Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Záchranárske nože v sebe kombinujú praktickosť a maximálnu použiteľnosť za každej situácie. Záchranárske nože sú zväčša zatváracie nože s často kombinovanou čepeľou na rezanie rôznych materiálov.  Na konci rukoväte záchranárskych nožov často býva hrot na rozbíjanie skla a špeciálna malá čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov alebo lán. Záchranárske nože sú vyrábané z moderných materiálov v modernom dizajne.

Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiastočnou titá..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Výrobca: Laguiole
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené z ..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre jednoduché otvorenie jednou rukou je na čepeli obojstranný kolík, alebo flipper. V otvorenej polohe nôž fixuje poistka LinerLock s tlači..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Pekne spracovaný zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Nôž je samozrejme štandartne použiteľný ako rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre otváranie jednou rukou je možné použiť flipper, alebo obojst..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Záchranársky nôž s asistovaným otváraním, ktorý disponuje aj rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Otvára sa zatlačením na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou povrchovou titanovou úpravou. V otvorenej polohe j..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: CRKT
Kompaktný záchranársky nôž s rezačom bezpečnostných pásov a hrotom na rozbíjanie skla, ktorý je vyrobený z karbidu volfrámu. Nôž je štandartne použiteľný na bežné práce, ale keď vznikne krízová situácia, máte v ruke vynikajúci záchranársky nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej japonskej nerezovej o..
80,00 €
Bez DPH:66,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 84 (7 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.