Menu
Nákupný košík

Outdoorové nože

Outdoorové nože sú univerzálne nože do prírody. S outdoorovým nožom si dokážete pripraviť drobné drevo na oheň, spracujete potraviny, narežete špekačky a podobne. Outdoorové nože sú odolné a môžete sa na ne spoľahnúť. Väčšinou majú outdoorové nože záštity chrániace prsty pri práci a dodávajú sa v poväčšinou v kožených púzdrach.

Nôž Marttiini Tundra GR 352015
Novinka Top kvalita
Výrobca: Marttiini
Kompaktný bushcraftový nôž. Nôž pre milovníkov outdoorových aktivít, ktorí potrebujú kvalitný odolný nástroj kompaktných rozmerov. Navyše má elegantný priamočiary dizajn. Vďaka integrálnej konštrukcii, škandinávskemu výbrusu a kvalitným materiálom znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Nôž je vyrobený z j..
117,00 €
Bez DPH:97,50 €
Zatvárací nôž Herbertz 595511 farebný
Novinka
Výrobca: Herbertz
Farebne zdobený zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Herbertz, ktorý na prvý pohľad zaujme farebne zdobeným kovaním rukoväte. Skvele sa hodí ako turistický a outdoorový nôž. Má klasický dizajn, pohodlne sa drží a celkovo sa s ním dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 s matne sivou..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-GB Adimanti zelený
Novinka Top kvalita
Výrobca: Ganzo
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Tento zatvárací nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spracovanie. Tento nôž je z novej série Skimen modelovej rady Adimanti. Je univerzálne použiteľný či u..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Haller 88040 Black Field Giant
Novinka
Výrobca: Haller
Veľký ťažký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý nad väčšinou ostatných zatváracích nožov vyčnieva svojimi veľkými rozmermi a celkovou mohutnosťou. Z toho vyplýva, že je určený skôr na použitie pri outdoorových aktivitách ako na bežné mestské nosenie. Veľký nôž, ktorý urobí veľký kus ..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Zatvárací nôž CRKT M40-02 tanto
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý menší zatvárací nôž. Perfektne prepracovaný zatvárací nôž menších rozmerov od firmy CRKT. Je to spoľahlivý a odolný nástroj pre každú situáciu. Nesklame vás ako EDC, outdoorový alebo pracovný nôž. Je vybavený veľmi pevnou tlačítkovou poistkou deadbolt. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z kva..
120,00 €
Bez DPH:100,00 €
Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
Zatvárací nôž CRKT 2795 Gulf
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Veľký nôž na veľkú prácu. Mohutný zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý sa svojím poňatím hodí ako outdoorový nôž, alebo EDC pre priaznivcov veľkých nožov. Napriek svojim rozmerom vo vrecku neprekáža vďaka plochému profilu. S týmto nožom si môžete trúfnuť aj na náročnejšiu prácu. Čepeľ je ..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 260 (22 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.