Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Záchranárske nože v sebe kombinujú praktickosť a maximálnu použiteľnosť za každej situácie. Záchranárske nože sú zväčša zatváracie nože s často kombinovanou čepeľou na rezanie rôznych materiálov.  Na konci rukoväte záchranárskych nožov často býva hrot na rozbíjanie skla a špeciálna malá čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov alebo lán. Záchranárske nože sú vyrábané z moderných materiálov v modernom dizajne.

Elegantný záchranár. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je opatrený záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí pootvoriť čepeľ pomocou kolíka a pružina pohyb dokončí. Nôž má elegantný moderný..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiastočnou titá..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 19944-A záchranársky
Najpredávanejší
Moderný záchranársky nôž, ktorý poteší priaznivcov industriálneho dizajnu. Nôž disponuje záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený systémom asistovaného otvárania, vďaka ktorému stačí ľahko zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a nôž sa automatick..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre jednoduché otvorenie jednou rukou je na čepeli obojstranný kolík, alebo flipper. V otvorenej polohe nôž fixuje poistka LinerLock s tlači..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Záchranársky nôž s asistovaným otváraním, ktorý disponuje aj rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Otvára sa zatlačením na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou povrchovou titanovou úpravou. V otvorenej polohe j..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatváraci nôž so záchranárskymi prvkami venovaný hasičom. Obsahuje rezač pásov a hrot na rozbíjanie skla. Nôž má zaujímavý dizajn a neobvyklý tvar čepele. Na nej je nápis Fire Fighter a na ľavej črienke je znak Fire Department. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a čiast..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a ostrie je čiastočne zúbkované. Vďaka asistovanému otváraniu stačí zatlačiť na flipper a čepeľ sa automaticky otvorí. Rukoväť je tvorená oceľovými príložkami, na ktorých sú hliníkové črienky vo farebnej kombinác..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiastočne zúbkované ostrie a čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá jednoducho otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Rukoväť je vyrobená z hliníka so špeciálnou protišmykovou úpravou. Na jej konci je ..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 82 (7 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.