Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Preferujete praktické nože menších rozmerov s jednoduchým otváraním? Vyskakovacie nože sú pre vás to pravé. Vďaka špeciálnej konštrukcii sa čepeľ noža vysunie zo svojho krytu takmer sama. Stačí zatlačiť príslušný bod na rukoväti a asistované otváranie sa postará o zvyšok. Vyskakovacie nože však rozhodne nie sú hračkou. Čepele sú rovnako ostré ako u klasických nožov a behom okamihu môže pri troche nepozornosti dôjsť k nepríjemnému poraneniu. Vyskakovacie nože majú široké spektrum využitia – ich pomoc sa môže hodiť turistom, lesníkom ale ocenia ho aj záchranárske zložky. V uzatvorenom stave sú tieto nože istené poistkou a pre ešte väčší komfort sú dodávané v ochranných puzdrách. Vyskakovací nôž je praktický kúsok na bežné nosenie, aj na špeciálne príležitosti. 

Vyskakovací nôž Haller 30592 plast
Novinka
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z tmavého plastu so svetlou kresbou. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vy..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Vyskakovací nôž Haller 30593 stiletto
Novinka
Vystreľovací nôž od nemeckej firmy Haller, ktorý priamo vychádza z klasických talianskych nožov stiletto. Tento typ nožov má ľahko gangsterský imidž a sú spájané s talianskou mafiou. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 so zrkadlovo lesklou povrchovou úpravou. Nôž sa otvára stlačením tlačidla na..
36,00 €
Bez DPH:30,00 €
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Vyskakovací nôž v tvare dýky, ktorý sa ovláda tlačítkom v prednej ľavej časti rukoväte. Po jeho zatlačení sa čepeľ automaticky otvorí. Pre zavretie je nutné opäť stlačiť tlačidlo a čepeľ manuálne sklopiť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a je brúsená iba z jednej stra..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Moderný polovyskakovací nôž. Je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži ako záštita. V otvorenej polohe čepeľ fixuje pois..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Zatvárací nôž RUI Tactical (K25) 19933-A
-9 %
Moderný polovyskakovací nôž, ktorý zaujme svojim futuristickým dizajnom. Nôž je vybavený vnútornou pružinou asistovaného otvárania, takže stačí zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z nerezovej ocele s titanovou povrchovou úpravou. Flipper po otvorení slúži a..
30,00 € 33,00 €
Bez DPH:25,00 €
Vynikajúci zatvárací nôž s automatickým otváraním. Nôž je celokovovej konštrukcie vyrobený zo špičkových materiálov. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z práškovej ocele, ktorá má lepšie vlastnosti ako bežne vyrábané typy. Čepeľ má tmavú povrchovú úpravu pre zlepšenie antikoróznych vlastnosti a pre zabrá..
271,00 €
Bez DPH:225,83 €
Zaujímavý zatvárací nôž s pružinovým asistovaným otváraním MAGIC. Otvorenie noža sa robí buď stlačením flipperu, alebo pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Tá je vyrobená z nerezovej ocele a má čiernu povrchovú úpravu. Na chrbtovej strane je dizajnové vrúbkovanie. V otvorenom stave čepeľ fixuje p..
78,00 €
Bez DPH:65,00 €
Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
82,00 €
Bez DPH:68,33 €
Zatvárací poloautomatický nôž s ergonomickou hliníkovou rukoväťou a nerezovou čepeľou. Otvorenie noža sa robí stlačením chrbtového tlačítka - asistované otváranie Magic. Bezpečnosť zabezpečuje poistka LinerLock. Vďaka svojej veľkosti a váhe je ideálny na každodenné nosenie. Črienky sú ergonomické a ..
71,00 €
Bez DPH:59,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 67 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.