Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Preferujete praktické nože menších rozmerov s jednoduchým otváraním? Vyskakovacie nože sú pre vás to pravé. Vďaka špeciálnej konštrukcii sa čepeľ noža vysunie zo svojho krytu takmer sama. Stačí zatlačiť príslušný bod na rukoväti a asistované otváranie sa postará o zvyšok. Vyskakovacie nože však rozhodne nie sú hračkou. Čepele sú rovnako ostré ako u klasických nožov a behom okamihu môže pri troche nepozornosti dôjsť k nepríjemnému poraneniu. Vyskakovacie nože majú široké spektrum využitia – ich pomoc sa môže hodiť turistom, lesníkom ale ocenia ho aj záchranárske zložky. V uzatvorenom stave sú tieto nože istené poistkou a pre ešte väčší komfort sú dodávané v ochranných puzdrách. Vyskakovací nôž je praktický kúsok na bežné nosenie, aj na špeciálne príležitosti. 

Moderný polovyskakovací nôž. Je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži ako záštita. V otvorenej polohe čepeľ fixuje pois..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Moderný polovyskakovací nôž, ktorý zaujme svojim futuristickým dizajnom. Nôž je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži a..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
85,00 €
Bez DPH:70,83 €
Elegantný nôž Ignitor 6850 od americkej firmy CRKT. Nôž má nový otvárací systém Firesafe kombinovaný s asistovaným otváraním Out Burst Assist. Ak chcete nôž otvoriť, stlačíte palcom kolík na otváranie a začnete nôž otvárať. Mechanizmus v noži dokončí otvorenie noža za vás. Čepeľ je vyrobená z prvotr..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Zatvárací nôž SWBLOP3 série Black Operations s asistovaným otváraním MAGIC. Nôž začnete otvárať klasicky palcom a čepeľ sama dokončí pohyb, alebo ukazovákom potlačíte poistku a nôž sa sám otvorí. Druhá poistka je proti nechcenému otvoreniu, alebo zavretiu noža. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a ruko..
68,00 €
Bez DPH:56,67 €
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Párak na nohavice a zubaté ostrie pre lepšie rezanie pásov, lán a podobne. Obsahuje poistku proti nechcenému otvoreniu. Hrot na rozbíjanie skla je na pružine. Stačí ho iba priložiť ku sklu a odistiť...
93,00 €
Bez DPH:77,50 €
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Zubaté ostrie lepšie reže pásy, laná a podobne. Obsahuje poistku proti nechcenému otvoreniu. Hrot na rozbíjanie skla je na pružine. Stačí priložiť ku sklu a odistiť...
101,00 €
Bez DPH:84,17 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Môžete ho otvoriť palcom ako ostatné nože, pričom čepeľ sama pohyb dokončí, alebo zatlačením poistky ukazovákom. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a hliníková rukoväť má drsnejšie črienky pre lepší úchop...
74,00 €
Bez DPH:61,67 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Nôž začnete otvárať palcom a čepeľ pohyb dokončí, alebo ho otvoríte zatlačením malej páčky ukazovákom. Proti nechcenému zatvoreniu služi poistka. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a rukoväť je hliníková...
70,00 €
Bez DPH:58,33 €
Vyskakovací nôž Kandar drevo
Vypredané
Talianska vystreľovacia klasika. Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Kandar. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka. Legendárny typ noža, ktorého povesť ovplyvnila talianska mafia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Vyskakovací nôž Haller 30590 olivový
Vypredané
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z olivového dreva. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vyskočí do otvorenej..
43,00 €
Bez DPH:35,83 €
Vyskakovací nôž Haller 30592 plast
Vypredané
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z tmavého plastu so svetlou kresbou. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vy..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 67 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.