Menu
Nákupný košík

Filetovacie nože

Filetovacie nože sú špeciálne nože s tenkou a flexibilnou čepeľou. Filetovacie nože sú určené hlavne do kuchyne, alebo pre rybárov a hodia sa na prípravu rýb. Čepeľ niektorých filetovacích nožov je natoľko ohybná, že ju môžete ohnúť až takmer do pravého uhla a nepoškodíte ju. Filetovacie nože sú určené na jemnú a presnú prácu s mäsom.

Filetovací nôž od firmy Haller určený pre použitie priamo v teréne. S nožom sa veľmi pohodlne pracuje, je príjemne ľahký a vďaka protišmykovej rukoväti nôž nešmýka ani v mokrých rukách. Povrchová úprava čepele ešte zvyšuje jeho koróznu odolnosť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je veľmi te..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odlišných pružností če..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Moderné fileťák. Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odliš..
84,00 €
Bez DPH:70,00 €
Dlhý filetovací nôž vhodný na spracovanie veľkých rýb alebo poriadnych kusov mäsa. Má pohodlnú dlhú rukoväť s gumovými protišmykovými prvkami. Vďaka výraznej oranžovej farbe nôž nestratíte ani pri vode v tráve. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je plastová s gumovými prvkami oranžovej far..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Pevný filetovací nôž, ktorý slúži na porciovanie rýb a iného mäsa, kde je potrebné viesť dlhý a presný rez. Tento model má silnejšiu a menej ohybnú čepeľ než väčšina ostatných nožov tohoto typu a je tak univerzálnejšie použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je gumová s protišmykový..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Vynikajúci filetovací nôž od fínskej firmy Marttiini, perfektný pre porcovanie rýb a ďalšie práce, kde je potrebné presný rez. Čepeľ noža je štíhla a pružná, so špeciálnou povrchovou úpravou Martef, ktorá významne znižuje trenie a zvyšuje koróznu odolnosť. Nôž je opatrený záštitou pre ochranu prstov..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Ľahký filetovací nôž s pružnou predĺženou čepeľou. Je určený na spracovanie rýb v teréne, alebo doma v kuchyni. Samozrejme poslúži aj na porcovanie iných druhov potravín. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má šedú povrchovú úpravu. Plastová rukoväť je oranžovej farby a má protisklzové výložky. Do..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Filetovací nôž s veľmi štíhlou, dlhou a pružnou čepeľou. Je určený predovšetkým pre rybárov a kuchárov. Rukoväť je gumová s protisklzovým ryhovaním. Prsty pri práci chráni plastová záštita zlatej farby. Na konci rukoväte je rozšírená pätka pre zlepšenie držania noža. Dodáva sa s čiernym cordurovým p..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 44 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.