Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Preferujete praktické nože menších rozmerov s jednoduchým otváraním? Vyskakovacie nože sú pre vás to pravé. Vďaka špeciálnej konštrukcii sa čepeľ noža vysunie zo svojho krytu takmer sama. Stačí zatlačiť príslušný bod na rukoväti a asistované otváranie sa postará o zvyšok. Vyskakovacie nože však rozhodne nie sú hračkou. Čepele sú rovnako ostré ako u klasických nožov a behom okamihu môže pri troche nepozornosti dôjsť k nepríjemnému poraneniu. Vyskakovacie nože majú široké spektrum využitia – ich pomoc sa môže hodiť turistom, lesníkom ale ocenia ho aj záchranárske zložky. V uzatvorenom stave sú tieto nože istené poistkou a pre ešte väčší komfort sú dodávané v ochranných puzdrách. Vyskakovací nôž je praktický kúsok na bežné nosenie, aj na špeciálne príležitosti. 

Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Elegantný nôž Ignitor 6850 od americkej firmy CRKT. Nôž má nový otvárací systém Firesafe kombinovaný s asistovaným otváraním Out Burst Assist. Ak chcete nôž otvoriť, stlačíte palcom kolík na otváranie a začnete nôž otvárať. Mechanizmus v noži dokončí otvorenie noža za vás. Čepeľ je vyrobená z prvotr..
79,00 €
Bez DPH:65,83 €
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Párak na nohavice a zubaté ostrie pre lepšie rezanie pásov, lán a podobne. Obsahuje poistku proti nechcenému otvoreniu. Hrot na rozbíjanie skla je na pružine. Stačí ho iba priložiť ku sklu a odistiť...
105,00 €
Bez DPH:87,50 €
Nôž CRKT M4-02 Carson white (fľak na rukoväti)
Vypredané
Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
60,00 €
Bez DPH:50,00 €
Vyskakovací nôž Kandar drevo
Vypredané
Talianska vystreľovacia klasika. Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Kandar. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka. Legendárny typ noža, ktorého povesť ovplyvnila talianska mafia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Vyskakovací nôž Haller 30590 olivový
Vypredané
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z olivového dreva. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vyskočí do otvorenej..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Vyskakovací nôž Haller 30592 plast
Vypredané
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z tmavého plastu so svetlou kresbou. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vy..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Vyskakovací nôž Haller 30591 pakka
Vypredané
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka v tmavej farbe. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepe..
43,00 €
Bez DPH:35,83 €
Vyskakovací nôž Haller 30593 stiletto
Vypredané
Vystreľovací nôž od nemeckej firmy Haller, ktorý priamo vychádza z klasických talianskych nožov stiletto. Tento typ nožov má ľahko gangsterský imidž a sú spájané s talianskou mafiou. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 so zrkadlovo lesklou povrchovou úpravou. Nôž sa otvára stlačením tlačidla na..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Vyskakovací nôž Smith & Wesson 1084314
Vypredané
Vystreľovací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Nôž má elegantný moderný dizajn, príjemne tvarovanú rukoväť, ktorá dobre sedí v ruke. V otvorenom stave je čepeľ dostatočne pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konšt..
0,00 €
Bez DPH:0,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 69 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.