Menu
Nákupný košík

Vreckové nože

Vreckové nože sú všetky zatváracie nože, ktoré sú dostatočne malé, aby sa dali nosiť vo vrecku nohavíc, či v bunde. Samozrejme pri vreckových nožoch je dôležitá aj ich váha, aby vám zbytočne neťahali nohavice k zemi. Vreckové nože sú určené pre každodenné nosenie, aby vás neprekvapila nejaká situácia a vy nebudete mať po ruke svojho obľúbeného pomocníka.

Zatvárací nôž Ganzo FH91BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Poctivý pracant. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo, dobré dielenské spracovanie a kvalitné materiály. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľah..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž CRKT 4042 Provoke karambit puzdro
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
High-tech karambit s puzdrom. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT v sete s plastovým puzdrom, opaskovým klipom a sponou na molle a pals väzbu. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipo..
304,00 €
Bez DPH:253,33 €
Zatvárací nôž Puma Tec 301013 zeleno čierny
Novinka
Výrobca: Puma TEC
Štíhly elegantný zatvárací nôž. Zatvárací môž od firmy Puma TEC, ktorý sa perfektne hodí ako EDC, teda na každodenné nosenie a k bežnému použitiu. Je to dané predovšetkým jeho štíhlu konštrukciou a premiestniteľným vreckovým klipom pre pohodlné nosenie. Má moderný elegantný dizajn. Čepeľ je vyroben..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122567
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Univerzálny zatvárací nôž. Poctivý univerzálny zatvárací nôž Smith & Wesson s jednoduchým priamočiarym dizajnom. Perfektný ako EDC, alebo pracovný nôž. Vďaka oceľovej konštrukcii je veľmi odolný, má príjemnú ergonómiu a plochý profil pre pohodlné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúce..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Zatvárací nôž CRKT 5311CU PilarVoxnaes Copper
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT z obľúbenej modelovej rady Pilar. Na prvý pohľad zaujme kombinovanou rukoväťou - ľavá strana je z medi, pravá je oceľová. Perfektný EDC nôž kompaktných rozmerov, ktorý vás prekvapí svojou všestrannosťou. Čepeľ je vyrobená z k..
65,00 €
Bez DPH:54,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Ganzo FH31- BK Firebird G10
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálny zatvárací nôž nielen do práce. Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2 a pomer cena / výkon je u týchto nožov mimoriadne priaznivý. Tento model má tvar čepele sheepfoot, čo je typické najmä pre ..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž Ganzo G733BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálne použiteľný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Ganzo v modernom poňatí s črienkami v čiernej farbe. Je univerzálne použiteľný, či už pre každodenné nosenie, outdoorové aktivity, alebo ako pracovný nôž. Je vyrobený z kvalitných materiálov s veľmi pekným dielenským spracovaním. Čepeľ je..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zatvárací nôž Ganzo FH41-CG Firebird šedý
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Elegantný štíhly zatvárací nôž. Štíhly zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo, séria Firebird, modelový rad FH, ktorá vyniká použitím vysoko kvalitnej ocele D2 na čepeli. Tento nôž má štíhly elegantný dizajn bez nadbytočného zdobenia a je príjemne ľahký, vďaka čomu o ňom vo vrecku ani neviete. Čepeľ ..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž CRKT 5225 BT Fighter
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Tanto zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT. Na prvý pohľad zaujme anatomicky výrazne tvarovanou rukoväťou a čepeľou v tvare tanto. Na svoju veľkosť je príjemne ľahký a dobre poslúži ako EDC. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV s jemnou povrchovou úp..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž Haller 88040 Black Field Giant
Novinka
Výrobca: Haller
Veľký ťažký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý nad väčšinou ostatných zatváracích nožov vyčnieva svojimi veľkými rozmermi a celkovou mohutnosťou. Z toho vyplýva, že je určený skôr na použitie pri outdoorových aktivitách ako na bežné mestské nosenie. Veľký nôž, ktorý urobí veľký kus ..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 364 (31 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.