Menu
Nákupný košík

Nože CRKT

Americká firma Columbia River Knife and Tool - CRKT bola založená v roku 1994. Dokázala sa presadiť oproti starším nožiarskym značkám, čo je určite dôkaz toho, že nože CRKT sú naozaj kvalitné a spoľahlivé. Firma CRKT vsadila na spoluprácu so svetoznámimi nožiarmi ako sú napríklad Jim Hammond, Ed Halligen, Kit Carson, Pat a Wes Crawford, ktorí neustále vyvíjajú nový dizajn svojich nožov.

Zatvárací nôž CRKT K542GKP Bona Fide Green
Top kvalita
Nôž, ktorý sa špiny nebojí. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Bona Fide od renomovanej firmy CRKT, tentoraz v zelenej farbe. Je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, ..
123,00 €
Bez DPH:102,50 €
Zatvárací nôž CRKT 2440 Heron
Top kvalita
Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT. Je to praktický, univerzálne použiteľný nôž, ktorý dobre obstojí ako EDC, pri použití v prírode, alebo ako pracovný nôž. Okrem toho je zaujímavý aj dizajnovo a vzhľad rukoväte má pripomínať východ slnka. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 8Cr14MoV..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Nôž CRKT 2425 Scribe
Top kvalita
Nôž od firmy CRKT, ktorý dokazuje, že nôž na každodenné nosenie, teda EDC, nemusí byť nutne zatvárací nôž. Tento veľmi malý a ľahký nôž môžete pohodlne nosiť vo vrecku nohavíc či košele a vďaka jeho rozmerom a plochému profilu o ňom nebudete ani vedieť. Keď však bude treba, pomôže vám v mnohých situ..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Zatvárací nôž CRKT K540GXP Bona Fide Silver
Top kvalita
Nôž, ktorý sa nebojí ušpiniť. Zatvárací nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý je perfektný na každodenné nosenie. Nie je to ale žiadna citlivka, ktorá sa bojí pri práci ušpiniť. Vďaka jednoduchému systému rozoberania noža bez použitia náradia, môžete nôž kdekoľvek ľahko vyčistiť a zaistiť tak jeho pe..
123,00 €
Bez DPH:102,50 €
Zatvárací nôž CRKT 4041G Provoke Zap karambit
Top kvalita -9 %
Ďalšia verzia inovátorského noža typu karambit od svetoznámej firmy CRKT, tentoraz s extra ľahkým plastovým rámom v žiarivo žltej farbe. Nôž Provoke je odlišný už na prvý pohľad a pôsobí takmer futuristicky. Rovnako ako každý iný karambit, je aj tento koncipovaný ako nekompromisný obranný nástoj. Nô..
109,00 € 120,00 €
Bez DPH:90,83 €
Zatvárací nôž CRKT 7096YGK CEO
Top kvalita
Extra štíhly zatvárací nôž. Ďalší variant zatváracieho noža CEO od renomovanej firmy CRKT. Rovnako ako jeho predchodcovia je tak štíhly, že vo vrecku na košeli vyzerá ako pero a je teda veľmi nenápadný. Je perfektný na každodenné nosenie pre používateľov, ktorí chcú mať nôž všade pri sebe, ale nechc..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 236 (20 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.