Menu
Nákupný košík

Nože na prežitie

Nože na prežitie sú robustné a odolné nože určené na to, aby vám pomohli v hraničnej situácii, keď ich najviac budete potrebovať. Nože na prežitie majú často na chrbtovej strane čepele pílku, ktorá sa v prírode môže hodiť. Takisto je v nožoch na prežitie často dutá rukoväť, do ktorej si môžete odložiť malé drobnosti (napríklad súpravu na šitie). Púzdra nožov na prežitie často obsahujú kresadlo, či píšťalku alebo malý brúsik.

Výrobca: Schwarzwolf
Vodotesná čelovka, kompas, kresadlo, zápalky, termoizolačná fólia, píšťalka a signalizačné zrkadlo...
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
Výrobca: Smith & Wesson
Špeciálny bushcraftový nôž, ktorý je určený hlavne pre použitie v prírode, kde ho v prípade potreby môžete použiť ako hrot pre kopiju. Stačí odskrutkovať časť rukoväte a nasadiť ho na vhodný rovný konár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Čepeľ má tvar dýky a je brúse..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Nôž Schrade SCHF1SM Extreme survival
-9 %
Výrobca: Schrade
Celokovový taktický nôž na prežitie ideálny na použitie v náročných podmienkach. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej ocele, bez spojov medzi čepeľou a rukoväťou, takže nôž nemá žiadne slabé miesto. V dutej rukoväti je skrutkovač a 6 bitov. Toto sa dá vybrať a využiť priestor pre svoje drobné veci. ..
100,80 € 111,00 €
Bez DPH:84,00 €
Výrobca: Schrade
Odolný taktický nôž na prežitie. Ideálny pre každého dobrodruha, ktorý sa potrebuje na svoj nôž kedykoľvek spoľahnúť. Celý je vyrobený z jedného kusa húževnatej ocele s matne šedou povrchovou úpravou. Čepeľ má čiastočne zúbkované ostrie. Prsty pri práci chráni obojstranná záštita. Rukoväť má kruhový..
110,00 €
Bez DPH:91,67 €
Výrobca: Smith & Wesson
Nôž SW3G pre špeciálne jednotky s plastovou rukoväťou a čepeľou z nerezovej ocele 400. Je možné ho použiť ako bajonet. Pomocou otvoru v čepeli a púzdra je možné strihať drôty. Dodáva sa so špeciálnym púzdrom...
140,00 €
Bez DPH:116,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.