Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Tradičný severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z uhlík..
74,00 €
Bez DPH:61,67 €
Kúsok severskej histórie. Tradičný, extra veľký severský nôž Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Neočakávajte žiadneho navoňaného fešáka, jedná sa o hrubý nástroj, ktorý sa snaží verne napodobniť svoj predobraz. Perfektný doplnok zbi..
122,00 €
Bez DPH:101,67 €
Tradičný veľký severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž s karambitovým úchopom. Zaujímavý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého rukoväť je inšpirovaná nožmi typu karambit a je zakončená očkom na prst. Toto riešenie zvyšuje pevnosť úchopu, chráni hranu ruky a umožňuje viesť tvrdé údery pätkou rukoväte. Pre otvorenie noža je treba stlačiť tl..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Veľmi účinný sebaobranný prostriedok, ktorý sa používa na údery a tlaky na citlivé miesta na tele, ale úder kubotanom je veľmi bolestivý nech už zasiahnete akúkoľvek časť tela. Použitie je ľahké a zvládne ho aj laik, v skúsených rukách je potom tento nenápadný jednoduchý predmet neuveriteľne účinnou..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Moderne poňatý zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným dizajnom, ktorý dobre poslúži ako EDC, teda na každodenné nosenie. Má príjemne anatomicky tvarovanú rukoväť a dobre sa s ním pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 s matne šedou povrchovou úpravou. Na otvoren..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Ľahký elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller zaujme už na prvý pohľad svojim nevšedným dizajnom a neradičnou modrou farbou na rukách. Je to ideálny EDC nôž, teda na každodenné nosenie. Má štíhly profil a nízku hmotnosť, takže vo vrecku nijako neprekáža. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Hliníkový kubotan s hrotom. Veľmi účinný sebaobranný prostriedok, ktorý sa používa na údery a tlaky na citlivé miesta na tele, ale úder kubotanom je veľmi bolestivý, nech už zasiahnete akúkoľvek časť tela. Použitie je ľahké a zvládne ho aj laik, v skúsených rukách je potom tento nenápadný jednoduchý..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho tak mať stále pri sebe. Napriek tomu, že je tak subtílny, je vďaka celooceľovej konštrukcii dostatočne odolný. Ideálny ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Elegantný malý zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne so zaujímavými črienkami v kombinácii vínovej a čiernej farby. Perfektný nôž na každodenné nosenie, o ktorom vo vrecku ani neviete. Napriek svojim kompaktným rozmerom je to plnohodnotný nástroj, na ktorý sa môžete spoľa..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 172 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.