Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Záchranárske nože v sebe kombinujú praktickosť a maximálnu použiteľnosť za každej situácie. Záchranárske nože sú zväčša zatváracie nože s často kombinovanou čepeľou na rezanie rôznych materiálov.  Na konci rukoväte záchranárskych nožov často býva hrot na rozbíjanie skla a špeciálna malá čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov alebo lán. Záchranárske nože sú vyrábané z moderných materiálov v modernom dizajne.

Výrobca: Smith & Wesson
Elegantný záchranár. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je opatrený záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí pootvoriť čepeľ pomocou kolíka a pružina pohyb dokončí. Nôž má elegantný moderný..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 18319 záchranársky
Top kvalita
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiastočnou titá..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 18318 záchranársky
Top kvalita
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s titánovou povrc..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž, ktorý poteší priaznivcov industriálneho dizajnu. Nôž disponuje záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený systémom asistovaného otvárania, vďaka ktorému stačí ľahko zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a nôž sa automatick..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre jednoduché otvorenie jednou rukou je na čepeli obojstranný kolík, alebo flipper. V otvorenej polohe nôž fixuje poistka LinerLock s tlači..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Pekne spracovaný zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Nôž je samozrejme štandartne použiteľný ako rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre otváranie jednou rukou je možné použiť flipper, alebo obojst..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Okrem rezača pásov a hrotu na rozbíjanie skla nôž disponuje aj systémom asistovaného otvárania. Stačí iba zľahka zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povr..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Záchranársky nôž s asistovaným otváraním, ktorý disponuje aj rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Otvára sa zatlačením na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou povrchovou titanovou úpravou. V otvorenej polohe j..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 83 (7 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.