Menu
Nákupný košík

Lacné pevné nože

Ak hľadáte kompromis medzi kvalitou a cenou, vyberte si z našej ponuky lacných pevných nožov. Tieto nože sú zhotovené v základnom pevnom prevedení, bez možnosti zatvárania. Medzi lacnými pevnými nožmi nájdete nože určené na outdoorové aktivity, kuchynské nože, rovnako aj nože určené na bojové športy a vrhacie nože. Vyberať môžete aj spomedzi kúskov pre deti. Spoločným menovateľom všetkých týchto nožov je ľudová cena, ktorá však nie je na úkor kvality. Lacné pevné nože sú plnohodnotnými kúskami, ktoré môžete smelo použiť v rámci ich určenia. Vyznačujú sa pevnou čepeľou a stopercentnou funkčnosťou. Medzi lacnými pevnými nožmi nájdete zástupcu z takmer každej kategórie. Nemusíte už tak viac váhať nad vysokou cenou – lacné, no stále pevné nože budú pre vás vždy skvelou alternatívou.     


Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albainox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je o..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albanox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je op..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Tréninkový nôž RUI Tactical (K25) 32413 tanto
Top kvalita
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Tréninkový nôž RUI Tactical (K25) 32412 tanto
Top kvalita
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25) určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z čiernej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Moderný nôž v tvare dýky. Ide o bojový nôž, ktorý je vďaka svojej obojstranne brúsenej čepeli maximálne účinný ako bodná zbraň. Na svoje rozmery má pomerne nízku hmotnosť. Tento nôž poteší každého priaznivca military štýlu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a nápisom M..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Moderný nôž v tvare klasickej dýky. Ide o bojový nôž, ktorý je vďaka svojej obojstranne brúsenej čepeli a štíhlemu prevedeniu maximálne účinný ako bodná zbraň. Tento nôž poteší každého priaznivca military štýlu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s antireflexnou povrchovou úpravou a je obojstranne ..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 163 (14 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.