Menu
Nákupný košík

Vreckové nože

Vreckové nože sú obdobou zatváracích nožov. Spravidla sú ale menšie práve preto, aby sa pohodlne zmestili do vrecka nohavíc či bundy. Kvôli dôrazu na ich skladnosť a praktickú stránku sú tiež veľmi ľahké. Dodávať sa zvyknú v praktických puzdrách, čím sa pri ich nosení predíde riziku poranenia. Vreckové nože sú síce svojimi rozmermi nenápadné, avšak stále zostávajú plne funkčnými a pripravenými na použitie v rôznych situáciách. Ich čepele sú vyrobené z kvalitných ocelí a v našej ponuke môžete nájsť široké spektrum prevedení. Nechýbajú ani luxusne pôsobiace vreckové nože s drevenými rukoväťami, ktoré pekne zapadnú aj do vašej zbierky. Vreckový nôž je praktický kúsok, ktorý nezaberie takmer žiadne miesto a na jeho pomoc sa môžete vždy spoľahnúť. 

Štíhly univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy S-Tec s elegantným štíhlym dizajnom, ktorý využijete ako EDC, teda na každodenné nosenie, pracovný alebo outdoorový nôž. Vďaka štíhlemu profilu sa pohodlne nosí a vo vrecku neprekáža. Vďaka kvalitným materiálom a dobrému spracovaniu vám bude s..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Elegantný nôž, ktorý sa nebojí práce. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý poteší všetkých priaznivcov moderného dizajnu a elegancie. Okrem vzhľadu ale ponúka aj vynikajúcu kvalitu a je to nepochybne spoľahlivý pracovný nástroj, ktorý vám bude dlho verne slúžiť. Čepeľ je vyrobená z..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý využijete rovnako dobre v meste aj v prírode. Zachoval si rozumné rozmery, aby sa dal pohodlne nosiť vo vrecku, ale zároveň z neho máte pocit, že držíte poriadny nástroj, na ktorý je spoľah aj v náročnejších podmienkach. Klinový výbrus..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Štíhly tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, ale vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zatvárací nôž CRKT 2440 Heron
Top kvalita
Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT. Je to praktický, univerzálne použiteľný nôž, ktorý dobre obstojí ako EDC, pri použití v prírode, alebo ako pracovný nôž. Okrem toho je zaujímavý aj dizajnovo a vzhľad rukoväte má pripomínať východ slnka. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 8Cr14MoV..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Zatvárací nôž s karambitovým úchopom. Zaujímavý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého rukoväť je inšpirovaná nožmi typu karambit a je zakončená očkom na prst. Toto riešenie zvyšuje pevnosť úchopu, chráni hranu ruky a umožňuje viesť tvrdé údery pätkou rukoväte. Pre otvorenie noža je treba stlačiť tl..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Moderne poňatý zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným dizajnom, ktorý dobre poslúži ako EDC, teda na každodenné nosenie. Má príjemne anatomicky tvarovanú rukoväť a dobre sa s ním pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 s matne šedou povrchovou úpravou. Na otvoren..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Ľahký elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller zaujme už na prvý pohľad svojim nevšedným dizajnom a neradičnou modrou farbou na rukách. Je to ideálny EDC nôž, teda na každodenné nosenie. Má štíhly profil a nízku hmotnosť, takže vo vrecku nijako neprekáža. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho tak mať stále pri sebe. Napriek tomu, že je tak subtílny, je vďaka celooceľovej konštrukcii dostatočne odolný. Ideálny ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Elegantný malý zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne so zaujímavými črienkami v kombinácii vínovej a čiernej farby. Perfektný nôž na každodenné nosenie, o ktorom vo vrecku ani neviete. Napriek svojim kompaktným rozmerom je to plnohodnotný nástroj, na ktorý sa môžete spoľa..
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 464 (39 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.