Menu
Nákupný košík

Luxusné nože

Luxusné nože predstavujú výber z našich nožov, ktoré sú vhodné ako zberateľské nože. Aj keď sú označené ako luxusné nože, každý jeden z nich je plne funkčný nôž a môžete ho bežne používať. Každý jeden luxusný nôž je špičkovo spracovaný a predstavuje vrchol remeselnej zručnosti. Hociktorý z nich sa bude vo vašej zbierke skvele vynímať.

Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Nôž Muela Kudu limitovaná edícia 1000 ks
Top kvalita
Nádherný lovecký nôž od španielskej firmy Muela. Jedná sa o jeden z limitovanej edície niekoľkých modelov nožov, každý inšpirovaný niektorým zo zástupcov africkej zveri, v tomto prípade antilopou Kudu. Každého modelu bude vyrobených iba 1000 kusov, každý nôž má svoje výrobné číslo a je dodávaný s ce..
366,00 €
Bez DPH:305,00 €
Zatvárací nôž Muela Curro T klasický
Top kvalita
Krásny veľký zatvárací nôž od španielskej firmy Muela v klasickom štýle. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele Mova 60-E s povrchovou úpravou v zrkadlovom lesku. Kovanie, pätka rukoväte a jej stredná časť sú mosadzné a črienky sú z rohoviny. Nôž je vybavený poistkou baskického typu a ovláda sa páčkou ..
158,00 €
Bez DPH:131,67 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
783,00 €
Bez DPH:652,50 €
Luxusný malý zatvárací nôž, ktorý má jednoduchý a nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový doplnok pre džentlmena, ale ani v dámskej ruke nebude vyzerať zle. Čepeľ má sendvičovú konštrukciu, kde jadro tvorí kvalitná nerezová oceľ a po s..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Zatvárací nôž Albainox 19955 damaškový
Najpredávanejší
Zatvárací nôž s čepeľou a kovaním z damaškovej ocele. Je určený na bežné nosenie pre používateľov, ktorí si potrpia na luxusný vzhľad a klasické tvary. Čepeľ má sendvičovú konštrukciu, kde jadro tvorí klasická zliatinová oceľ a po stranách sú nakované pláty damaškovej ocele. Kovanie je tiež damaškov..
110,00 €
Bez DPH:91,67 €
Krásny luxusný fínsky nôž s bronzovou rytinou losa. Nôž menších rozmerov vzdáva hold kráľovi fínskych lesov - losovi. Jeho bronzová rytina je na konci rukoväte. Tá je vyrobená z tepelne upraveného brezového dreva. V jej prednej časti je bronzový prstenec. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele. Dodáva ..
97,00 €
Bez DPH:80,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 48 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.