Menu
Nákupný košík

Nože Tokisu

Nôž Tokisu 32556 dýka
Novinka
Nôž v tvare dýky od firmy Tokisu s mohutnou integrálnou konštrukciou, ktorá nožu dáva vysokú odolnosť. Dýka je vnímaná predovšetkým ako bojový nôž, primárne používaný ako bodná zbraň. Tento nôž v sebe spája klasický tvar a moderný design. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej nerezovej ocele 7Cr..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zatvárací nôž Tokisu 18714
Novinka
Elegantný nôž, ktorý sa nebojí práce. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý poteší všetkých priaznivcov moderného dizajnu a elegancie. Okrem vzhľadu ale ponúka aj vynikajúcu kvalitu a je to nepochybne spoľahlivý pracovný nástroj, ktorý vám bude dlho verne slúžiť. Čepeľ je vyrobená z..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž Tokisu 18685
Novinka
Univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý využijete rovnako dobre v meste aj v prírode. Zachoval si rozumné rozmery, aby sa dal pohodlne nosiť vo vrecku, ale zároveň z neho máte pocit, že držíte poriadny nástroj, na ktorý je spoľah aj v náročnejších podmienkach. Klinový výbrus..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Zatvárací nôž Tokisu 18721 štíhly
Novinka
Nenápadný štíhly zatvárací nôž. Veľmi štíhly a ľahký zatvárací nôž od firmy Tokisu, ktorý je vďaka svojej konštrukcii ľahko zameniteľný napríklad za písacie pero. To sa hodí napríklad keď pri sebe máte radi nôž, ale chystáte sa niekam, kde by bežný nôž vo vrecku pôsobil nepatrične. Nôž si zrejme nik..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Nôž do každého vrecka. Extra ľahký a kompaktný zatvárací nôž od firmy Tokisu. Vďaka svojim parametrom sa zmestí naozaj do každého vrecka a pri nosení o ňom ani neviete. Okrem toho má aj zaujímavý dizajn s elegantnými modrými prvkami. Ideálne na každodenné nosenie, teraz EDC. Čepeľ je vyrobená z kva..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý sa perfektne hodí pre každodenné nosenie, teda EDC. Má všetko, čo od takéhoto noža očakávate - nízku hmotnosť, dobrú ergonómiu, kvalitné materiály aj spracovanie a navyše elegantný dizajn s modrými prvkami. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehr..
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Zatvárací nôž do mesta i do práce. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov od firmy Tokisu, ktorý je perfektne použiteľný ako EDC, teda pre každodenné nosenie, ale vďaka tvaru čepele sheepfoot sa osvedčí aj ako pracovný nôž. Modro eloxované kovové prvky navyše podčiarknu jeho elegantný dizajn. Čepeľ je ..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž veľmi malých rozmerov od firmy Tokisu. Má elegantný dizajn a perfektne sa hodí ako mestský nôž, ktorý sa pohodlne zmestí do každého vrecka, prípadne i dámskej kabelky a vďaka svojej veľkosti nepôsobí agresívne. Modré prvky na rukoväti robia z tohto noža aj štýlový doplnok. Čepeľ je vy..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Krásny nôž od firmy Tokisu, ktorý je inšpirovaný japonskou nožiarskou tradíciou. Poteší všetkých priaznivcov japonskej kultúry, ktorí chcú štýlový nôž pre outdoorové aktivity. Vďaka integrálnej konštrukcii je veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 7Cr17Mov a čep..
64,00 €
Bez DPH:53,33 €
Kvalitný motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov s jednoduchým priamočiarym dizajnom kde dominujú súbežné linky. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zaujímavý motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov a navyše v zaujímavom dizajne. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocel..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 24 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.