Menu
Nákupný košík

Vreckové nože

Vreckové nože sú všetky zatváracie nože, ktoré sú dostatočne malé, aby sa dali nosiť vo vrecku nohavíc, či v bunde. Samozrejme pri vreckových nožoch je dôležitá aj ich váha, aby vám zbytočne neťahali nohavice k zemi. Vreckové nože sú určené pre každodenné nosenie, aby vás neprekvapila nejaká situácia a vy nebudete mať po ruke svojho obľúbeného pomocníka.

Zatvárací nôž CRKT 7190 Symmetry
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Zatvárací nôž dodržiavajúci zákony. Štíhly zatvárací nôž s elegantným dizajnom od firmy CRKT. Svojím poňatím, najmä krátku čepeľou a absenciou manuálne poistky, sa snažia vyhovieť legislatívnym predpisom krajín, ktoré obmedzujú držanie nožov. Vďaka veľmi plochému profilu o ňom vo vrecku ani neviete...
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Zatvárací nôž Haller 83233 drevo
Novinka
Výrobca: Haller
Menší univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Haller. Hodí sa pre bežné nosenie, turistitku a táborenie, alebo ako pracovný nôž. Cez svoje menšie rozmery sa pohodlne drží a dobre sa ovláda. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a nôž možno otvoriť jednou rukou zatla..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Taktické pero Smith & Wesson 1122571 + nôž
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Multifunkčné taktické pero. Inovatívne taktické pero od firmy Smith & Wesson, ktoré v sebe navyše skrýva malý zatvárací nôž, ktorý mnohonásobne navýši možnosti použitia. Samotné taktické pero je potom vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá ako pero, vďaka čomu nebudí nežiaduce pozornosť. M..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Zatvárací nôž Ganzo FH91BK čierny
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Poctivý pracant. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo, dobré dielenské spracovanie a kvalitné materiály. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľah..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Puma Tec 301013 zeleno čierny
Novinka
Výrobca: Puma TEC
Štíhly elegantný zatvárací nôž. Zatvárací môž od firmy Puma TEC, ktorý sa perfektne hodí ako EDC, teda na každodenné nosenie a k bežnému použitiu. Je to dané predovšetkým jeho štíhlu konštrukciou a premiestniteľným vreckovým klipom pre pohodlné nosenie. Má moderný elegantný dizajn. Čepeľ je vyroben..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122580
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122567
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Univerzálny zatvárací nôž. Poctivý univerzálny zatvárací nôž Smith & Wesson s jednoduchým priamočiarym dizajnom. Perfektný ako EDC, alebo pracovný nôž. Vďaka oceľovej konštrukcii je veľmi odolný, má príjemnú ergonómiu a plochý profil pre pohodlné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúce..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FH 61-GB zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako nepreká..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž Ganzo FH31- BK Firebird G10
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálny zatvárací nôž nielen do práce. Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2 a pomer cena / výkon je u týchto nožov mimoriadne priaznivý. Tento model má tvar čepele sheepfoot, čo je typické najmä pre ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FB727S - BK malý
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Malý praktický zatvárací nôž. Zatvárací nôž menších rozmerov od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird. Ideálny pre každodenné nosenie a bežné použitie, teda EDC. Je veľmi ľahký a skladný, vo vrecku nijako neprekáža, napriek tomu je plnohodnotne použiteľný a urobí veľa práce. Čepeľ je vyrobená z kva..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Zatvárací nôž Ganzo G7331BK čierny
Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Univerzálne použiteľný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Ganzo v modernom poňatí s výrazne ryhovanými črienkami v čiernej farbe. Je univerzálne použiteľný, či už pre každodenné nosenie, outdoorové aktivity, alebo ako pracovný nôž. Je vyrobený z kvalitných materiálov s veľmi pekným dielenským spr..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 394 (33 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.