Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Tradičný severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z uhlík..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Kúsok severskej histórie. Tradičný, extra veľký severský nôž Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Neočakávajte žiadneho navoňaného fešáka, jedná sa o hrubý nástroj, ktorý sa snaží verne napodobniť svoj predobraz. Perfektný doplnok zbi..
116,00 €
Bez DPH:96,67 €
Tradičný veľký severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Obťahovac íbrúsik s nastaviteľným uhlom. Univerzálna brúska od firmy Haller, perfektný pomocník do každej domácnosti, s ktorým budú vaše nástroje stále ostré. Od iných sa líši možnosťou nastavenia uhla brúsenia. K dispozícii sú uhly od 14 do 26 stupňov, čím bez problémov obsiahnete najrôznejšie druh..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž s karambitovým úchopom. Zaujímavý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého rukoväť je inšpirovaná nožmi typu karambit a je zakončená očkom na prst. Toto riešenie zvyšuje pevnosť úchopu, chráni hranu ruky a umožňuje viesť tvrdé údery pätkou rukoväte. Pre otvorenie noža je treba stlačiť tl..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
94,00 €
Bez DPH:78,33 €
Veľmi účinný sebaobranný prostriedok, ktorý sa používa na údery a tlaky na citlivé miesta na tele, ale úder kubotanom je veľmi bolestivý nech už zasiahnete akúkoľvek časť tela. Použitie je ľahké a zvládne ho aj laik, v skúsených rukách je potom tento nenápadný jednoduchý predmet neuveriteľne účinnou..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž s dotykom Japonska. Pekne spracovaný nôž od firmy Haller, ktorý sa perfektne hodí na použitie pri outdoorových aktivitách. Vďaka svojmu dizajnu a predovšetkým krížovej paracordovej omotávke rukoväte, ktorá pripomína rukoväť tradičných japonských nožov a mečov, ho ocenia priaznivci japonskej kult..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Pekne spracovaný nôž od firmy Haller, ktorý ocenia ako priaznivci military štýlu, tak aj outdoorový nadšenci, ktorí majú radi moderný dizajn. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu a čepeľ s kombinovaným výbrusom. Väčšia časť čepele má dutý výbrus pre lepšie rezné vlastnosti a na hrote je klinový výbr..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z tmavého plastu so svetlou kresbou. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vy..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Moderne poňatý zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným dizajnom, ktorý dobre poslúži ako EDC, teda na každodenné nosenie. Má príjemne anatomicky tvarovanú rukoväť a dobre sa s ním pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 s matne šedou povrchovou úpravou. Na otvoren..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 172 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.