Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Nôž Haller 81568 Sax olive
Novinka
Tradičný severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z uhlík..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Nôž Haller Sax 55041 veľký
Novinka
Kúsok severskej histórie. Tradičný, extra veľký severský nôž Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Neočakávajte žiadneho navoňaného fešáka, jedná sa o hrubý nástroj, ktorý sa snaží verne napodobniť svoj predobraz. Perfektný doplnok zbi..
116,00 €
Bez DPH:96,67 €
Moderný odolný nôž. Mohutný nôž s odolnou integrálnou konštrukciou od firmy Haller. Jeho zvláštnosťou je možnosť demontovať záštitu a vymeniť ju za úzke kovanie, a lepšie si tak nôž prispôsobiť svojim potrebám. Je veľmi vhodný na použitie v náročných podmienkach pri outdoorových aktivitách, alebo ak..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
Zatvárací nôž s karambitovým úchopom. Zaujímavý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého rukoväť je inšpirovaná nožmi typu karambit a je zakončená očkom na prst. Toto riešenie zvyšuje pevnosť úchopu, chráni hranu ruky a umožňuje viesť tvrdé údery pätkou rukoväte. Pre otvorenie noža je treba stlačiť tl..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
94,00 €
Bez DPH:78,33 €
Nôž s dotykom Japonska. Pekne spracovaný nôž od firmy Haller, ktorý sa perfektne hodí na použitie pri outdoorových aktivitách. Vďaka svojmu dizajnu a predovšetkým krížovej paracordovej omotávke rukoväte, ktorá pripomína rukoväť tradičných japonských nožov a mečov, ho ocenia priaznivci japonskej kult..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Moderne poňatý zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným dizajnom, ktorý dobre poslúži ako EDC, teda na každodenné nosenie. Má príjemne anatomicky tvarovanú rukoväť a dobre sa s ním pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 s matne šedou povrchovou úpravou. Na otvoren..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Ľahký elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller zaujme už na prvý pohľad svojim nevšedným dizajnom a neradičnou modrou farbou na rukách. Je to ideálny EDC nôž, teda na každodenné nosenie. Má štíhly profil a nízku hmotnosť, takže vo vrecku nijako neprekáža. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Hliníkový kubotan s hrotom. Veľmi účinný sebaobranný prostriedok, ktorý sa používa na údery a tlaky na citlivé miesta na tele, ale úder kubotanom je veľmi bolestivý, nech už zasiahnete akúkoľvek časť tela. Použitie je ľahké a zvládne ho aj laik, v skúsených rukách je potom tento nenápadný jednoduchý..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Ľahký hliníkový kubotan. Veľmi účinný sebaobranný prostriedok, ktorý sa používa na údery a tlaky na citlivé miesta na tele, ale úder kubotanom je veľmi bolestivý, nech už zasiahnete akúkoľvek časť tela. Použitie je ľahké a zvládne ho aj laik, v skúsených rukách je potom tento nenápadný jednoduchý pr..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho tak mať stále pri sebe. Napriek tomu, že je tak subtílny, je vďaka celooceľovej konštrukcii dostatočne odolný. Ideálny ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej..
43,00 €
Bez DPH:35,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 172 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.