Menu
Nákupný košík

Nože CRKT

Americká firma Columbia River Knife and Tool - CRKT bola založená v roku 1994. Dokázala sa presadiť oproti starším nožiarskym značkám, čo je určite dôkaz toho, že nože CRKT sú naozaj kvalitné a spoľahlivé. Firma CRKT vsadila na spoluprácu so svetoznámimi nožiarmi ako sú napríklad Jim Hammond, Ed Halligen, Kit Carson, Pat a Wes Crawford, ktorí neustále vyvíjajú nový dizajn svojich nožov.

Zatvárací nôž CRKT 4042 Provoke karambit puzdro
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
High-tech karambit s puzdrom. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT v sete s plastovým puzdrom, opaskovým klipom a sponou na molle a pals väzbu. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipo..
304,00 €
Bez DPH:253,33 €
Zatvárací nôž CRKT 5311CU PilarVoxnaes Copper
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Kompaktný dizajnový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT z obľúbenej modelovej rady Pilar. Na prvý pohľad zaujme kombinovanou rukoväťou - ľavá strana je z medi, pravá je oceľová. Perfektný EDC nôž kompaktných rozmerov, ktorý vás prekvapí svojou všestrannosťou. Čepeľ je vyrobená z k..
65,00 €
Bez DPH:54,17 €
Zatvárací nôž CRKT 5225 BT Fighter
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Tanto zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT. Na prvý pohľad zaujme anatomicky výrazne tvarovanou rukoväťou a čepeľou v tvare tanto. Na svoju veľkosť je príjemne ľahký a dobre poslúži ako EDC. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV s jemnou povrchovou úp..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zatvárací nôž CRKT M40-02 tanto
Novinka Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý menší zatvárací nôž. Perfektne prepracovaný zatvárací nôž menších rozmerov od firmy CRKT. Je to spoľahlivý a odolný nástroj pre každú situáciu. Nesklame vás ako EDC, outdoorový alebo pracovný nôž. Je vybavený veľmi pevnou tlačítkovou poistkou deadbolt. Čepeľ tvaru tanto je vyrobená z kva..
120,00 €
Bez DPH:100,00 €
Zatvárací nôž CRKT 6235 Parascale
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Spoľahlivý outdoorový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý sa skvele hodí pre použitie pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Je vybavený veľmi pevnou a spoľahlivou tlačidlovou poistkou, takže sa pri práci nemusíte báť že by sa vám nedopatrením zavrel v ruke. ..
129,00 €
Bez DPH:107,50 €
Zatvárací nôž CRKT 5390 Piet
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Ľahký kompaktný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od renomovanej nožiarske firmy CRKT, ktorý so svojimi kompaktnými rozmermi a veľmi nízkou hmotnosťou perfektne hodí ako EDC nôž, teda pre každodenné nosenie a bežné použitie. Vďaka jeho neveľkým rozmerom o ňom vo vrecku ani neviete, napriek tomu sa s ním ..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Zatvárací nôž CRKT 4040E Provoke karambit
Top kvalita
Výrobca: CRKT
High-tech karambit v khaki farbe. Inovátorský poňatý zatvárací nôž typu karambit od renomovanej firmy CRKT. Tento nôž je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nôž CRKT Provoke možno navyše v z..
254,00 €
Bez DPH:211,67 €
Zatvárací nôž CRKT 2795 Gulf
Top kvalita
Výrobca: CRKT
Veľký nôž na veľkú prácu. Mohutný zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý sa svojím poňatím hodí ako outdoorový nôž, alebo EDC pre priaznivcov veľkých nožov. Napriek svojim rozmerom vo vrecku neprekáža vďaka plochému profilu. S týmto nožom si môžete trúfnuť aj na náročnejšiu prácu. Čepeľ je ..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 207 (18 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.