Menu
Nákupný košík

Rybárske nože

Rybárske nože uľahčujú prácu rybárom. Rybárske nože sú konštruované na špecifické požiadavky pri love rýb. S rybárskym nožom poľahky očistíte a spracujete čerstvo chytenú rybu. Rybárske nože majú často na chrbtovej strane čepele špeciálne zúbkovanie na odstraňovanie rybých šupín. Takisto je pozornosť pri rybárskych nožoch venovaná rukoväti a tomu, že nôž sa musí dobre držať aj v mokrých rukách. Rukoväte preto bývaju často pogumované a majú často rozšírenú pätku pre pevnejší úchop.

Výrobca: Rôzni výrobcovia
Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odlišných pružností če..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Výrobca: Marttiini
Kompaktný outdoorový nôž. Menší univerzálny nôž od renomovanej fínskej firmy Marttiini. Nôž je ideálny pre použitie pri pobyte v prírode a veľmi dobre poslúži aj rybárom, ktorí ocenia gumovú protišmykovú rukoväť. Nôž je veľmi ľahký a obratný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, rukoväť je gumová s..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Výrobca: Albainox
Malý zatvárací nôž vhodný pre rybárov. Nôž sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho mať neustále pri sebe. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a obsahuje obojstranný kolík pre jednoduché otváranie jednou rukou. V otvorenom stave je čepeľ fixovaná chrbtovou poistkou. P..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž Haller 30753 outdoorový
Najpredávanejší
Výrobca: Haller
Veľký nôž do prírody, ktorý dizajnovo vychádza z noža akčnej série filmov Rambo. Tak ako jeho predloha má aj tento nôž dutú rukoväť s pätkou na zakrútenie. Do rukoväte tak môžete skryť drobné príslušenstvo. Pri tomto noži v rukoväti nájdete kompas, základnú rybársku výbavu a zápalky. Čepeľ je vyrobe..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Výrobca: Opinel
Luxusný zatvárací nôž. Jeho štíhla a pružná čepeľ ho predurčuje ako filetovací nôž. Je ideálny hlavne pre rybárov, ktorí ocenia vysokú kvalitu a elegantný vzhľad. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je vyleštená do zrkadlového lesku. Rukoväť je vyrobená z tvrdého ebenového dreva a veľmi ..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Výrobca: CRKT
Extra ľahký zatváraci filetovací nôž. Aj v zatvorenom stave prečnieva časť čepele cez rukoväť a je chránená sklápacou krytkou. V otvorenom stave sa krytka preklopí do rukoväte a slúži ako poistka. Ideálny nôž do terénu, ktorý ocení každý rybár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele, je veľmi štíhla a..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Výrobca: Albainox
Klasický zatvárací nôž pre rybárov. Nôž je univerzálne použiteľný, vhodný pre každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má na sebe obojstranný kolík pre otváranie jednou rukou. Kovanie rukoväti je v striebornej farbe. Na oceľových príložkách sú črienky z bieleho plastu a na nich je v..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Výrobca: Schrade
Náraďový nôž celokovovej konštrukcie. Praktický pomocník na cesty. S ním Vás žiadny technický problém nezaskočí. Celý je vyrobený z húževnatej ocele a je výborne spracovaný. Hlavným nástrojom sú kliešte so zúženou špičkou. Želiezka ostatných nástrojov sú uložené v rukoväti a sú prístupné v zavretom ..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Výrobca: Marttiini
Pevný filetovací nôž s extra pružnou čepeľou Superflex. Je možné ju bez následkov ohnúť až do 90 stupňového uhla. Je vhodný najmä pre rybárov a kuchárov. Medzi čepeľou a rukoväťou je mosadzný prstenec. Rukoväť je vyrobená z tepelne upraveného brezového dreva. Na jej konci je rozšírená pätka proti vy..
34,00 €
Bez DPH:28,33 €
Výrobca: Marttiini
Ľahký štíhly nôž určený hlavne pre rybárov, ale svoje uplatnenie nájde aj pri iných činnostiach. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a na jej chrbtovej strane je špeciálne zúbkovanie na odstraňovanie šupín. Rukoväť je z pogumovaného plastu s protisklzovým ryhovaním a na jej konci je rozšírená pätka ..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Výrobca: Marttiini
Nôž pre rybárov na čistenie rýb. Čepeľ noža je špeciálne tvarovaná pre ľahšie otváranie brušnej dutiny a má ochrannú antikoróznu povrchovú úpravu. Na chrbtovej strane čepele je špeciálne zúbkovanie ideálne pre odstraňovanie šupín. Na konci rukoväte je integrovaná kovová lyžica na vyberanie vnútorno..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Marttiini
Filetovací nôž s veľmi štíhlou, dlhou a pružnou čepeľou. Je predurčený pre rybárov a kuchárov. Má zelenú gumovú rukoväť s protisklzovým ryhovaním, plastovú záštitu a na konci je rozšírená pätka. Dodáva sa so zeleným plastovým púzdrom...
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.