Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Zatvárací nôž Haller 88040 Black Field Giant
Novinka
Výrobca: Haller
Veľký ťažký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý nad väčšinou ostatných zatváracích nožov vyčnieva svojimi veľkými rozmermi a celkovou mohutnosťou. Z toho vyplýva, že je určený skôr na použitie pri outdoorových aktivitách ako na bežné mestské nosenie. Veľký nôž, ktorý urobí veľký kus ..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Nôž Haller 88225 Shinji tanto
Novinka
Výrobca: Haller
Moderné tanto. Nôž od firmy Haller, ktorý zaujme predovšetkým priaznivcov nožov v japonskom štýle tanto. Citlivo v sebe spája tradíciu a moderné poňatie. Tento nôž má kompaktné rozmery a dobre sa s ním pracuje. Vďaka integrálnej konštrukcii je vysoko odolný a spoľahlivý. Čepeľ je vyrobená z nerezov..
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zatvárací nôž Haller 84658 vyskakovací
-9 %
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
32,00 € 35,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zatvárací nôž Haller 88709 karambit
-10 %
Výrobca: Haller
Zavíraící karambit. Zatvárací nôž typu karambit od firmy Haller. Oproti klasickým karambitom nemá tento model pazúrovité zahnutú čepeľ, čo umožňuje použiť tento nôž aj ako štandardné rezný nástroj. Na konci rukoväte je očko pre reverzný úchop. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440C..
26,00 € 29,00 €
Bez DPH:21,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 133 (12 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.