Menu
Nákupný košík

Lacné pevné nože

Lacné pevné nože sú nože, ktoré majú pevnú čepeľ (nedajú sa zatvárať) a pritom nie sú veľmi drahé. V našej ponuke nájdete veľa nožov, ale ak potrebujete nôž za ľudovú cenu, tu je naša ponuka lacných pevných nožov. Neznamená to však, že tieto lacné pevné nože nič nevydržia. Naopak, tieto nože sú plne funkčné  a môžete ich kľudne používať.

Nôž Schrade SCHF50 tlačná dýka
-0 %
Výrobca: Schrade
Miniatúrna tlačná dýka pre krízové situácie. Tento typ noža sa primárne používa v boji. Malé rozmery tohto modelu ho umožňujú nosiť ako prívesok na kľúčoch, alebo na opasku a v prípade potreby ho použiť na svoju obranu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a je ..
15,00 € 15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Nôž Albainox 32113 outdoorový
-11 %
Výrobca: Albainox
Outdoorový nôž pre nenáročných používateľov. Je určený predovšetkým do prírody. Aj napriek svojim rozmerom je príjemne ľahký a dobre sa s ním pracuje. Anatomicky tvarovaná rukoväť má protisklzové prvky. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má čiernu povrchovú úpravu. Rukoväť je plastová v žltočiern..
17,00 € 19,00 €
Bez DPH:14,17 €
Nôž Haller 40449 na krk
-0 %
Výrobca: Haller
Veľmi malý nôž, ktorý sa vďaka kydexovému púzdro nosí zavesený na krku. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí nemôžu nosiť nôž vo vrecku. Aj navzdory svojim malým rozmerom je dobre použiteľný v rôznych bežných situáciách. Je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s povrchovou úpravou stonewash. Črienky..
20,00 € 20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Albainox
Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albainox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je o..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: Albainox
Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albanox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je op..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Výrobca: Albainox
Miniatúrny nôž na krk. Nôž naozaj miniatúrnych rozmerov od firmy Albainox. Hodí sa ako EDC pre nenáročné použitie a na drobné jednoduché práce ako napr. rozbaľovanie krabíc atď. Rukoväť je malá len na dva prsty. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. V rukoväti sú prerezané odľahčovacie ot..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 75 (7 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.