Menu
Nákupný košík

Nože Ganzo

Zatvárací nôž Ganzo FH11-GB Firebird zelený
Vypredané
Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelový rad FH, tentoraz v zelenom prevedení. Nože z tohto radu majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2, čo ich na kvalitatívnom rebríčku posúva ešte vyššie. Perfektné spracovanie, kvalitné materiály, čepeľ uložená na guličkovom ložisku, ele..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Náraďový nôž Ganzo G 105
Vypredané
Náraďový nôž od čínskej firmy Ganzo s množstvom užitočných nástrojov a odľahčenou hliníkovou rukoväťou. Hlavným nástrojom sú kombinované kliešte so štiepacou čeľusťou. Ďalšie praktické nástroje sú prístupné pokiaľ sú kliešte zložené do transportnej polohy. Súčasťou dodávky je sada bitov a všetko je ..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Náraďový nôž Ganzo G 203
Vypredané
Šikovný náraďový nôž. Náraďový nôž od čínskej firmy Ganzo s množstvom užitočných nástrojov a odľahčenou hliníkovou rukoväťou. Hlavným nástrojom sú kombinované kliešte so štiepacou čeľusťou. Ďalšie praktické nástroje sú prístupné pokiaľ sú kliešte zložené do transportnej polohy. Súčasťou dodávky je s..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Ganzo D727M-BK čierny
Vypredané
Dobre spracovaný zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo z modelového radu 727M, tentoraz s čepeľou z ocele D2, ktorá dlho drží ostrie. Nôž sa skvele hodí pre každodenné nosenie, má vynikajúcu ergonómiu, veľmi pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda. Nôž má plochý profil, vďaka čomu pri nosení vo vrecku nij..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž Ganzo D727M-GR zelený
Vypredané
Dobre spracovaný zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo z modelového radu 727M, tentoraz s čepeľou z ocele D2, ktorá dlho drží ostrie. Nôž sa skvele hodí pre každodenné nosenie, má vynikajúcu ergonómiu, veľmi pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda. Nôž má plochý profil, vďaka čomu pri nosení vo vrecku nij..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž Ganzo FH91GY šedý
Vypredané
Univerzálny zatvárací nôž. Veľmi podarený zatvárací nôž od firmy Ganzo s dobrým dielenským spracovaním. To z neho robí spoľahlivý pracovný nástroj. Je univerzálne použiteľný a nesklame ani náročnejších používateľov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele D2 a nôž možno veľmi ľahko otvor..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Ganzo FH41-CF carbon
Vypredané
Štíhly zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo, séria Firebird, modelový rad FH, ktorá vyniká použitím vysoko kvalitnej ocele D2 na čepeli. Tento nôž má štíhly elegantný dizajn bez nadbytočného zdobenia a je príjemne ľahký, vďaka čomu o ňom vo vrecku ani neviete. Črienky z karbónu potešia priaznivcov m..
45,00 €
Bez DPH:37,50 €
Zatvárací nôž Ganzo FH13SS stonewash
Vypredané
Štíhly zatvárací nôž s elegantným dizajnom od firmy Ganzo. Ide o celooceľový variant s tmavou povrchovou úpravou stonewash vychádzajúci z obľúbenej modelovej rady FH11. Perfektný džentlmenský zatvárací nôž pre každodenné nosenie. Aj tento nôž si samozrejme drží vysoký štandard kvality, ako ostatné n..
43,00 €
Bez DPH:35,83 €
Zatvárací nôž Ganzo FH11S - GB zelený
Vypredané
Kompaktný elegantný zatvárací nôž. Ďalší variant zatváracieho noža od čínskej firmy Ganzo zo série Firebird, modelová rada FH, tentoraz v zelenej farbe. Nože z tejto modelovej rady sa pýšia vynikajúcou oceľou D2 a majú mimoriadne priaznivý pomer cena / výkon. Vďaka malým rozmerom je ideálny pre každ..
38,00 €
Bez DPH:31,67 €
Zatvárací nôž Ganzo FH11-CF Firebird carbon
Vypredané
Zatvárací nôž od čínskej firmy Ganzo, ďalší variant zo série Firebird, modelová rada FH, tentokrát s črienkami z uhlíka. Nože z tejto rady majú čepeľ vyrobenú zo špičkovej ocele D2, čo ich na kvalitatívnom rebríčku posúva ešte vyššie. Perfektné spracovanie, kvalitné materiály, čepeľ uložená na gulič..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-PL Adimanti fialový
Vypredané
Moderný univerzálny zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v extravagantnej fialovej farbe. Tento nôž dokonale napĺňa filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské spra..
52,00 €
Bez DPH:43,33 €
Zatvárací nôž Ganzo Skimen-OR Adimanti oranžový
Vypredané
Neprehliadnuteľný zatvárací nôž. Ďalší variant obľúbeného zatváracieho noža Skimen od firmy Ganzo, tentoraz v žiarivo oranžovej farbe. Nože z tejto série dokonale napĺňajú filozofiu firmy Ganzo, teda vyrábať vysoko kvalitné nože za viac ako priaznivú cenu. Samozrejmosťou je tiež precízne dielenské s..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 183 (16 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.