Menu
Nákupný košík

Vyskakovacie nože

Preferujete praktické nože menších rozmerov s jednoduchým otváraním? Vyskakovacie nože sú pre vás to pravé. Vďaka špeciálnej konštrukcii sa čepeľ noža vysunie zo svojho krytu takmer sama. Stačí zatlačiť príslušný bod na rukoväti a asistované otváranie sa postará o zvyšok. Vyskakovacie nože však rozhodne nie sú hračkou. Čepele sú rovnako ostré ako u klasických nožov a behom okamihu môže pri troche nepozornosti dôjsť k nepríjemnému poraneniu. Vyskakovacie nože majú široké spektrum využitia – ich pomoc sa môže hodiť turistom, lesníkom ale ocenia ho aj záchranárske zložky. V uzatvorenom stave sú tieto nože istené poistkou a pre ešte väčší komfort sú dodávané v ochranných puzdrách. Vyskakovací nôž je praktický kúsok na bežné nosenie, aj na špeciálne príležitosti. 

Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z olivového dreva. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vyskočí do otvorenej..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z tmavého plastu so svetlou kresbou. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ vy..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Haller. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka v tmavej farbe. Perfektný nôž pre priaznivcov klasiky s ľahkým nádychom talianskych gangsteriek. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepe..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Vystreľovací nôž od nemeckej firmy Haller, ktorý priamo vychádza z klasických talianskych nožov stiletto. Tento typ nožov má ľahko gangsterský imidž a sú spájané s talianskou mafiou. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 440 so zrkadlovo lesklou povrchovou úpravou. Nôž sa otvára stlačením tlačidla na..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zatvárací nôž s automatickým otváraním od nemeckej firmy Haller. Nôž má elegantný dizajn, štíhly profil a nízku hmotnosť, čo z neho robí perfektný nôž pre každodenné nosenie. Stlačením tlačidla sa nôž otvorí, rovnakým tlačidlom potom čepeľ odistíte a manuálne zatvorte. Čepeľ je vyrobená z nerezovej..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Vyskakovací nôž Haller 84662
Najpredávanejší
Vyskakovací nôž v tvare dýky, ktorý sa ovláda tlačítkom v prednej ľavej časti rukoväte. Po jeho zatlačení sa čepeľ automaticky otvorí. Pre zavretie je nutné opäť stlačiť tlačidlo a čepeľ manuálne sklopiť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a je brúsená iba z jednej stra..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Nôž SWATMB série S.W.A.T. s asistovaným otváraním MAGIC. Nôž môžete začať otvárať klasicky palcom, pričom čepeľ sama dokončí pohyb, alebo stačí stlačiť ukazovákom poistku a čepeľ sa sama otvorí. Tá je z nerezovej ocele 4034, rukoväť je z hliníku a má drsnejšie črienky pre lepší úchop...
70,00 €
Bez DPH:58,33 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Môžete ho otvoriť palcom ako ostatné nože, pričom čepeľ sama pohyb dokončí, alebo zatlačením poistky ukazovákom. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a hliníková rukoväť má drsnejšie črienky pre lepší úchop...
77,00 €
Bez DPH:64,17 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Nôž začnete otvárať palcom a čepeľ pohyb dokončí, alebo ho otvoríte zatlačením malej páčky ukazovákom. Proti nechcenému zatvoreniu služi poistka. Čepeľ je z nerezovej ocele 4034 a rukoväť je hliníková...
74,00 €
Bez DPH:61,67 €
Nôž CRKT M4-02 Carson white (fľak na rukoväti)
Vypredané
Elegantný zatvárací nôž CRKT M4-02W je strednej veľkosti, zároveň má robustné spracovanie. Nožík má rukoväť z bielej rohoviny v kombinácii s čiernou G10. Čepeľ je z ocele 8Cr13MoV s tvrdosťou 58-59 HRC. Nôž má podporu otvárania Outburst. Po zatlačení na kolíček čepeľ samovoľne vyskočí. Okrem poistky..
60,00 €
Bez DPH:50,00 €
Vyskakovací nôž Kandar drevo
Vypredané
Talianska vystreľovacia klasika. Vystreľovací nôž tradičného talianskeho štýlu od firmy Kandar. Tento model má črienky z vrstveného dreva pakka. Legendárny typ noža, ktorého povesť ovplyvnila talianska mafia. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Stlačením veľkého tlačidla uprostred rukoväte čepeľ v..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 69 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.