Menu
Nákupný košík

Tréningové nože

Tréningové nože sa používajú ako bezpečná alternatíva klasického noža s ostrou čepeľou. Sú nevyhnutné pri bojových tréningoch, využívajú sa pri modelových situáciách na kurzoch sebaobrany ale aj pri výcviku ozbrojených zložiek. Ich čepele sú najčastejšie vyrábané z gumy alebo plastu, a zakončené sú oblou špičkou, ktorá minimalizuje riziko poranenia. Medzi tréningovými nožmi nájdete nože klasické, zatváracie, nože motýliky, aj tréningové verzie špeciálnych nožov typu karambit. Tréningové nože vám umožnia bezpečne si nacvičiť potrebné hmaty tak, aby ste sa následne pri používaní klasického noža cítili čo najistejšie.   

Nôž motýlik Kandar XL tréningový strieborný
Novinka
Tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť a hmotnosť sú väčšie ako býva u motýlikov bežné a vďaka tomu je pri flipovaní trochu pomalší. Čepeľ aj rukoväť sú z nerezovej ocel..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Nôž motýlik Kandar XL tréningový zlatý
Novinka
Štíhly tréningový XL motýlik. Nôž typu motýlik od firmy Kandar, tréningový variant s tupou čepeľou a oblým hrotom. Perfektný pre maximálne bezpečný nácvik trikov. Jeho veľkosť je väčšia ako býva u motýlikov bežné, ale vďaka štíhlemu profilu si zachoval príjemne nízku hmotnosť. Čepeľ aj rukoväť sú z..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž ESP TKO-02H tréningový malý hard orange
-11 %
Gumový cvičný nôž od firmy ESP, určený pre bezpečný nácvik techník boja s nožom a modelových situácií. Menší tvrdý variant s oblejším hrotom a výraznou oranžovou farbou...
8,00 € 9,00 €
Bez DPH:6,67 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25) určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z čiernej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Cvičný nôž typu motýlik, ktorý je určený k bezpečnému nácviku trikov. Čepeľ má oblý hrot a tupé ostrie. Konštrukčne je identický s bežnými nožmi tohto typu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má tmavo-šedú povrchovú úpravu so štyrmi kruhovými otvormi. Rukoväť je oceľová v rovnakej farbe. Na jej k..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Cvičný nôž typu motýlik, ktorý je určený k bezpečnému nácviku trikov. Čepeľ má oblý hrot a tupé ostrie. Konštrukčne je identický s bežnými nožmi tohto typu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má matne šedú povrchovú úpravu so štyrmi kruhovými otvormi. Rukoväť je oceľová v rovnakej farbe. Na jej k..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Tréningový zatvárací nôž určený pre nácvik boja s nožom. Má oblý hrot a tupú čepeľ. Konštrukčne funguje ako klasický zatvárací nôž, ale pri jeho použití na tréningu nehrozí riziko porezania. Čepeľ je vyrobená z hliníka a má čiernu farbu. Nôž sa dá otvoriť jednou rukou zatlačením na flipper, alebo po..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 32 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.