Menu
Nákupný košík

Nože na prežitie

Prežitie v prírode nie je len súčasťou televíznych programov. Tzv. bushcraft je vyhľadávanou aktivitou veľkej skupiny adrenalínových nadšencov. Ak k nim patríte, tak by vo vašej výbave nemali chýbať nože na prežitie. Sú to robustné nože s pevnou konštrukciou a vysokou odolnosťou, ktoré si poradia aj v extrémnych podmienkach. Rukoväte nožov zvyknú byť pogumované a špeciálne tvarované tak, aby bol umožnený čo najpevnejší úchop a následne tak uľahčená samotná manipulácia. Rukoväte sú často duté a to z toho dôvodu, aby sa do nich dali uschovať drobné nevyhnutnosti. Väčšina čepelí týchto nožov je z jednej strany doplnená o pílku, ktorá sa môže hodiť na rezanie dreva a konárov. Niektoré nože na prežitie sú zabalené do puzdra, ktoré je doplnené o ďalšie survival pomôcky, ako napr. kresadlo alebo píšťalku. 

Nôž RUI Tactical (K25) 32278 Bravo outdoorový
Top kvalita -9 %
Maximálne odolný outodoorový nôž. Integrálny nôž od firmy RUI Tactical (K25) s kombinovaným typom výbrusu čepele, pričom hrot má klinový výbrus a zvyšok čepele dutý. Nôž je určený pre náročné outdoorové aktivity a survival. Je vyrobený z masívneho kusu ocele, a je veľmi odolný. Skvelá voľba pre všet..
115,00 € 127,00 €
Bez DPH:95,83 €
Špeciálny bushcraftový nôž, ktorý je určený hlavne pre použitie v prírode, kde ho v prípade potreby môžete použiť ako hrot pre kopiju. Stačí odskrutkovať časť rukoväte a nasadiť ho na vhodný rovný konár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Čepeľ má tvar dýky a je brúse..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Vynikajúci outdoorový nôž integrálnej konštrukcie. Ideálny na prežitie a na pobyt v prírode. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele, čo znamená, že nôž je maximálne spoľahlivý a odolný. Rukoväť je tvorená odolnými črienkami z mikarty a alpakovým kovaním. Je dobre tvarovaná a pohodlne s..
165,00 €
Bez DPH:137,50 €
Nôž Haller 1016 na prežitie Survival Jungle
Najpredávanejší
Pevný nôž na prežitie Haller v čiernom prevedení. Nôž je z nerezovej ocele 420 so začiernenou čepeľou. V dutej rukoväti je kompas a ďalšie drobnosti, ako sú zápalky, očká pre rybolov a ďalšie. Nôž je dodávaný v nylonovom puzdre...
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Vypredané
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
148,00 €
Bez DPH:123,33 €
Nôž Haller 80759 Rambo malý
Vypredané
Malý "Rambo" nôž. Nôž od nemeckej firmy Haller, vhodný pre odrastenejšie deti, určený pre použitie pri pobyte v prírode. Nože tohto typu veľmi spopularizovala série akčných filmov Rambo. Špecifickým znakom týchto nožov je dutá rukoväť, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 17 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.