Menu
Nákupný košík

Nože na prežitie

Nože na prežitie sú robustné a odolné nože určené na to, aby vám pomohli v hraničnej situácii, keď ich najviac budete potrebovať. Nože na prežitie majú často na chrbtovej strane čepele pílku, ktorá sa v prírode môže hodiť. Takisto je v nožoch na prežitie často dutá rukoväť, do ktorej si môžete odložiť malé drobnosti (napríklad súpravu na šitie). Púzdra nožov na prežitie často obsahujú kresadlo, či píšťalku alebo malý brúsik.

Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
134,00 €
Bez DPH:111,67 €
Výrobca: Haller
Malý "Rambo" nôž. Nôž od nemeckej firmy Haller, vhodný pre odrastenejšie deti, určený pre použitie pri pobyte v prírode. Nože tohto typu veľmi spopularizovala série akčných filmov Rambo. Špecifickým znakom týchto nožov je dutá rukoväť, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Výrobca: CRKT
Veľmi malý praktický nôž zo série nožov Minimalist. Aj napriek svojim malým rozmerom je prezentovaný ako nôž na prežitie, nakoľko takýto nôž môžete nosiť neustále pri sebe pri každej situácii. Nôž sa nečakane dobre drží vďaka perfektne prepracovanej rukoväti a veľmi dobre sa s ním manipuluje. Je vyr..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Outdoorový nôž Haller 85414 Rambo
Najpredávanejší
Výrobca: Haller
Outdoorový nôž typu Rambo určený pre použitie pri pobyte v prírode. Špecifickým znakom tohto typu nožov je odnímateľná pätka rukoväte, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto noža nájdete zápalky so škrtátkom, šitie a základnú rybársku výbavu. Čepeľ je vyrobené z nerezovej o..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Nôž Schrade SCHF1SM Extreme survival
-9 %
Výrobca: Schrade
Celokovový taktický nôž na prežitie ideálny na použitie v náročných podmienkach. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej ocele, bez spojov medzi čepeľou a rukoväťou, takže nôž nemá žiadne slabé miesto. V dutej rukoväti je skrutkovač a 6 bitov. Toto sa dá vybrať a využiť priestor pre svoje drobné veci. ..
100,80 € 111,00 €
Bez DPH:84,00 €
Výrobca: Muela
Vynikajúci outdoorový nôž integrálnej konštrukcie. Ideálny na prežitie a na pobyt v prírode. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele, čo znamená, že nôž je maximálne spoľahlivý a odolný. Rukoväť je tvorená odolnými črienkami z mikarty a alpakovým kovaním. Je dobre tvarovaná a pohodlne s..
112,00 €
Bez DPH:93,33 €
Výrobca: Haller
Pevný nôž na prežitie Haller v čiernom prevedení. Nôž je z nerezovej ocele 420 so začiernenou čepeľou. V dutej rukoväti je kompas a ďalšie drobnosti, ako sú zápalky, očká pre rybolov a ďalšie. Nôž je dodávaný v nylonovom puzdre...
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Sada na prežitie Schwarzwolf Nikaragua
Vypredané
Výrobca: Schwarzwolf
Vodotesná čelovka, kompas, kresadlo, zápalky, termoizolačná fólia, píšťalka a signalizačné zrkadlo...
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 18 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.