Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Záchranárske nože v sebe kombinujú praktickosť a maximálnu použiteľnosť za každej situácie. Záchranárske nože sú zväčša zatváracie nože s často kombinovanou čepeľou na rezanie rôznych materiálov.  Na konci rukoväte záchranárskych nožov často býva hrot na rozbíjanie skla a špeciálna malá čepeľ na rezanie bezpečnostných pásov alebo lán. Záchranárske nože sú vyrábané z moderných materiálov v modernom dizajne.

Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 18486 záchranársky
Novinka Top kvalita
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Štíhly záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami. Má nevtieravý priamočiary dizajn a štíhlu konštrukciu. Je to bežne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titánovou po..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s titánovou povrc..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný záchranársky nôž, ktorý poteší priaznivcov industriálneho dizajnu. Nôž disponuje záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený systémom asistovaného otvárania, vďaka ktorému stačí ľahko zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a nôž sa automatick..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre jednoduché otvorenie jednou rukou je na čepeli obojstranný kolík, alebo flipper. V otvorenej polohe nôž fixuje poistka LinerLock s tlači..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Pekne spracovaný zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Nôž je samozrejme štandartne použiteľný ako rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre otváranie jednou rukou je možné použiť flipper, alebo obojst..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Okrem rezača pásov a hrotu na rozbíjanie skla nôž disponuje aj systémom asistovaného otvárania. Stačí iba zľahka zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povr..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Záchranársky nôž s asistovaným otváraním, ktorý disponuje aj rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Otvára sa zatlačením na flipper, alebo na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou povrchovou titanovou úpravou. V otvorenej polohe j..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: Haller
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Pre jeho otvorenie stačí zatlačiť na flipper a čepeľ sa automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má čiastočne čiernu povrchovú úpravu. Príložky rukoväte sú oceľové a na nich sú č..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: CRKT
Kompaktný záchranársky nôž s rezačom bezpečnostných pásov a hrotom na rozbíjanie skla, ktorý je vyrobený z karbidu volfrámu. Nôž je štandartne použiteľný na bežné práce, ale keď vznikne krízová situácia, máte v ruke vynikajúci záchranársky nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej japonskej nerezovej o..
80,00 €
Bez DPH:66,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 84 (7 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.