Menu
Nákupný košík

Sekery

Sekera CRKT 2736 Berserker
Top kvalita
Outdoorová sekera od firmmy CRKT, ktorá nezaprie podobnosť so sekerami, ktoré používali dávni vikingovia. Skvelý nástroj na tvrdú prácu v teréne, napríklad pri stavbe prístrešku atď. Tvar hlavy sekery umožňuje ju použiť ako improvizovaný rezný nástroj a na zadnej strane je plocha slúžiaca ako kladiv..
73,00 €
Bez DPH:60,83 €
Outdoorová sekera s mohutným hrotom na druhej strane hlavy a poriskom z kvalitného orechového dreva. Hlava sekery je vyrobená z kvalitnej ocele, dobre drží ostrie a je veľmi húževnatá. Na druhej strane hlavy je praktické kladivo. Porisko je vyrobené z tvrdého lakovaného dreva hickory, čo je americký..
73,00 €
Bez DPH:60,83 €
Sekera Muela Raptor
Vypredané
Sekerka pre bushcraft i poľovníctvo. Sekerka od španielskej firmy Muela, ktorá je určená pre použitie pri love, poľovníctve a bushcrafte. Používa sa ako pri práci s drevom, tak i pri spracovaní ulovenej zveri. Sekera je vyrobená z jedného kusu kvalitnej nehrdzavejúcej ocele X50CrMoV15 (Mova 1.4116)..
136,00 €
Bez DPH:113,33 €
Sekera Muela HA-S outdoor
Vypredané
Celokovová outdoorová sekera, ktorá je ideálna na kempovanie, či pri pobyte v prírode. Čepeľ sekery je vyrobená z húževnatej ocele. Rukoväť je z masívneho hliníku čiernej farby s protisklzovým vrúbkovaním. Na konci rukoväte je otvor na prevlečenie závesnej šnúry. Dodáva sa s čiernym púzdrom...
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.