Menu
Nákupný košík

Lacné pevné nože

Ak hľadáte kompromis medzi kvalitou a cenou, vyberte si z našej ponuky lacných pevných nožov. Tieto nože sú zhotovené v základnom pevnom prevedení, bez možnosti zatvárania. Medzi lacnými pevnými nožmi nájdete nože určené na outdoorové aktivity, kuchynské nože, rovnako aj nože určené na bojové športy a vrhacie nože. Vyberať môžete aj spomedzi kúskov pre deti. Spoločným menovateľom všetkých týchto nožov je ľudová cena, ktorá však nie je na úkor kvality. Lacné pevné nože sú plnohodnotnými kúskami, ktoré môžete smelo použiť v rámci ich určenia. Vyznačujú sa pevnou čepeľou a stopercentnou funkčnosťou. Medzi lacnými pevnými nožmi nájdete zástupcu z takmer každej kategórie. Nemusíte už tak viac váhať nad vysokou cenou – lacné, no stále pevné nože budú pre vás vždy skvelou alternatívou.     


Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albainox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je o..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albanox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je op..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25) určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z čiernej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Miniatúrny nôž na krk. Nôž naozaj miniatúrnych rozmerov od firmy Albainox. Hodí sa ako EDC pre nenáročné použitie a na drobné jednoduché práce ako napr. rozbaľovanie krabíc atď. Rukoväť je malá len na dva prsty. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. V rukoväti sú prerezané odľahčovacie ot..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Miniatúrny karambit. Veľmi malý nôž v tvare karambit od firmy Albainox. Je dobre použiteľný ako pracovný nôž, napr. na rozbaľovanie kartónových krabíc atď. Ale tiež je vhodný ako núdzový záložný nôž pre skryté nosenie. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele a čepeľ je pazúrovité zahnutá. Ru..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Nôž Haller 80759 Rambo malý
Najpredávanejší
Malý "Rambo" nôž. Nôž od nemeckej firmy Haller, vhodný pre odrastenejšie deti, určený pre použitie pri pobyte v prírode. Nože tohto typu veľmi spopularizovala série akčných filmov Rambo. Špecifickým znakom týchto nožov je dutá rukoväť, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 161 (14 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.