Menu
Nákupný košík

Nože Schrade

Nože Schrade vynikajú svojim netradičným vzhľadom a výbornými vlastnosťami. V ponuke sú ako nože zatváracie, zatváracie a záchranárske, tak hlavne pevné taktické nože Schrade a séria Extreme Survival. Pochvalu si určite zaslúžia hlavne nože Schrade s čepeľou s povrchovou úpravou stonewash.

Zatvárací nôž Schrade Old Timer 5OTG Bruin USA
Novinka
Zatvárací nôž v klasickom štýle. Zatvárací nôž v klasickom poňatí od firmy Schrade zo série Old Timer, vyrábaný v USA. Elegantný tradičný dizajn s nádychom luxusu, ktorý zaujme milovníkov klasiky. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity. Kvalitné materiály a precízne s..
138,00 €
Bez DPH:115,00 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 94OTH Trapper
Novinka
Praktický pracovný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov a tradičného dizajnu od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž pre používateľov, ktorí radi pracujú s čepeľou perfektne tvarovanou na konkrétny účel. Krásne spracovaný nôž z kvalitných materiálov. Obe čepele sú vyrobené z vy..
53,00 €
Bez DPH:44,17 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 5OTH Bruin
Novinka
Elegantný tradičný zatvárací nôž. Zatvárací nôž kompaktných rozmerov v elegantnom tradičnom dizajne od firmy Schrade zo série Old Timer. Skvelý nôž na kempovanie, táborenie a najrôznejšie outdoorové aktivity, ktorý nadchne priaznivcov klasiky. Kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručia, že vá..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zatvárací nôž Schrade Old Timer 34OTH
Novinka
Malý praktický pomocník. Zatvárací nôž malých rozmerov od firmy Schrade zo série Old Timer. Ukážkový zástupca tradičného pracovného noža, ideálny pre používateľov, ktorí potrebujú presný rez a na rôzne činnosti chcú rôzny rvar čepele, poskytujúci najlepšiu účinnosť. Krásne spracovaný nôž z kvalitnýc..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Nôž Schrade SCHF57 taktický malý
Najpredávanejší
Malý taktický nôž. Taktický integrálny nôž malých rozmerov od firmy Schrade. Svojimi rozmermi je predurčený ako záložný nôž, perfektný pre drobné práce, kde je potreba kontroly nad presnosťou rezu. Súčasne je však veľmi odolný a spoľahlivý. Nôž je vyrobený z jedného kusu kvalitnej pružinovej ocele 6..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Praktická mačeta vhodná do terénu aj pre prácu na záhrade. Mačeta má špecifický tvar čepele typu parang, ktorý má ťažšiu špičku a seky tak majú väčšiu razanciu. Dobre anatomicky tvarovaná protišmyková rukoväť zaisťuje pohodlný a bezpečný úchop. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele a má čiernu povrch..
56,00 €
Bez DPH:46,67 €
Outdoorová mačeta typu kukri pre dobrodruhov. Je určená pre hrubé práce v prírode. Má mohutnú integrálnu konštrukciu, pohodlnú protišmykovú rukoväť a kruhový výrez pre ukazovák, umožňujúci predsadený úchop na jemnejšie práce. Mačeta je vyrobená z jedného kusa húževnatej nerezovej ocele so šedou tita..
96,00 €
Bez DPH:80,00 €
Bojový zatvárací nôž typu karambit. Tento druh noža je určený na boj zblízka a je možné s ním robiť špeciálne techniky vďaka otvoru pre prst na konci rukoväte. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele s antireflexnou povrchovou úpravou čiernej farby. Nôž je možné jednoducho otvoriť pomocou oboj..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Náraďový nôž celokovovej konštrukcie. Praktický pomocník na cesty. S ním Vás žiadny technický problém nezaskočí. Celý je vyrobený z húževnatej ocele a je výborne spracovaný. Hlavným nástrojom sú kliešte so zúženou špičkou. Želiezka ostatných nástrojov sú uložené v rukoväti a sú prístupné v zavretom ..
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 52 (5 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.