Menu
Nákupný košík

Lacné pevné nože

Lacné pevné nože sú nože, ktoré majú pevnú čepeľ (nedajú sa zatvárať) a pritom nie sú veľmi drahé. V našej ponuke nájdete veľa nožov, ale ak potrebujete nôž za ľudovú cenu, tu je naša ponuka lacných pevných nožov. Neznamená to však, že tieto lacné pevné nože nič nevydržia. Naopak, tieto nože sú plne funkčné  a môžete ich kľudne používať.

Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albainox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je o..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Ľahký outdoorový nôž. Outdoorový nôž od firmy Albanox, vhodný na bežné nenáročné používanie. Je príjemne ľahký a pri vašich výletoch vás nijako nezaťaží. Dobre tvarovaná protišmyková rukoväť sa pohodlne drží a s nožom sa dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na chrbtovej strane je op..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25), určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z červenej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Tréningový nôž typu tanto. Veľký tréningový nôž RUI Tactical (K25) určený pre bezpečný kontaktný nácvik boja s nožom a rôznych modelových situácií. Má tvar čepele typu tanto, je vyrobený z čiernej tvrdenej gumy a súčasťou dodávky je krátke nylonové puzdro...
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Miniatúrny nôž na krk. Nôž naozaj miniatúrnych rozmerov od firmy Albainox. Hodí sa ako EDC pre nenáročné použitie a na drobné jednoduché práce ako napr. rozbaľovanie krabíc atď. Rukoväť je malá len na dva prsty. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. V rukoväti sú prerezané odľahčovacie ot..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Malý "Rambo" nôž. Nôž od nemeckej firmy Haller, vhodný pre odrastenejšie deti, určený pre použitie pri pobyte v prírode. Nože tohto typu veľmi spopularizovala série akčných filmov Rambo. Špecifickým znakom týchto nožov je dutá rukoväť, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Moderný nôž v tvare dýky. Ide o bojový nôž, ktorý je vďaka svojej obojstranne brúsenej čepeli maximálne účinný ako bodná zbraň. Na svoje rozmery má pomerne nízku hmotnosť. Tento nôž poteší každého priaznivca military štýlu. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a nápisom M..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Sada vrhacích nožov v atraktívnom modrom prevedení. Nože sú celokovové s otvormi v čepeli. Dodávajú sa v spoločnom nylonovom púzdre...
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 154 (13 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.