Menu
Nákupný košík

Luxusné nože

Luxusné nože sú po remeselnej stránke vyrábané na najvyššej úrovni a predstavujú tak klenot pre každého zberateľa. Ich dizajn je vyšperkovaný do najmenších detailov a použité sú špičkové materiály. Rukoväte týchto luxusných nožov sú vyrábané z vyberaných druhov dreva a parohov. Ako rukoväť, tak aj čepeľ sú ozdobené nádhernými vzormi. Luxusné nože sa budú vynímať v každej zbierke, no sú zároveň dostatočne silné aj na bežné používanie. V našej ponuke luxusných nožov nájdete okrem štandardných kolekcií aj nože z limitovaných edícií, ktoré sú skutočne výnimočné. Vyberať môžete aj spomedzi luxusných nožov v darčekových baleniach, ktoré potešia každého, kto vie oceniť jedinečnú kvalitu.     
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
98,00 €
Bez DPH:81,67 €
Nôž Muela Colibri Col 7DAM damaškový
Top kvalita
Nôž z damaškovej ocele COL 7 DAM s certifikátom v darčekovom balení. Nerezová damašková oceľ, rukoväť z parohu s dierkou na konci. Decentná zlatá záštita. Dodávané s puzdrom...
510,00 €
Bez DPH:425,00 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
866,00 €
Bez DPH:721,67 €
Krásny nôž pre poľovníkov a lovcov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Pre lepšiu bezpečnosť pri práci je na noži obojstranná mosadzná záštita. Rukoväť je vyrobená z odolného dreva Pakka a je vynikajúco anatomicky tvarovaná. Na jej konci je krásna mosadzná plastika hlavy diviaka. Nôž sa ..
206,00 €
Bez DPH:171,67 €
Nôž Muela Wildboar 16A lovecký
Najpredávanejší
Krásne zdobený nôž pre poľovníkov a lovcov so štýlovým zdobením v podobe mosadznej plastiky hlavy diviaka. Rukoväť je vyrobená z jelenieho parohu. Je príjemne oblá, pohodlne sa drží a s nožom sa veľmi dobre manipuluje. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Bezpečnosť pri práci zaisťuje eleg..
260,00 €
Bez DPH:216,67 €
Nôž Muela Kudu limitovaná edícia 1000 ks
Vypredané
Nádherný lovecký nôž od španielskej firmy Muela. Jedná sa o jeden z limitovanej edície niekoľkých modelov nožov, každý inšpirovaný niektorým zo zástupcov africkej zveri, v tomto prípade antilopou Kudu. Každého modelu bude vyrobených iba 1000 kusov, každý nôž má svoje výrobné číslo a je dodávaný s ce..
649,00 €
Bez DPH:540,83 €
Damaškový nôž Muela BX 8DAM
Vypredané
Krásny vreckový nôž od firmy Muela zo Španielska s čepeľou z damaškovej ocele s nádherným vzorom. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová húževnatosť a..
445,00 €
Bez DPH:370,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 51 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.