Menu
Nákupný košík

Nože Tokisu

Zatvárací nôž Tokisu 18662
Novinka
Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý sa perfektne hodí pre každodenné nosenie, teda EDC. Má všetko, čo od takéhoto noža očakávate - nízku hmotnosť, dobrú ergonómiu, kvalitné materiály aj spracovanie a navyše elegantný dizajn s modrými prvkami. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehr..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž Tokisu 18656
Novinka
Zatvárací nôž do mesta i do práce. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý je perfektne použiteľný ako EDC, teda pre každodenné nosenie, ale vďaka tvaru čepele sheepfoot sa osvedčí aj ako pracovný nôž. Modro eloxované kovové prvky navyše podčiarknu jeho elegantný dizajn. Čepeľ je ..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Tokisu 18595 malý
Novinka
Zatvárací nôž veľmi malých rozmerov od firmy Tokisu. Má elegantný dizajn a perfektne sa hodí ako mestský nôž, ktorý sa pohodlne zmestí do každého vrecka, prípadne i dámskej kabelky a vďaka svojej veľkosti nepôsobí agresívne. Modré prvky na rukoväti robia z tohto noža aj štýlový doplnok. Čepeľ je vy..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zatvárací nôž Tokisu 18594 štíhly
Novinka
Zatvárací nôž od firmy Tokisu s veľmi štíhlym profilom, nízkou hmotnosťou a elegantným dizajnom. Perfektný zatvárací nôž do mesta, o ktorom vo vrecku ani neviete. Modro eloxované kovové prvky a príložka z uhlíkového vlákna potešia všetkých priaznivcov moderného štýlu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Nôž Tokisu 32498 drop point
Novinka
Krásny nôž od firmy Tokisu, ktorý je inšpirovaný japonskou nožiarskou tradíciou. Poteší všetkých priaznivcov japonskej kultúry, ktorí chcú štýlový nôž pre outdoorové aktivity. Vďaka integrálnej konštrukcii je veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 7Cr17Mov a čep..
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Nôž motýlik Tokisu 02174
-9 %
Kvalitný motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov s jednoduchým priamočiarym dizajnom kde dominujú súbežné linky. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená..
31,00 € 34,00 €
Bez DPH:25,83 €
Zaujímavý motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov a navyše v zaujímavom dizajne. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocel..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Elegantný pracant. Robustný zatvárací nôž od firmy Tokisu. Ide o univerzálny pracovný nôž, ktorý poteší dobrým dielenským spracovaním, kvalitnými materiálmi a elegantným dizajnom. Rukoväť má príjemnú ergonómiu a celkovo sa s nožom veľmi dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej oc..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 19 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.