Menu
Nákupný košík

Luxusné nože

Luxusné nože predstavujú výber z našich nožov, ktoré sú vhodné ako zberateľské nože. Aj keď sú označené ako luxusné nože, každý jeden z nich je plne funkčný nôž a môžete ho bežne používať. Každý jeden luxusný nôž je špičkovo spracovaný a predstavuje vrchol remeselnej zručnosti. Hociktorý z nich sa bude vo vašej zbierke skvele vynímať.

Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Damaškový nôž Muela BX 8DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny vreckový nôž od firmy Muela zo Španielska s čepeľou z damaškovej ocele s nádherným vzorom. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová húževnatosť a..
298,00 €
Bez DPH:248,33 €
Výrobca: Haller
Luxusný malý zatvárací nôž, ktorý má jednoduchý a nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový doplnok pre džentlmena, ale ani v dámskej ruke nebude vyzerať zle. Čepeľ má sendvičovú konštrukciu, kde jadro tvorí kvalitná nerezová oceľ a po s..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 50 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.