Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Zatvárací nôž Haller 43321
Novinka
Výrobca: Haller
Elegantný zatvárací nôž do prírody. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je svojím poňatím vhodný predovšetkým pre použitie pri kempovaní, táborení a turistike. Štýlový elegantný nôž, z ktorého dýcha spojenie s prírodou. Anatomicky tvarovaná oblá rukoväť s drevenými črienkami sa pohodlne drží a s no..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Haller 41970 prívesok
Novinka
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž na kľúče. Veľmi malý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je koncipovaný ako prívesok na kľúče. Je to praktický nástroj, ktorý je aj napriek svojim malým rozmerom plnohodnotne použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je vybavená drážkou pre necht pre jednoduché otváranie...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zatvárací nôž Haller 83233 drevo
Novinka
Výrobca: Haller
Menší univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Haller. Hodí sa pre bežné nosenie, turistitku a táborenie, alebo ako pracovný nôž. Cez svoje menšie rozmery sa pohodlne drží a dobre sa ovláda. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a nôž možno otvoriť jednou rukou zatla..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž Haller 83305 detský
Novinka
Výrobca: Haller
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zatvárací nôž Haller 83889 Bolmur
Novinka
Výrobca: Haller
Elegantný zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa hodí pre použitie pri kempovaní, táborení a iných outdoorových ativitách. Má elegantný nevtieravý dizajn a príjemnú ergonómiu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 C a je vybavená drážkou na necht pr..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Výrobca: Haller
Veľký ťažký zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý nad väčšinou ostatných zatváracích nožov vyčnieva svojimi veľkými rozmermi a celkovou mohutnosťou. Z toho vyplýva, že je určený skôr na použitie pri outdoorových aktivitách ako na bežné mestské nosenie. Veľký nôž, ktorý urobí veľký kus ..
67,00 €
Bez DPH:55,83 €
Výrobca: Haller
Praktický nôž na krk. Kompaktný nôž od nemeckej firmy Haller, určený na nosenie na krku, čo je ideálne ak sedíte a nôž vo vrecku by bol ťažko prístupný. Tento model má tradičný tvar čepele bowie. Vďaka kompaktným rozmerom nijako neprekáža a môžete ho mať stále pri sebe. Cez svoje neveľké rozmery sa ..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Haller
Variácia legendárneho noža. Firma Haller, rovnako ako mnoho iných, prišla s nožom priamo vychádzajúcim z legendárneho noža, ktorého pôvodným autorom je Chris Reeve. Rokmi preverený dizajn, jednoduchosť a funkčnosť, to sú vlastnosti vystihujúce tento nôž. Perfektný parťák pre všetkých outdoorových na..
67,00 €
Bez DPH:55,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 135 (12 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.