Menu
Nákupný košík

Karambity

Karambity sú špeciálne nože, ktoré svoje uplatnenie nachádzajú predovšetkým v bojových umeniach. Ich zaoblený tvar umožňuje pohodlný úchop, ktorý je naviac zabezpečený aj otvorom pre prst na konci rukoväte. Nože karambity zostanú vďaka týmto funkciám v pevnom uchopení aj počas prudkých pohybov, ktorými sa bojové športy vyznačujú. Vďaka jednoduchej manipulácii a veľmi nízkej šance na vypadnutie z ruky sa nože karambity často používajú aj pri sebaobrane. Svoje uplatnenie však môžu nájsť aj pri stavebných prácach alebo v prírode, napr. počas kempovania – v oboch prípadoch opäť oceníte ich odolnosť a stabilný úchop.  

Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Top kvalita -9 %
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
109,00 € 120,00 €
Bez DPH:90,83 €
Zatvárací nôž CRKT 4042 Provoke karambit puzdro
Top kvalita
High-tech karambit s puzdrom. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT v sete s plastovým puzdrom, opaskovým klipom a sponou na molle a pals väzbu. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipo..
350,00 €
Bez DPH:291,67 €
Nôž CRKT 2630 Du Hoc karambit
Top kvalita
Veľký taktický karambit. Karambit od renomovanej firmy CRKT. Ak ste zvyknutí, že karambity bývajú skôr drobné nože, tak tento model vás prekvapí. Je veľký, mohutný s odolnou integrálnou konštrukciou. Je predurčený pre taktické bojové nasadenie. Vďaka samosvornému puzdru a variabilnému umiestniteľném..
133,00 €
Bez DPH:110,83 €
Nôž Haller 84680 karambit zatvárací
-8 %
Zatvárací nôž typu karambit, ktorý na prvý pohľad zaujme dizajnovým spracovaním. Nôž má vnútornú pružinu asistovaného otvárania, takže na otvorenie stačí zatlačiť na flipper alebo na obojstranný kolík na čepeli. Tá je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou. V otvorenom stave je čepe..
22,00 € 24,00 €
Bez DPH:18,33 €
Bojový nôž CK33 Extreme Operations má čepeľ z nerezovej ocele 400. Plastová rukoväť je z G10. Nôž je prispôsobený pre reverzný úchop...
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatvárací karambit S-Tec TS005 taktický
Vypredané
Karambit s puzdrom na rýchle otvorenie. Zatvárací nôž typu karambit od firmy S-Tec, ktorý nepochybne spadá do kategórie taktických nožov. Všeobecne je karambit predovšetkým veľmi účinný bojový nôž, s ktorým je možné vykonávať špecifické techniky. Tento model je navyše dodávaný so špeciálnym kydexový..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 52 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.