Menu
Nákupný košík

Nože NKM

Nôž NKM 3200 dýka malá
Novinka
Malá dýka. Nôž od firmy NKM zo série Leopard v tvare klasickej dýky. Táto dýka má všetko, čo od tohto typu noža očakávate, len jej rozmery sú výrazne menšie. Krásny štýlový nôž, ktorý poteší milovníkov histórie. Veľmi obľúbený nôž ako doplnok výbavy medzi priaznivcami historického šermu. Čepeľ je v..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8007 drevo kačka
Novinka
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení, či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnému tlaku pružiny veľmi tuhé. Črienka na ľ..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8006 drevo jeleň
Novinka
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnej chrbtovej pružine veľmi tuhé. Črienka na..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Miniatúrny hubársky nôž. Krásny hubársky zatvárací nôž od firmy NKM. Cez svoje veľmi malé rozmery je plnohodnotne použiteľný a pohodlne sa s ním pracuje. Vďaka retiazke s krúžkom ho môžete nosiť ako štýlový prívesok na kľúče a každého vášnivého hubára poteší ako drobný darček. Čepeľ je vyrobená z n..
4,00 €
Bez DPH:3,33 €
Brúsik ako prívesok na kľúče. Malý obťahovací brúsik, ktorý môžete nosiť ako praktický prívesok na kľúčoch a v prípade potreby si kedykoľvek a kdekoľvek nabrúsiť nôž. Je veľmi ľahký a nijako vás nezaťaží. Obťahovacia čeľusť je vyrobená z karbidu volfrámu, telo brúsky je hliníkové...
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Elegantný zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž Leopard s elegantným dizajnom od firmy NKM, ktorý sa perfektne hodí pre každodenné nosenie a bežné použitie. Je príjemne ľahký a vo vrecku neprekáža. Vďaka vnútornej pružine stačí zatlačiť na flipper prečnievajúcie z chrbtovej časti ruko..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Zatvárací nôž NKM 8005 drevo
Novinka Vypredané
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pre turistiku, táborenie či hubárčenie. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnéj chrbtovej pružine veľmi tuhé. Čepeľ j..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Nôž motýlik NKM 3662
Vypredané
Štíhly motýlik. Nôž typu motýlik od firmy NKM, tentoraz v čiernej farbe. Má elegantný štíhly dizajn, celokovovú konštrukciu a nitované spoje, čo je výhoda pri vykonávaní trikov, pretože nemusíte strážiť či nie sú povolené skrutky. Nôž má celokovovú konštrukciu s matne čiernou povrchovou úpravou. Ru..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 22 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.