Menu
Nákupný košík

Rybárske nože

Zjednodušte si spracovanie čerstvo ulovených rýb a vyberte si z našej ponuky kvalitných rybárskych nožov. Ich tvar a konštrukcia sú prispôsobené tak, aby čistenie rybárskych úlovkov bolo čo najefektívnejšie. Čepeľ na týchto nožoch je úzka a dlhá, vďaka čomu naporciujete čerstvú aj uvarenú rybu rýchlo a bez zaváhania. Čepele rybárskych nožov zvyknú mať tiež nepriľnavú vrstvu s ktorou bude čistenie jemného rybieho mäsa hračkou. Vybrať si môžete aj rybársky nôž opatrený vrúbkovanou časťou, ktorá je výborným pomocníkom pri odstraňovaní šupín. Ak chcete mať istotu toho, že sa vám v mokrých rukách nebude nôž šmýkať, siahnite po rybárskom noži s pogumovanou rukoväťou. S rybárskymi nožmi sa už viac komplikovanej práce s čistením a porciovaním nemusia obávať ani menej skúsení rybári.

Nôž Haller 80759 Rambo malý
Najpredávanejší
Malý "Rambo" nôž. Nôž od nemeckej firmy Haller, vhodný pre odrastenejšie deti, určený pre použitie pri pobyte v prírode. Nože tohto typu veľmi spopularizovala série akčných filmov Rambo. Špecifickým znakom týchto nožov je dutá rukoväť, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto..
27,00 €
Bez DPH:22,50 €
Outdoorový nôž Haller 85414 Rambo
Najpredávanejší
Outdoorový nôž typu Rambo určený pre použitie pri pobyte v prírode. Špecifickým znakom tohto typu nožov je odnímateľná pätka rukoväte, do ktorej je možné uložiť drobné príslušenstvo. V rukoväti tohto noža nájdete zápalky so škrtátkom, šitie a základnú rybársku výbavu. Čepeľ je vyrobené z nerezovej o..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Nôž CRKT 2382 Biwa malý
Vypredané
Malý pomocník. Veľmi malý nôž od renomovanej firmy CRKT, ktorý môžete mať stále pri sebe, či už pri rybárčení, táborení či iných outdoorových aktivitách. Má odolnú integrálnu konštrukciu, takže je aj napriek svojim kompaktným rozmerom odolný a spoľahlivý. Perfektný nôž na drobné práce. Nôž je vyrob..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Filetovací nôž Bubba Blade BB1-9S
Vypredané
Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odlišných pružností če..
87,00 €
Bez DPH:72,50 €
Filetovací nôž Bubba Blade 1085875
Vypredané
Moderné fileťák. Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odliš..
83,00 €
Bez DPH:69,17 €
Nôž Marttiini 184015 Hunt.Straight Blade
Vypredané
Kompaktný outdoorový nôž. Menší univerzálny nôž od renomovanej fínskej firmy Marttiini. Nôž je ideálny pre použitie pri pobyte v prírode a veľmi dobre poslúži aj rybárom, ktorí ocenia gumovú protišmykovú rukoväť. Nôž je veľmi ľahký a obratný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, rukoväť je gumová s..
39,00 €
Bez DPH:32,50 €
Náraďový nôž Ganzo G108 rybársky
Vypredané
Náraďový nôž určený hlavne pre rybárov. Hlavným nástrojom sú kombinované kliešte so štípacími čeľusťami. Doplnkové nástroje sú dostupné pokiaľ sú kliešte zatvorené v transportnej polohe. Všetky doplnkové nástroje sú v otvorenej polohe zafixované poistkou a odisťujú sa pootvorením iného nástroja. Súč..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Nôž Albainox 19783 rybár
Vypredané
Malý zatvárací nôž vhodný pre rybárov. Nôž sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do každého vrecka a môžete ho mať neustále pri sebe. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a obsahuje obojstranný kolík pre jednoduché otváranie jednou rukou. V otvorenom stave je čepeľ fixovaná chrbtovou poistkou. P..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Nôž Haller 30753 outdoorový
Vypredané
Veľký nôž do prírody, ktorý dizajnovo vychádza z noža akčnej série filmov Rambo. Tak ako jeho predloha má aj tento nôž dutú rukoväť s pätkou na zakrútenie. Do rukoväte tak môžete skryť drobné príslušenstvo. Pri tomto noži v rukoväti nájdete kompas, základnú rybársku výbavu a zápalky. Čepeľ je vyrobe..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Zatvárací nôž Laguiole Bougna 5711
Vypredané
Celokovový zatvárací nôž typu laguiole. Najvýraznejším prvkom sú alpakové črienky s rytinou ryby. Krásny nôž nielen pre rybárov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Na chrbtovej strane rukoväte je umiestnená vývrtka. Nôž nemá manuálnu poistku, čepeľ je fixovaná iba tlakom chrbtovej pružiny...
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Zatvárací nôž Opinel Effile 10 VRI eben
Vypredané
Luxusný zatvárací nôž. Jeho štíhla a pružná čepeľ ho predurčuje ako filetovací nôž. Je ideálny hlavne pre rybárov, ktorí ocenia vysokú kvalitu a elegantný vzhľad. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je vyleštená do zrkadlového lesku. Rukoväť je vyrobená z tvrdého ebenového dreva a veľmi ..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Nôž CRKT 3085 Fork Filler
Vypredané
Extra ľahký zatváraci filetovací nôž. Aj v zatvorenom stave prečnieva časť čepele cez rukoväť a je chránená sklápacou krytkou. V otvorenom stave sa krytka preklopí do rukoväte a slúži ako poistka. Ideálny nôž do terénu, ktorý ocení každý rybár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele, je veľmi štíhla a..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 26 (3 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.