Menu
Nákupný košík

Nože na krk

Nože na krk sú kompaktné nože menších rozmerov, ktoré si jednoducho prevesíte cez krk a môžete ich tak nosiť všade so sebou. Práve vďaka tomu sú nože na krk často používané na sebaobranu alebo ako poistka v prípade možného nebezpečenstva. Nože na krk sú dodávané v puzdrách, čo vám umožňuje nosiť ich aj schované pod oblečením a to bez rizika poranenia. Každý z nožov je vybavený pevnou oceľovou čepeľou a manipulácia s nimi je pomerne jednoduchá. Rukoväte týchto nožov majú spravidla pogumovaný povrch, ktorý zabezpečuje pevný úchop. Nože na krku využijete nielen v teréne ale aj v rámci bojových športov a tréningov, či na kurzoch sebaobrany.

Nôž K25 32465 na krk šedý
Novinka Top kvalita
Nôž na krk aj na opasok. Praktický nôž veľmi kompaktných rozmerov od firmy RUI Tactical (K25). Aj keď sa jedná o malý nôž, je plnohodnotne použiteľný a prekvapivo dobre padne do ruky. Vďaka puzdru so závesnou retiazkou ho možno nosiť na krku, a pokiaľ otvormi v púzdre prevlečiete šnúru, môžete z neh..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Nôž Haller 88246 Black Neck na krk
-9 %
Praktický nôž na krk. Kompaktný nôž od nemeckej firmy Haller, určený na nosenie na krku, čo je ideálne ak sedíte a nôž vo vrecku by bol ťažko prístupný. Tento model má tradičný tvar čepele bowie. Vďaka kompaktným rozmerom nijako neprekáža a môžete ho mať stále pri sebe. Cez svoje neveľké rozmery sa ..
30,00 € 33,00 €
Bez DPH:25,00 €
Nôž RUI Tactical (K25) 32373 na krk
Top kvalita
Kraken na krk. Malý nôž od firmy RUI Tactical (K25), ktorý je zmenšeným variantom outdoorového noža Kraken od rovnakej firmy. Je určený na nosenie na krku a je štandardne použiteľný. Ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Nôž má integrálnu konštrukciu, je vyrobený ..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Miniatúrny karambit. Veľmi malý nôž v tvare karambit od firmy Albainox. Je dobre použiteľný ako pracovný nôž, napr. na rozbaľovanie kartónových krabíc atď. Ale tiež je vhodný ako núdzový záložný nôž pre skryté nosenie. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele a čepeľ je pazúrovité zahnutá. Ru..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Veľmi kompaktný malý nôž určený na nosenie na krku. Toto riešenie je ideálne pre používateľov, ktorí nechcú alebo nemôžu nosiť nôž vo vrecku, či v púzdre na opasku. Aj napriek svojim malým rozmerom je dobre použiteľný. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou...
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Nôž Haller 40449 na krk
-9 %
Veľmi malý nôž, ktorý sa vďaka kydexovému púzdro nosí zavesený na krku. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Aj navzdory svojim malým rozmerom je dobre použiteľný v rôznych bežných situáciách. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s povrchovou úpravou stonewash. Črienky..
21,00 € 23,00 €
Bez DPH:17,50 €
Malý nôž na krk typu karambit. Ide primárne o bojový nôž, ale určite nájde využitie aj v bežnom živote. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s povrchovou úpravou stonewash. Na chrbtovej strane čepele je výrazné ryhovanie pre lepšie zapretie palca. Črienky sú z odolného materiálu G10 s protiskl..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 47 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.