Menu
Nákupný košík

Nože Muela

Španielska firma Muela Manufacturas má veľmi širokú ponuku cenove priaznivých a kvalitných nožov. Nože Muela sú väčšinou vyrobené z molybdén-vanádiovej ocele (Mova, Mova-60, Mova-60E). Tvrdosť týchto ocelí sa pohybuje v rozmedzí 57 - 61 HRC. Nože Muela, ktoré majú na čepeli označenie 440, sú vyrobené z ocele Mova-60E. Damaškové nože majú oceľ kombinovanú z ocelí RWL34 a PMC27 (tvrdosť 57 - 62 HRC). Ďalej je použitá oceľ Inox 1-42 s tvrdosťou 54 - 58 HRC. Na rukoväte nožov Muela sa okrem parožia používa aj prírodné drevo (Oliva, African blackwood, Kingwood, Cocobolo, Amazonas Rosewood a orechové drevo). V ponuke sú luxusné, lovecké, taktické a outdoorové nože Muela, ako aj potápačské a zatváracie nože Muela.

Damaškový nôž Muela BX 8DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny vreckový nôž od firmy Muela zo Španielska s čepeľou z damaškovej ocele s nádherným vzorom. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová húževnatosť a..
298,00 €
Bez DPH:248,33 €
Damaškový nôž Muela BW 6 DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny malý nôž s čepeľou z damascénskej ocele od španielskej firmy Muela ideálny pre lov a pobyt v prírode. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová hú..
214,00 €
Bez DPH:178,33 €
Nôž Muela Tuareg 10G outdoorový
Top kvalita
Výrobca: Muela
Kompaktný outdoorový nôž. Nôž kompaktných rozmerov od renomovanej španielskej firmy Muela. Tento nôž je perfektný pre používateľov, ktorí potrebujú menší, ale napriek tomu maximálne odolný a spoľahlivý nôž. Praktický pomocník pri všetkých outdoorových aktivitách. Nôž je vyrobený z jedného kusu kval..
97,00 €
Bez DPH:80,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 319 (27 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.