Menu
Nákupný košík

Nože na krk

Ako už názov napovedá, ide o nože na krk. Sú menšie a ľahšie, aby sa dali pohodlne nosiť na krku napríklad aj pod oblečením. Nože na krk môžete nosiť nepozorovane a využiť ich v prípade potreby. Nože na krk sa dodávajú poväčšinou s malým púzdrom, v ktorom sú pevne upevnené. Nože na krk sú hlavne pohotovostné nože, ktoré oceníte v nepredvídateľných situáciách.

Výrobca: Haller
Praktický nôž na krk. Kompaktný nôž od nemeckej firmy Haller, určený na nosenie na krku, čo je ideálne ak sedíte a nôž vo vrecku by bol ťažko prístupný. Tento model má tradičný tvar čepele bowie. Vďaka kompaktným rozmerom nijako neprekáža a môžete ho mať stále pri sebe. Cez svoje neveľké rozmery sa ..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Kraken na krk. Malý nôž od firmy RUI Tactical (K25), ktorý je zmenšeným variantom outdoorového noža Kraken od rovnakej firmy. Je určený na nosenie na krku a je štandardne použiteľný. Ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Nôž má integrálnu konštrukciu, je vyrobený ..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Malý praktický nôž na krk. Malý pevný nôž od firmy RUI Tactical (K25), ktorý je určený pre nosenie na krku. Je vhodný pre bežné použitie všade tam, kde stačí kratšia čepeľ. Ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Cez svoje malé rozmery sa pohodlne drží a dobre sa s n..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Albainox
Miniatúrny nôž na krk. Nôž naozaj miniatúrnych rozmerov od firmy Albainox. Hodí sa ako EDC pre nenáročné použitie a na drobné jednoduché práce ako napr. rozbaľovanie krabíc atď. Rukoväť je malá len na dva prsty. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. V rukoväti sú prerezané odľahčovacie ot..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: Albainox
Miniatúrny karambit. Veľmi malý nôž v tvare karambit od firmy Albainox. Je dobre použiteľný ako pracovný nôž, napr. na rozbaľovanie kartónových krabíc atď. Ale tiež je vhodný ako núdzový záložný nôž pre skryté nosenie. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele a čepeľ je pazúrovité zahnutá. Ru..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 49 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.