Menu
Nákupný košík

Outdoorové nože

Outdoorové nože sú univerzálne nože do prírody. S outdoorovým nožom si dokážete pripraviť drobné drevo na oheň, spracujete potraviny, narežete špekačky a podobne. Outdoorové nože sú odolné a môžete sa na ne spoľahnúť. Väčšinou majú outdoorové nože záštity chrániace prsty pri práci a dodávajú sa v poväčšinou v kožených púzdrach.

Nôž CRKT 2382 Biwa malý
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Malý pomocník. Veľmi malý nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý môžete mať stále pri sebe, či už pri rybárčení, táborení či iných outdoorových aktivitách. Má odolnú integrálnu konštrukciu, takže je aj napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a spoľahlivý. Perfektný nôž na drobné práce. Nôž je vyrob..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Nôž Muela ATB 9R drevo
Novinka Top kvalita
Výrobca: Muela
Kompaktný outdoorový nôž. Malý nôž od španielskej firmy Muela, určený pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Vďaka kompaktným rozmerom vás pri nosení na opasku nijako neobmedzuje v pohybe. Dobre anatomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje pevný a pohodlný úchop a perfektnú kontrolu rezu. ..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Zatvárací nôž Haller 83889 Bolmur
Novinka
Výrobca: Haller
Elegantný zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa hodí pre použitie pri kempovaní, táborení a iných outdoorových ativitách. Má elegantný nevtieravý dizajn a príjemnú ergonómiu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 C a je vybavená drážkou na necht pr..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Zatvárací nôž Herbertz 595511 farebný
Novinka
Výrobca: Herbertz
Farebne zdobený zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Herbertz, ktorý na prvý pohľad zaujme farebne zdobeným kovaním rukoväte. Skvele sa hodí ako turistický a outdoorový nôž. Má klasický dizajn, pohodlne sa drží a celkovo sa s ním dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 s matne sivou..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Výrobca: Puma TEC
Maxi zatvárací nôž. Zatvárací nôž naozaj veľkých rozmerov od firmy Puma TEC. Pre svoju veľkosť je vhodný najmä pre použitie pri outdoorových aktivitách a pobytu v prírode. Veľký nôž, s ktorým urobíte veľa práce. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele 3CR13 s matnou povrchovou úpravou stonew..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Výrobca: Haller
Štíhly ľahký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je univerzálne použiteľný či už ako EDC pri bežnom nosení, tak aj v prírode pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je pomerne dlhý, štíhly a príjemne ľahký. Možno ho pohodlne nosiť vo vrecku vďaka klipu, alebo na opasku v priloženo..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Albainox
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý je opatrený vnútornou pružinou, ktorá pomáha pri rýchlom otvorení. Tento nôž je univerzálne použiteľný, či už pri každodennom nosení či kempovaní a rôznych outdoorových aktivitách. Čepeľ je vyrobená z ner..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
134,00 €
Bez DPH:111,67 €
Zatvárací nôž CRKT 2795 Gulf
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Veľký nôž na veľkú prácu. Mohutný zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý sa svojím poňatím hodí ako outdoorový nôž, alebo EDC pre priaznivcov veľkých nožov. Napriek svojim rozmerom vo vrecku neprekáža vďaka plochému profilu. S týmto nožom si môžete trúfnuť aj na náročnejšiu prácu. Čepeľ je ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 272 (23 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.