Menu
Nákupný košík

Luxusné nože

Luxusné nože predstavujú výber z našich nožov, ktoré sú vhodné ako zberateľské nože. Aj keď sú označené ako luxusné nože, každý jeden z nich je plne funkčný nôž a môžete ho bežne používať. Každý jeden luxusný nôž je špičkovo spracovaný a predstavuje vrchol remeselnej zručnosti. Hociktorý z nich sa bude vo vašej zbierke skvele vynímať.

Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Nôž Muela Kudu limitovaná edícia 1000 ks
Top kvalita
Výrobca: Muela
Nádherný lovecký nôž od španielskej firmy Muela. Jedná sa o jeden z limitovanej edície niekoľkých modelov nožov, každý inšpirovaný niektorým zo zástupcov africkej zveri, v tomto prípade antilopou Kudu. Každého modelu bude vyrobených iba 1000 kusov, každý nôž má svoje výrobné číslo a je dodávaný s ce..
381,00 €
Bez DPH:317,50 €
Nôž Muela Colibri Col 7DAM damaškový
Top kvalita
Výrobca: Muela
Nôž z damaškovej ocele COL 7 DAM s certifikátom v darčekovom balení. Nerezová damašková oceľ, rukoväť z parohu s dierkou na konci. Decentná zlatá záštita. Dodávané s puzdrom...
357,00 €
Bez DPH:297,50 €
Výrobca: Marttiini
Exkluzívny nôž z limitovanej edície. Nádherný nôž od renomovanej fínskej nožiarske firmy Marttiini. Perfektný pre zberateľov a milovníkov luxusu. Čepeľ zo špičkovej damaškovej ocele má krásnu kresbu a rukoväť v kombinácii bronzu a svetlého parohu z neho robí takmer šperk. Nôž je z limitovanej edície..
1 940,00 €
Bez DPH:1 616,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 50 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.