Menu
Nákupný košík

Nože Schrade

Nože Schrade vynikajú svojim netradičným vzhľadom a výbornými vlastnosťami. V ponuke sú ako nože zatváracie, zatváracie a záchranárske, tak hlavne pevné taktické nože Schrade a séria Extreme Survival. Pochvalu si určite zaslúžia hlavne nože Schrade s čepeľou s povrchovou úpravou stonewash.

Nôž Schrade 1121086
Novinka
Výrobca: Schrade
Kompaktný ľahký nôž. Nôž od firmy Schrade v atraktívnom dizajne. Vďaka kompaktným rozmerom, príjemne nízkej hmotnosti a subtílne čepeli je ideálny na činnosti, pri ktorých sa vyžaduje vysoká presnosť rezu. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 3CR13 s čiernou povrchovou úpravou. Črienky sú..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Výrobca: Schrade
Nôž do prírody. Nôž kompaktných rozmerov od firmy Schrade zo série Old Timer. Perfektne sa hodí ako univerzálny nôž pre použitie pri pobyte v prírode pri najrôznejších outdoorových aktivitách. Rukoväť je dobre tvarovaná a príjemne oblá. Nôž je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 7Cr17Mov s tm..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Výrobca: Schrade
Integrálny pevný nôž kompaktných rozmerov vhodný na zavesenie na krk. Aj napriek svojim malým rozmerom je veľmi dobre použiteľný a vďaka mäkkej omotávke rukoväte sa pohodlne drží. Je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele a čepeľ má čiernu povrchovú úpravu. Rukoväť je omotaná čiernou para..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Výrobca: Schrade
Praktická sada na vyrezávanie a na rezbárske práce. Ide o sadu 10 kusov rôzne tvarovaných čepelí. Tie sú vyrobené z uhlíkovej ocele. Vymeniteľné čepele sa vkladajú do rukoväte s jednoduchým upínacím systémom. Celá sada je uložená v plastovom kufríku s rozmermi cca 18x11x3,5 cm...
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Výrobca: Schrade
Veľmi malý nôž prezentovaný hlavne ako spona na bankovky. Dodáva sa s plastovým púzdrom so širokým klipom, za ktorý sa zasúvajú bankovky, čo je praktické v situácii, keď nechcete so sebou brať celú peňaženku. Nôž je vyrobený z jedného kusa kvalitnej nerezovej ocele a má šedú povrchovú úpravu. V ruko..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Výrobca: Schrade
Outdoorová mačeta typu kukri pre dobrodruhov. Je určená pre hrubé práce v prírode. Má mohutnú integrálnu konštrukciu, pohodlnú protišmykovú rukoväť a kruhový výrez pre ukazovák, umožňujúci predsadený úchop na jemnejšie práce. Mačeta je vyrobená z jedného kusa húževnatej nerezovej ocele so šedou tita..
84,00 €
Bez DPH:70,00 €
Výrobca: Schrade
Moderný vyskakovací nôž, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Je vhodný pre priaznivcov military štýlu. V otvorenom stave je čepeľ prekvapivo pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konštrukcia noža je dostatočne odolná. Čepeľ je vyrobená z kvalitn..
66,00 €
Bez DPH:55,00 €
Nôž Schrade SCHF54 tlačná dýka
Najpredávanejší
Výrobca: Schrade
Nôž typu tlačná dýka, ktorý má rukoväť uloženú kolmo na čepeľ a drží sa zovretý v pästi medzi prstami. Ide o jedinečný nôž na sebaobranu, ktorý má vynikajúce penetračné schopnosti. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s matnou povrchovou úpravou. Rukoväť je gumová, anatomicky tvarovaná s protišmykový..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Výrobca: Schrade
Zatvárací nôž s príjemne nízkou hmotnosťou, ktorý nijako neprekáža pri nosení. Je vhodný na bežné každodenné použitie. Vynikajúco padne do ruky a vďaka výraznej textúre na rukoväti sa v dlani nekĺže. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Otváranie jednou rukou umožňuje ob..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Výrobca: Schrade
Veľký nôž typu karambit s naozaj prekvapujúcimi rozmermi. Je to predovšetkým bojový nôž. Dlhá, zahnutá čepeľ nepochybne u protivníka vzbudí hrôzu. Nôž je vyrobený z jedného kusa nerezovej ocele s matnou šedou povrchovou úpravou. Čepeľ je obojstranne brúsená. Rukoväť je z materiálu TPE (tvrdená guma)..
57,00 €
Bez DPH:47,50 €
Nôž Schrade SCHF50 tlačná dýka
-12 %
Výrobca: Schrade
Miniatúrna tlačná dýka pre krízové situácie. Tento typ noža sa primárne používa v boji. Malé rozmery tohto modelu ho umožňujú nosiť ako prívesok na kľúčoch, alebo na opasku a v prípade potreby ho použiť na svoju obranu. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s čiernou povrchovou úpravou a je ..
15,00 € 17,00 €
Bez DPH:12,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 48 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.