Menu
Nákupný košík

Nože Schwarzwolf

Náraďový nôž Schwarzwolf Pony New zelený
Novinka
Výrobca: Schwarzwolf
Malý náraďový nôž. Užitočný multifunkčný nástroj malých rozmerov, ktorý sa perfektne hodí na výlety a kempovanie. Nájdete v ňom kombinované kliešte, nôž s hladkým a vlnitým ostrím, pilník, skrutkovače a otvárače. Má celokovové prevedenie s rukoväťou v zelenej farbe. Je dodávaný vrátane puzdra. Dĺžka..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Výrobca: Schwarzwolf
Vodotesná čelovka, kompas, kresadlo, zápalky, termoizolačná fólia, píšťalka a signalizačné zrkadlo...
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Výrobca: Schwarzwolf
Veľká termoska. Kvalitná vákuová termoska s objemom 1 liter. Je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou protišmykovou úchopovou časťou. Viečko je použiteľné ako šálka. Výška 30 cm, priemer 8,5 cm...
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Výrobca: Schwarzwolf
Ľahká športová fľaša. Športová outdoorová fľaša s príjemne nízkou hmotnosťou a protišmykovou povrchovou úpravou. Vyrobená je z plastového materiálu Tritan, ktorý neobsahuje BPA látky. Teplotný rozsah -10°C do 80°C. Fľaša má objem 0,8 litra, je opatrená skrutkovacím uzáverom a závesným očkom. Rozmery..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Zatvárací nôž Schwarzwolf 2123 šedý
Novinka
Výrobca: Schwarzwolf
Ľahký zatvárací nôž elegantného dizajnu v kombinácii čiernej a šedej farby. Čepeľ je opatrená kolíkom pre pohodlné otváranie jednou rukou. Rukoväť je vyrobená z hliníka, je anatomicky tvarovaná a čiastočne zdrsnená ryhovaním. Na pravej strane rukoväte je klip umožňujúci zavesenie noža na opasok, lem..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 31 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.