Menu
Nákupný košík

Nože Haller

Tradičný severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z uhlík..
74,00 €
Bez DPH:61,67 €
Kúsok severskej histórie. Tradičný, extra veľký severský nôž Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä Vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Neočakávajte žiadneho navoňaného fešáka, jedná sa o hrubý nástroj, ktorý sa snaží verne napodobniť svoj predobraz. Perfektný doplnok zbi..
122,00 €
Bez DPH:101,67 €
Tradičný veľký severský nôž typu Sax od firmy Haller. Tieto nože boli používané najmä vikingami ako pracovný nôž a príležitostná zbraň. Perfektný doplnok zbierky milovníkov vikingskej kultúry. Je však plne funkčný a určite si nájde uplatnenie aj ako veľký štýlový outdoorový nôž. Čepeľ je vyrobená z..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Moderný zatvárací nôž. Elegantný zatvárací nôž od firmy Haller s moderným designom. Je vhodný na každodenné nosenie a vďaka kvalitným materiálom nasklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nástrojovej ocele D2 s povrchovou úpravou stonewash. Nôž je možné ľahko otvoriť jedn..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Celokovový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne s modrými prvkami. Má celooceľovú konštrukciu a teda aj vyššiu hmotnosť. Je teda vhodný pre používateľov, ktorí majú radi pocit, že v ruke držia poriadny nástroj. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 a pre ľahké otváran..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho tak mať stále pri sebe. Napriek tomu, že je tak subtílny, je vďaka celooceľovej konštrukcii dostatočne odolný. Ideálny ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Elegantný malý zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Haller v elegantnom dizajne so zaujímavými črienkami v kombinácii vínovej a čiernej farby. Perfektný nôž na každodenné nosenie, o ktorom vo vrecku ani neviete. Napriek svojim kompaktným rozmerom je to plnohodnotný nástroj, na ktorý sa môžete spoľa..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Zatvárací nôž Haller 83225 stiletto
-8 %
Štíhly zatvárací nôž od firmy Haller, ktorého dizajn je odvodený od dnes už klasických talianskych vystrelovákov, ktorým sa hovorí stiletto. Tento nôž však nemá pružinu a otvára sa teda manuálne. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je vybavená drážkou na necht pre ľahšie otváranie. Kovanie a ..
22,00 € 24,00 €
Bez DPH:18,33 €
Cvičný nôž typu motýlik, ktorý je určený k bezpečnému nácviku trikov. Čepeľ má oblý hrot a tupé ostrie. Konštrukčne je identický s bežnými nožmi tohto typu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má tmavo-šedú povrchovú úpravu so štyrmi kruhovými otvormi. Rukoväť je oceľová v rovnakej farbe. Na jej k..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 172 (15 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.