Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Ako už názov napovedá, záchranárske nože sú určené predovšetkým do terénu v naliehavých situáciách. Pri ich výrobe sa okrem funkčnosti a kvalitnej čepele myslí aj na ich praktické použitie. Záchranárske nože sa zvyknú používať v momentoch, kedy nie je času nazvyš – práve preto sú zhotovované prevažne vo forme zatváracích nožov, ktoré je jednoduché behom chvíľky otvoriť. Čepele záchranárskych nožov sú často kombinované tak, aby sa dali použiť na rezanie rôznych povrchov. Záchranárske nože by mali okrem iného hladko prerezať aj hrubšie laná, či bezpečnostné pásy. Rukoväte týchto nožov zvyknú byť vybavené špeciálnym hrotom, ktorý je vhodný napr. na rozbitie skla. Samozrejmosťou zvykne byť tiež pogumovaný povrch pre pevnejší úchop.

Zatvárací nôž ESP RK 02 záchranársky
Novinka
Špeciálny záchranársky nôž ESP. Zatvárací nôž od firmy Euro Security Products, ktorý je kompletne prispôsobený na použitie pri záchranných akciách. Okrem štandardných záchranárskych prvkov, teda rezača bezpečnostných pásov a karbidového hrotu na rozbíjanie skla, je opatrený špeciálne tvarovanou čepe..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 18318 záchranársky
Najpredávanejší Top kvalita -9 %
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s titánovou povrc..
32,00 € 35,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 19944-A záchranársky
Najpredávanejší
Moderný záchranársky nôž, ktorý poteší priaznivcov industriálneho dizajnu. Nôž disponuje záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený systémom asistovaného otvárania, vďaka ktorému stačí ľahko zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a nôž sa automatick..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre jednoduché otvorenie jednou rukou je na čepeli obojstranný kolík, alebo flipper. V otvorenej polohe nôž fixuje poistka LinerLock s tlači..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Pekne spracovaný zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Nôž je samozrejme štandartne použiteľný ako rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre otváranie jednou rukou je možné použiť flipper, alebo obojst..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Zatvárací nôž Haller 84665 záchranársky
-9 %
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Pre jeho otvorenie stačí zatlačiť na flipper a čepeľ sa automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má čiastočne čiernu povrchovú úpravu. Príložky rukoväte sú oceľové a na nich sú č..
21,00 € 23,00 €
Bez DPH:17,50 €
Nôž venovaný hasičom vybavený záchranárskymi prvkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Otvoriť ho je možné aj jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli, alebo zatlačením na flipper. V otvorenom stave čepeľ fixuje poistka LinerLock. Rukoväť je tvorená oceľov..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 91 (8 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.