Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Vyskakovacie nože sú väčšinou zatváracie nože, ktoré majú asistované otváranie čepele. To znamená, že vyskakovací nôž otvoríte s minimálnou námahou tak, že začnete čepeľ otvárať a nôž sám dokončí otvorenie čepele. Vyskakovacie nože sú určené na každodenné nosenie a sú kedykoľvek pripravené na použitie s možnosťou otvorenia jednou rukou.

Zatvárací nôž Haller 84658 vyskakovací
-8 %
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
34,00 € 37,00 €
Bez DPH:28,33 €
Výrobca: Albainox
Kompaktný polovyskakovací nôž s pružinou asistovaného otvárania. Stačí iba zatlačiť na flipper, alebo na obojstranný kolík na čepeli a nôž sa automaticky otvorí. Ide o ideálny nôž na turistiku, či kempovanie. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka Lin..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Výrobca: Albainox
Kompaktný polovyskakovací nôž s pružinou asistovaného otvárania. Stačí iba zatlačiť na flipper, alebo na obojstranný kolík na čepeli a nôž sa automaticky otvorí. Ide o ideálny nôž na turistiku, či kempovanie. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka Lin..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný polovyskakovací nôž. Je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži ako záštita. V otvorenej polohe čepeľ fixuje pois..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný polovyskakovací nôž, ktorý zaujme svojim futuristickým dizajnom. Nôž je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži a..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zatvárací nôž Ganzo G7211BK vyskakovací
-10 %
Výrobca: Ganzo
Veľmi pekne spracovaný štíhly vyskakovací nôž. Má elegantný dizajn a perfektne sa hodí na každodenné nosenie. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú nôž s rýchlym automatickým otváraním. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele. Nôž sa otvára tlačítkom na ľavej strane rukoväte. Po jeho stlačení sa čepeľ auto..
28,00 € 31,00 €
Bez DPH:23,33 €
Vyskakovací nôž Schrade SCHOTF8B
Najpredávanejší
Výrobca: Schrade
Moderný vyskakovací nôž, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Je vhodný pre priaznivcov military štýlu. V otvorenom stave je čepeľ prekvapivo pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konštrukcia noža je dostatočne odolná. Čepeľ je vyrobená z kvalitn..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Výrobca: CRKT
Vynikajúci zatvárací nôž s automatickým otváraním. Nôž je celokovovej konštrukcie vyrobený zo špičkových materiálov. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z práškovej ocele, ktorá má lepšie vlastnosti ako bežne vyrábané typy. Čepeľ má tmavú povrchovú úpravu pre zlepšenie antikoróznych vlastnosti a pre zabrá..
267,00 €
Bez DPH:222,50 €
Výrobca: CRKT
Menší zatvárací nôž v japonskom štýle od firmy CRKT. Svojim poňatím sa jedná o taktický bojový nástroj, ale svoje uplatnenie si rozhodne nájde aj v bežnom živote ako netradičný malý vreckový nôž pre každodenné použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele 8Cr14Mov s tvrdosťou 58 - 59 HRC. Na chrbte ..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Výrobca: Smith & Wesson
Zaujímavý zatvárací nôž s pružinovým asistovaným otváraním MAGIC. Otvorenie noža sa robí buď stlačením flipperu, alebo pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Tá je vyrobená z nerezovej ocele a má čiernu povrchovú úpravu. Na chrbtovej strane je dizajnové vrúbkovanie. V otvorenom stave čepeľ fixuje p..
70,00 €
Bez DPH:58,33 €
Výrobca: CRKT
Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
80,00 €
Bez DPH:66,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 60 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.