Menu
Nákupný košík

Outdoorové nože

Outdoorové nože sú univerzálne nože do prírody. S outdoorovým nožom si dokážete pripraviť drobné drevo na oheň, spracujete potraviny, narežete špekačky a podobne. Outdoorové nože sú odolné a môžete sa na ne spoľahnúť. Väčšinou majú outdoorové nože záštity chrániace prsty pri práci a dodávajú sa v poväčšinou v kožených púzdrach.

Zatvárací nôž Ganzo Skimen-PL Adimanti fialový
Novinka Top kvalita
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v extravagantnej fialovej farbe. Tento nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spra..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-OR Adimanti oranžový
Novinka Top kvalita
Neprehliadnuteľný zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v žiarivo oranžovej farbe. Nože z tejto série dokonale napĺňajú filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské s..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-CA Adimanti digi camo
Novinka Top kvalita
Zatvárací nôž v army štýle. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v maskáčovom prevedení digi camo. Nože z tejto série dokonale napĺňajú filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-BL Adimanti modrý
Novinka Top kvalita
Zatvárací nôž v netradičnej modrej farbe. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v netradičnej modrej farbe. Nože z tejto série dokonale napĺňajú filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne d..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Nôž Smith & Wesson 1122583
Novinka
Kompaktný outdoorový nôž. Praktický nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa perfektne hodí pre použitie pri outdoorových aktivitách. Svojím vzhľadom iste nadchne priaznivcov military štýlu. Je univerzálne použiteľný v mnohých situáciách a vďaka kompaktným rozmerom pri nosení neprekáža a dobre sa s ním..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Nôž CRKT 2382 Biwa malý
Novinka Top kvalita
Malý pomocník. Veľmi malý nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý môžete mať stále pri sebe, či už pri rybárčení, táborení či iných outdoorových aktivitách. Má odolnú integrálnu konštrukciu, takže je aj napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a spoľahlivý. Perfektný nôž na drobné práce. Nôž je vyrob..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Elegantný zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa hodí pre použitie pri kempovaní, táborení a iných outdoorových ativitách. Má elegantný nevtieravý dizajn a príjemnú ergonómiu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 C a je vybavená drážkou na necht pr..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Top kvalita
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Štíhly ľahký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je univerzálne použiteľný či už ako EDC pri bežnom nosení, tak aj v prírode pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je pomerne dlhý, štíhly a príjemne ľahký. Možno ho pohodlne nosiť vo vrecku vďaka klipu, alebo na opasku v priloženo..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý je opatrený vnútornou pružinou, ktorá pomáha pri rýchlom otvorení. Tento nôž je univerzálne použiteľný, či už pri každodennom nosení či kempovaní a rôznych outdoorových aktivitách. Čepeľ je vyrobená z ner..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž CRKT 2795 Gulf
Top kvalita
Veľký nôž na veľkú prácu. Mohutný zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý sa svojím poňatím hodí ako outdoorový nôž, alebo EDC pre priaznivcov veľkých nožov. Napriek svojim rozmerom vo vrecku neprekáža vďaka plochému profilu. S týmto nožom si môžete trúfnuť aj na náročnejšiu prácu. Čepeľ je ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 280 (24 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.