Menu
Nákupný košík

Mačety a kukri

Mačety a kukri sú špeciálne typy nožov, ktoré sú určené na sekanie a presekávanie sa. S mačetami sa presekáte hustým porastom, alebo nasekáte drobné drevo. Kukri sú pôvodne nepálske bojové nože a sú určené na náročnejšie sekanie napríklad hrubšieho dreva. Majú špeciálne zahnutú čepeľ, čím sa dosahujú ešte lepšie vlastnosti pri sekaní. 

Nôž Muela Sherpa 28 S mačeta
Top kvalita
Výrobca: Muela
Mohutná lovecká mačeta od španielskej firmy Muela. Je vyrobená z veľmi kvalitnej molybdén vanádiovej ocele. Jej hrúbka je úctyhodných 6 mm a tomu zodpovedá aj jej vysoká hmotnosť, čo úderom touto mačetou dáva maximálnu razanciu. Rozhodne sa teda nejedná o nástroj na presekávanie žihľavy pri ceste. T..
216,00 €
Bez DPH:180,00 €
Výrobca: Schrade
Outdoorová mačeta typu kukri pre dobrodruhov. Je určená pre hrubé práce v prírode. Má mohutnú integrálnu konštrukciu, pohodlnú protišmykovú rukoväť a kruhový výrez pre ukazovák, umožňujúci predsadený úchop na jemnejšie práce. Mačeta je vyrobená z jedného kusa húževnatej nerezovej ocele so šedou tita..
87,00 €
Bez DPH:72,50 €
Výrobca: Schrade
Ľahká outdoorová mačeta typu kukri určená pre menej náročné práce v teréne. Je príjemne ľahká, takže práca s ňou nie je tak únavná ani pri dlhšom používaní. Rukoväť je anatomicky tvarovaná s rozšírenou pätkou proti vykĺznutiu z ruky. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele s hrubou čiernou po..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Výrobca: Muela
Robustná mačeta ideálna pre náročné činnosti spojené s pobytom v prírode a outdoorovými aktivitami. Je vyrobená z masívneho kusa kvalitnej ocele. Vďaka svojej hmotnosti a prednému vyváženiu sú jej údery poriadne razantné. Rukoväť je vyrobená z odolného plastu, má krátku záštitu a protisklzovú štrukt..
92,00 €
Bez DPH:76,67 €
Výrobca: Muela
Veľký integrálny nôž typu kukri. V súčasnej dobe sa jedná o veľmi obľúbený nástroj do prírody. Vďaka tvaru a veľkosti čepele sa s ním môže presekávať porast, či pripravovať drevo na oheň, ale zároveň s ním zvládnete aj drobnejšie práce. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej ocele a vďaka tomu je veľm..
111,00 €
Bez DPH:92,50 €
Mačeta Muela Machete
Vypredané
Výrobca: Muela
Veľký nôž Machete - mačeta od firmy Muela Manufacturas zo Španielska. Dlhá čepeľ a drevená rukoväť. Čepeľ je integrálnou pre zaistenie veľkej odolnosti mačety. Súčasťou je kožené puzdro...
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.