Menu
Nákupný košík

Nože NKM

Zatvárací nôž NKM 3677 klasik
Vypredané
Klasický zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM v klasickom strihu. Je vhodný pre nenáročných používateľov, ideálne na použitie pri kempovaní, táborení a všeobecne pobyte v prírode. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je opatrená drážkou na necht pre jednoduchšie otváranie. Nôž je opatrený kla..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Zatvárací nôž NKM 7016 Leopard
Vypredané
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy NKM, určený na nenáročné používanie pri turistike, kempingu či táborení. Nôž je opatrený vnútornou pružinou, ktorá uľahčuje otváranie jednou rukou. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou porchovou úpravou. Na otvorenie jednou ruko..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Nôž NKM 3200 dýka malá
Vypredané
Malá dýka. Nôž od firmy NKM zo série Leopard v tvare klasickej dýky. Táto dýka má všetko, čo od tohto typu noža očakávate, len jej rozmery sú výrazne menšie. Krásny štýlový nôž, ktorý poteší milovníkov histórie. Veľmi obľúbený nôž ako doplnok výbavy medzi priaznivcami historického šermu. Čepeľ je v..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8007 drevo kačka
Vypredané
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení, či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnému tlaku pružiny veľmi tuhé. Črienka na ľ..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8006 drevo jeleň
Vypredané
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnej chrbtovej pružine veľmi tuhé. Črienka na..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8005 drevo
Vypredané
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pre turistiku, táborenie či hubárčenie. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnéj chrbtovej pružine veľmi tuhé. Čepeľ j..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Nôž motýlik NKM 3662
Vypredané
Štíhly motýlik. Nôž typu motýlik od firmy NKM, tentoraz v čiernej farbe. Má elegantný štíhly dizajn, celokovovú konštrukciu a nitované spoje, čo je výhoda pri vykonávaní trikov, pretože nemusíte strážiť či nie sú povolené skrutky. Nôž má celokovovú konštrukciu s matne čiernou povrchovou úpravou. Ru..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 2653 hubársky mini
Vypredané
Miniatúrny hubársky nôž. Krásny hubársky zatvárací nôž od firmy NKM. Cez svoje veľmi malé rozmery je plnohodnotne použiteľný a pohodlne sa s ním pracuje. Vďaka retiazke s krúžkom ho môžete nosiť ako štýlový prívesok na kľúče a každého vášnivého hubára poteší ako drobný darček. Čepeľ je vyrobená z n..
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 24 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.