Menu
Nákupný košík

Záchranárske nože

Ako už názov napovedá, záchranárske nože sú určené predovšetkým do terénu v naliehavých situáciách. Pri ich výrobe sa okrem funkčnosti a kvalitnej čepele myslí aj na ich praktické použitie. Záchranárske nože sa zvyknú používať v momentoch, kedy nie je času nazvyš – práve preto sú zhotovované prevažne vo forme zatváracích nožov, ktoré je jednoduché behom chvíľky otvoriť. Čepele záchranárskych nožov sú často kombinované tak, aby sa dali použiť na rezanie rôznych povrchov. Záchranárske nože by mali okrem iného hladko prerezať aj hrubšie laná, či bezpečnostné pásy. Rukoväte týchto nožov zvyknú byť vybavené špeciálnym hrotom, ktorý je vhodný napr. na rozbitie skla. Samozrejmosťou zvykne byť tiež pogumovaný povrch pre pevnejší úchop.

Zatvárací nôž ESP RK 02 záchranársky
Novinka
Špeciálny záchranársky nôž ESP. Zatvárací nôž od firmy Euro Security Products, ktorý je kompletne prispôsobený na použitie pri záchranných akciách. Okrem štandardných záchranárskych prvkov, teda rezača bezpečnostných pásov a karbidového hrotu na rozbíjanie skla, je opatrený špeciálne tvarovanou čepe..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Moderný záchranársky nôž. Zatvárací nôž od firmy RUI Tactical (K25) sa záchranárskymi prvkami, ktorý zaujme moderným poňatím a výraznou farbou rukoväte. Je to štandardne použiteľný zatvárací nôž, ktorý vám navyše môže pomôcť v krízovej situácii. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiastočnou titá..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 19944-A záchranársky
Najpredávanejší
Moderný záchranársky nôž, ktorý poteší priaznivcov industriálneho dizajnu. Nôž disponuje záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Naviac je vybavený systémom asistovaného otvárania, vďaka ktorému stačí ľahko zatlačiť na flipper, alebo na kolík na čepeli a nôž sa automatick..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž typu karambit so záchranárskymi prvkami a asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie. Nôž má pružinu asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a n..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Pekne spracovaný zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami - rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Nôž je samozrejme štandartne použiteľný ako rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele so šedou titanovou povrchovou úpravou. Pre otváranie jednou rukou je možné použiť flipper, alebo obojst..
35,00 €
Bez DPH:29,17 €
Zatvárací nôž Haller 84665 záchranársky
-8 %
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Disponuje rezačom pásov a hrotom na rozbíjanie skla. Pre jeho otvorenie stačí zatlačiť na flipper a čepeľ sa automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má čiastočne čiernu povrchovú úpravu. Príložky rukoväte sú oceľové a na nich sú č..
22,00 € 24,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiastočne zúbkované ostrie a čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá jednoducho otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Rukoväť je vyrobená z hliníka so špeciálnou protišmykovou úpravou. Na jej konci je ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Záchranársky zatvárací nôž s celokovovou konštrukciou. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, je začiernená a má na sebe zelený nápis ARMY. Otvára sa pomocou obojstranného kolíka, alebo pomocou flippera, ktorý sa po otvorení mení na záštitu. Bezpečnosť zaisťuje poistka LinerLock. Rukoväť je hliníková ..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zatvárací nôž 19433 Albainox S.W.A.T.
Najpredávanejší -11 %
Záchranársky nôž od firmy Martinez Albainox zo série inšpirovanej záchrannými a ozbrojenými zložkami. Tento model je venovaný zvláštnym policajným americkým jednotkám SWAT. Ako doplnok k nožom z tejto série je kovová doštička so symbolom organizácie, ku ktorej nôž patrí. Nôž má celokovovú konštrukci..
25,00 € 28,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 91 (8 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.