naozaj miniatúrnych rozmerov od firmy Albainox. Hodí sa ako EDC pre nenáročné použitie a na drobné jednoduché práce ako napr. rozbaľovanie krabíc atď. Rukoväť je malá len na dva prsty. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. V rukoväti sú prerezané odľahčovacie ot..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Výrobca: Albainox
Miniatúrny karambit. Veľmi malý nôž v tvare karambit od firmy Albainox. Je dobre použiteľný ako pracovný nôž, napr. na rozbaľovanie kartónových krabíc atď. Ale tiež je vhodný ako núdzový záložný nôž pre skryté nosenie. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele a čepeľ je pazúrovité zahnutá. Ru..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Výrobca: Schrade
Integrálny pevný nôž kompaktných rozmerov vhodný na zavesenie na krk. Aj napriek svojim malým rozmerom je veľmi dobre použiteľný a vďaka mäkkej omotávke rukoväte sa pohodlne drží. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele a čepeľ má čiernu povrchovú úpravu. Rukoväť je omotaná čiernou para..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Veľmi kompaktný malý nôž určený na nosenie na krku. Toto riešenie je ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku, či v púzdre na opasku. Aj napriek svojim malým rozmerom je dobre použiteľný. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou...
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Nôž Haller 40449 na krk
-9 %
Výrobca: Haller
Veľmi malý nôž, ktorý sa vďaka kydexovému púzdro nosí zavesený na krku. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Aj navzdory svojim malým rozmerom je dobre použiteľný v rôznych bežných situáciách. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s povrchovou úpravou stonewash. Črienky..
20,00 € 22,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 48 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.