Menu
Nákupný košík

Karambity

Nože karambity sú nože, ktoré majú špeciálny tvar vhodný aj na reverzný úchop. Väčšinou majú nože karambity na konci rukoväte veľký otvor, cez ktorý sa pri držaní noža prepchá prst ruky a úchop je tak ešte istejší a nôž vám nevypadne. Nože karambity sa často využívajú aj v bojových umeniach.

Zatvárací nôž CRKT 4040E Provoke karambit
Top kvalita
Výrobca: CRKT
High-tech karambit v khaki farbe. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nôž CRKT Provoke možno navyše v z..
263,00 €
Bez DPH:219,17 €
Zatvárací nôž Haller 88709 karambit
-10 %
Výrobca: Haller
Zavíraící karambit. Zatvárací nôž typu karambit od firmy Haller. Oproti klasickým karambitom nemá tento model pazúrovité zahnutú čepeľ, čo umožňuje použiť tento nôž aj ako štandardné rezný nástroj. Na konci rukoväte je očko pre reverzný úchop. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440C..
27,00 € 30,00 €
Bez DPH:22,50 €
Výrobca: Albainox
Miniatúrny karambit. Veľmi malý nôž v tvare karambit od firmy Albainox. Je dobre použiteľný ako pracovný nôž, napr. na rozbaľovanie kartónových krabíc atď. Ale tiež je vhodný ako núdzový záložný nôž pre skryté nosenie. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele a čepeľ je pazúrovité zahnutá. Ru..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: Haller
Kompaktný karambit. Nôž typu karambit od firmy Haller zo série Black Field. Karambit je druh noža, ktorý je určený ako bojový, či taktický. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí sa zaujímajú o boj nožom. Vďaka zahnutej čepeli a očku na konci rukoväte je možné s karambitom vykonávať špeciálne techni..
56,00 €
Bez DPH:46,67 €
Výrobca: Haller
Nôž typu karambit so zaujímavým dizajnom. Má dva veľké otvory v rukoväti, ktoré rozširujú možnosti úchopu. Na konci rukoväte je hrot na rozbíjanie skla. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele s tmavo šedou povrchovou úpravou. Črienky rukoväte sú z odolného materiálu G10 s protišmykovou úpravou. Nôž sa do..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž typu karambit v modernom dizajne s asistovaným otváraním. Vďaka vnútornej pružine stačí zatlačiť na flipper, alebo na kolík na rukoväti a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou. V otvorenej polohe ju fixuje poistka LinerLock. Rukoväť..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž typu karambit, ktorý na prvý pohľad zaujme dizajnom a farebným prevedením. Nôž má vnútornú pružinu asistovaného otvárania a pre otvorenie stačí zatlačiť na flipper alebo na obojstranný kolík na čepeli. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá má vynikajúcu odolnosť proti korózii a je..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 42 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.