Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Nôž Haller 83305 detský
Novinka
Výrobca: Haller
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zatvárací nôž Haller 83889 Bolmur
Novinka
Výrobca: Haller
Elegantný zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa hodí pre použitie pri kempovaní, táborení a iných outdoorových ativitách. Má elegantný nevtieravý dizajn a príjemnú ergonómiu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 C a je vybavená drážkou na necht pr..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Výrobca: Haller
Praktický nôž na krk. Kompaktný nôž od nemeckej firmy Haller, určený na nosenie na krku, čo je ideálne ak sedíte a nôž vo vrecku by bol ťažko prístupný. Tento model má tradičný tvar čepele bowie. Vďaka kompaktným rozmerom nijako neprekáža a môžete ho mať stále pri sebe. Cez svoje neveľké rozmery sa ..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Haller
Moderné tanto. Nôž od firmy Haller, ktorý zaujme predovšetkým priaznivcov nožov v japonskom štýle tanto. Citlivo v sebe spája tradíciu a moderné poňatie. Tento nôž má kompaktné rozmery a dobre sa s ním pracuje. Vďaka integrálnej konštrukcii je vysoko odolný a spoľahlivý. Čepeľ je vyrobená z nerezov..
56,00 €
Bez DPH:46,67 €
Výrobca: Haller
Štíhly ľahký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je univerzálne použiteľný či už ako EDC pri bežnom nosení, tak aj v prírode pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je pomerne dlhý, štíhly a príjemne ľahký. Možno ho pohodlne nosiť vo vrecku vďaka klipu, alebo na opasku v priloženo..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Haller
Malý praktický zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka veľmi malým rozmerom a zanedbateľnej hmotnosti zmestí aj do najmenšieho vrecka a v batohu nezaberie žiadne miesto. Je to tak ideálny turistický nožík na desiatu, pre hubárov a podobné nenáročné použitie. Čepeľ je vyrobená z..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 132 (11 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.