Menu
Nákupný košík

Vreckové nože

Vreckové nože sú obdobou zatváracích nožov. Spravidla sú ale menšie práve preto, aby sa pohodlne zmestili do vrecka nohavíc či bundy. Kvôli dôrazu na ich skladnosť a praktickú stránku sú tiež veľmi ľahké. Dodávať sa zvyknú v praktických puzdrách, čím sa pri ich nosení predíde riziku poranenia. Vreckové nože sú síce svojimi rozmermi nenápadné, avšak stále zostávajú plne funkčnými a pripravenými na použitie v rôznych situáciách. Ich čepele sú vyrobené z kvalitných ocelí a v našej ponuke môžete nájsť široké spektrum prevedení. Nechýbajú ani luxusne pôsobiace vreckové nože s drevenými rukoväťami, ktoré pekne zapadnú aj do vašej zbierky. Vreckový nôž je praktický kúsok, ktorý nezaberie takmer žiadne miesto a na jeho pomoc sa môžete vždy spoľahnúť. 

Štíhly univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy S-Tec s elegantným štíhlym dizajnom, ktorý využijete ako EDC, teda na každodenné nosenie, pracovný alebo outdoorový nôž. Vďaka štíhlemu profilu sa pohodlne nosí a vo vrecku neprekáža. Vďaka kvalitným materiálom a dobrému spracovaniu vám bude s..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Elegantný nôž, ktorý sa nebojí práce. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý poteší všetkých priaznivcov moderného dizajnu a elegancie. Okrem vzhľadu ale ponúka aj vynikajúcu kvalitu a je to nepochybne spoľahlivý pracovný nástroj, ktorý vám bude dlho verne slúžiť. Čepeľ je vyrobená z..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý využijete rovnako dobre v meste aj v prírode. Zachoval si rozumné rozmery, aby sa dal pohodlne nosiť vo vrecku, ale zároveň z neho máte pocit, že držíte poriadny nástroj, na ktorý je spoľah aj v náročnejších podmienkach. Klinový výbrus..
51,00 €
Bez DPH:42,50 €
Zatvárací nôž CRKT K542GKP Bona Fide Green
Top kvalita
Nôž, ktorý sa špiny nebojí. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Bona Fide od renomovanej firmy CRKT, tentoraz v zelenej farbe. Je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, ..
123,00 €
Bez DPH:102,50 €
Nenápadný štíhly zatvárací nôž. Veľmi štíhly a ľahký zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý je vďaka svojej konštrukcii ľahko zameniteľný napríklad za písacie pero. To sa hodí napríklad keď pri sebe máte radi nôž, ale chystáte sa niekam, kde by bežný nôž vo vrecku pôsobil nepatrične. Nôž si zrejme nik..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Štíhly tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, ale vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zatvárací nôž CRKT 2440 Heron
Top kvalita
Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT. Je to praktický, univerzálne použiteľný nôž, ktorý dobre obstojí ako EDC, pri použití v prírode, alebo ako pracovný nôž. Okrem toho je zaujímavý aj dizajnovo a vzhľad rukoväte má pripomínať východ slnka. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 8Cr14MoV..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Nôž CRKT 2425 Scribe
Top kvalita
Nôž od firmy CRKT, ktorý dokazuje, že nôž na každodenné nosenie, teda EDC, nemusí byť nutne zatvárací nôž. Tento veľmi malý a ľahký nôž môžete pohodlne nosiť vo vrecku nohavíc či košele a vďaka jeho rozmerom a plochému profilu o ňom nebudete ani vedieť. Keď však bude treba, pomôže vám v mnohých situ..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho tak mať stále pri sebe. Napriek tomu, že je tak subtílny, je vďaka celooceľovej konštrukcii dostatočne odolný. Ideálny ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Elegantný malý zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne so zaujímavými črienkami v kombinácii vínovej a čiernej farby. Perfektný nôž na každodenné nosenie, o ktorom vo vrecku ani neviete. Napriek svojim kompaktným rozmerom je to plnohodnotný nástroj, na ktorý sa môžete spoľa..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 464 (39 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.