Menu
Nákupný košík

Sekery

Sekera Muela Raptor
Top kvalita
Sekerka pre bushcraft i poľovníctvo. Sekerka od španielskej firmy Muela, ktorá je určená pre použitie pri love, poľovníctve a bushcrafte. Používa sa ako pri práci s drevom, tak i pri spracovaní ulovenej zveri. Sekera je vyrobená z jedného kusu kvalitnej nehrdzavejúcej ocele X50CrMoV15 (Mova 1.4116)..
175,00 €
Bez DPH:145,83 €
Univerzálna sekera kompaktných rozmerov. Ideálna pre poľovníkov, či rôzne outdoorové aktivity. Vďaka svojim malým rozmerom sa zmestí do každého batohu, prípadne ju môžete nosiť na opasku. Je vyrobená z kvalitnej ocele a na chrbtovej strane je vyvrhovák. Rukoväť je z odolného plastu s protisklzovým r..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Sekera CRKT 2730 outdoorová s kladivom
Vypredané
Outdoorová sekera s mohutným hrotom na druhej strane hlavy a poriskom z kvalitného orechového dreva. Hlava sekery je vyrobená z kvalitnej ocele, dobre drží ostrie a je veľmi húževnatá. Na druhej strane hlavy je praktické kladivo. Porisko je vyrobené z tvrdého lakovaného dreva hickory, čo je americký..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Outdoorová sekera  RUI Tactical (K25) 31878
Vypredané
Kompaktná outdoorová sekera ideálna pre kemping a pobyt v prírode. Vďaka svojim malým rozmerom sa vojde do každého batohu. Celá sekera je vyrobená z kvalitnej ocele. Rukoväť je gumová, anatomicky tvarovaná s protisklzovým ryhovaním. Na jej konci je otvor na prevlečenie šnúry. Dodáva sa s čiernym nyl..
45,90 €
Bez DPH:38,25 €
Sekera Muela HAW
Vypredané
Sekera HA-W s kovovou rukoväťou so zdrsneným miestom pre lepšie držanie. Tri zlaté nity držia čepeľ v rukoväti. Súčasťou dodávky je kožené púzdro...
62,00 €
Bez DPH:51,67 €
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.