Menu
Nákupný košík

Nože Fox Maniago

Klasické vyskakovacie nože sa opäť vracajú pod značkou Fox Maniago. Veľmi obľúbené vyskakovacie nože talianskej výroby s klasickým dizajnom, ktorý sa po celé roky nemení. Rukoväť nožov Fox Maniago je vyrobená z dreva alebo z rohoviny, čepeľ noža Fox Maniago má klasický dýkovitý tvar. Stačí iba stlačiť gombík a čepeľ noža vyskočí. Nôž Fox Maniago si tak pripravíte na použitie len za pomoci jednej ruky. Bezpečnosť zaisťuje poistka, ktorá nedovolí samovoľnému otvoreniu noža Fox Maniago vo vrecku.

Nôž motýlik Fox Maniago BF-500
Vypredané
Moderný zatvárací nôž typu motýlik, ktorý zaujme dizajnom a inovatívnou fixáciou nožičiek rukoväte. Tie nie sú vybavené klasickou západkou, ale držia pri sebe pomocou magnetu. Kvôli tomu a aj vďaka klipu je nôž vhodný skôr na bežné nosenie a nie je vhodný na prevádzanie trikov ako sa robia s bežnými..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž Fox Maniago 441DOL damaškový
Vypredané
Nádherný damaškový zatvárací nôž. Na jeho výrobu boli použité iba špičkové materiály. Čepeľ je z damaškovej ocele a na rukoväti je krásne olivové drevo. Nôž je určený pre náročnejších používateľov, ktorí vyžadujú nekompromisnú kvalitu s nádychom luxusu. Čepeľ je vyrobená z damaškovej ocele s nádhern..
355,70 €
Bez DPH:296,42 €
Zatvárací nôž Fox Maniago FX-590 karambit
Vypredané
Zatvárací bojový nôž typu karambit. Tento typ noža je v poslednej dobe veľmi obľúbený a v rukách skúseného bojovníka sa mení na nebezpečnú zbraň. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej kobaltovej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Nôž sa dá ľahko otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli...
127,50 €
Bez DPH:106,25 €
Nôž Fox Maniago FX-636T karambit
Vypredané
Špičkový mohutný bojový nôž typu karambit. Špecifická konštrukcia noža umožňuje vykonávať s nožom špeciálne techniky. Zahnutá čepeľ ľahko spôsobuje hlboké rezné rany. V rukách skúseného bojovníka sa jedná o veľmi nebezpečnú zbraň. Nôž je vyrobený z jedného kusa vysoko kvalitnej kobaltovej ocele s či..
266,00 €
Bez DPH:221,67 €
Nôž Fox Maniago 479 karambit zatvárací
Vypredané
Zatvárací nôž typu karambit. Ide o bojový nôž určený na sebaobranu. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a zanecháva hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovo kobaltovej ocele a má antireflexnú čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá ľahko otvoriť pomocou otvoru v čepeli, prípadne zatlačením..
151,50 €
Bez DPH:126,25 €
Nôž Fox Maniago FX-599 karambit zatvárací
Vypredané
Kompaktný zatvárací nôž typu karambit. Tento typ noža sa používa ako bojový nôž pri sebaobrane. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a spôsobuje hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovej ocele a s anti reflexnou čiernou povrchovou úpravou. Nôž sa dá otvárať jednou rukou pomocou otvoru ..
140,90 €
Bez DPH:117,42 €
Nôž Fox Maniago 478 karambit zatvárací
Vypredané
Zatvárací bojový nôž typu karambit. Tento typ noža sa používa pri sebaobrane a jeho konštrukcia umožňuje špeciálne uchopenie. Jeho zahnutá čepeľ ľahko preniká a spôsobuje hlboké rezné rany. Čepeľ je vyrobená zo špičkovej nerezovej ocele s matne šedou povrchovou úpravou. Nôž sa dá jednoducho otvárať ..
137,80 €
Bez DPH:114,83 €
Vyskakovací nôž Fox Maniago - poskladaj si sám
Vypredané
Malý vyskakovací nôž pre deti, ktorý si musíte zložiť sami. V balení je skrutkovač a zloženie noža nie je zložité. Sada obsahuje prehľadný obrázok a návod...
29,20 €
Bez DPH:24,33 €
Vyskakovací nôž Fox Maniago 28 drevo
Vypredané
Klasický taliansky vyskakovací nôž. Má drevené črienky a zlatú pätku a kovanie. Čepeľ vyskakuje po strane pomocou tlačítka uprostred rukoväte. Zatvára sa vyklonením jednej časti kovania do boku. Nôž má poistku proti nechcenému otvoreniu...
50,30 €
Bez DPH:41,92 €
Vyskakovací nôž Fox Maniago 33 drevo
Vypredané
Klasický taliansky vyskakovací nôž. Má drevené črienky a zlatú pätku a kovanie. Čepeľ vyskakuje po strane pomocou tlačítka uprostred rukoväte. Zatvára sa vyklonením jednej časti kovania do boku. Nôž má poistku proti nechcenému otvoreniu...
59,60 €
Bez DPH:49,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.