Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Vyskakovacie nože sú väčšinou zatváracie nože, ktoré majú asistované otváranie čepele. To znamená, že vyskakovací nôž otvoríte s minimálnou námahou tak, že začnete čepeľ otvárať a nôž sám dokončí otvorenie čepele. Vyskakovacie nože sú určené na každodenné nosenie a sú kedykoľvek pripravené na použitie s možnosťou otvorenia jednou rukou.

Zatvárací nôž Haller 84658 vyskakovací
-9 %
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
32,00 € 35,00 €
Bez DPH:26,67 €
Výrobca: Albainox
Kompaktný polovyskakovací nôž s pružinou asistovaného otvárania. Stačí iba zatlačiť na flipper, alebo na obojstranný kolík na čepeli a nôž sa automaticky otvorí. Ide o ideálny nôž na turistiku, či kempovanie. Čepeľ je vyrobená z húževnatej nerezovej ocele. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka Lin..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Výrobca: Haller
Vyskakovací nôž v tvare dýky, ktorý sa ovláda tlačítkom v prednej ľavej časti rukoväte. Po jeho zatlačení sa čepeľ automaticky otvorí. Pre zavretie je nutné opäť stlačiť tlačidlo a čepeľ manuálne sklopiť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a je brúsená iba z jednej stra..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 19933-A
Najpredávanejší
Výrobca: RUI Tactical (K25)
Moderný polovyskakovací nôž, ktorý zaujme svojim futuristickým dizajnom. Nôž je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži a..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Zatvárací nôž Ganzo G707 vyskakovací
Najpredávanejší
Výrobca: Ganzo
Vyskakovací nôž v tvare dýky. Na otvorenie noža stačí stlačiť tlačítko na ľavej strane rukoväte a čepeľ sa automaticky otvorí. Ďalším stlačením tohto tlačítka čepeľ odistíte a manuálne ju zavriete. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a má obojstrannú záštitu. Rukoväť je oceľová s drevenými..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Zatvárací nôž Ganzo G7211BK vyskakovací
-10 %
Výrobca: Ganzo
Veľmi pekne spracovaný štíhly vyskakovací nôž. Má elegantný dizajn a perfektne sa hodí na každodenné nosenie. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú nôž s rýchlym automatickým otváraním. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele. Nôž sa otvára tlačítkom na ľavej strane rukoväte. Po jeho stlačení sa čepeľ auto..
27,00 € 30,00 €
Bez DPH:22,50 €
Výrobca: Schrade
Moderný vyskakovací nôž, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Je vhodný pre priaznivcov military štýlu. V otvorenom stave je čepeľ prekvapivo pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konštrukcia noža je dostatočne odolná. Čepeľ je vyrobená z kvalitn..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Výrobca: Schrade
Moderný záchranársky nôž s asistovaným otváraním. Môžete ho v zlomku sekundy otvoriť zatlačením na flipper, alebo pomocou obojstranného kolíku na čepeli. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiernu povrchovú úpravu a čiastočne zúbkované ostrie pre lepšie rezanie vláknitých materiálov. Črienky sú ..
82,00 €
Bez DPH:68,33 €
Výrobca: CRKT
Vynikajúci zatvárací nôž s automatickým otváraním. Nôž je celokovovej konštrukcie vyrobený zo špičkových materiálov. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z práškovej ocele, ktorá má lepšie vlastnosti ako bežne vyrábané typy. Čepeľ má tmavú povrchovú úpravu pre zlepšenie antikoróznych vlastnosti a pre zabrá..
257,00 €
Bez DPH:214,17 €
Výrobca: CRKT
Elegantný zatvárací nôž strednej veľkosti s robustným spracovaním. Rukoväť je kovová v kombinácii s drevom Burlwood. Nôž sa otvára zatlačením kolíka a čepeľ následne sama vyskočí (systém OutBurst). Okrem základnej poistky LinerLock čepeľ zaisťuje aj sekundárna poistka AutoLawks proti nechcenému zatv..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 60 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.