Menu
Nákupný košík

Filetovacie nože

Filetovacie nože sú špeciálne nože s tenkou a flexibilnou čepeľou. Filetovacie nože sú určené hlavne do kuchyne, alebo pre rybárov a hodia sa na prípravu rýb. Čepeľ niektorých filetovacích nožov je natoľko ohybná, že ju môžete ohnúť až takmer do pravého uhla a nepoškodíte ju. Filetovacie nože sú určené na jemnú a presnú prácu s mäsom.

Výrobca: Rôzni výrobcovia
Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odlišných pružností če..
86,00 €
Bez DPH:71,67 €
Výrobca: Haller
Dlhý filetovací nôž vhodný na spracovanie veľkých rýb alebo poriadnych kusov mäsa. Má pohodlnú dlhú rukoväť s gumovými protišmykovými prvkami. Vďaka výraznej oranžovej farbe nôž nestratíte ani pri vode v tráve. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je plastová s gumovými prvkami oranžovej far..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Výrobca: Haller
Pevný filetovací nôž, ktorý slúži na porciovanie rýb a iného mäsa, kde je potrebné viesť dlhý a presný rez. Tento model má silnejšiu a menej ohybnú čepeľ než väčšina ostatných nožov tohoto typu a je tak univerzálnejšie použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je gumová s protišmykový..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Výrobca: Opinel
Ľahký zatvárací nôž so štíhlou ohybnou čepeľou. Je určený hlavne ako filetovací nôž. Vďaka jeho zanedbateľnej hmotnosti a elegantnému dizajnu je tiež obľúbený medzi ženami ako nôž do kabelky. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele so zrkadlovo lesklou povrchovou úpravou. Na čepeli je drážka p..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Výrobca: Opinel
Luxusný zatvárací nôž. Jeho štíhla a pružná čepeľ ho predurčuje ako filetovací nôž. Je ideálny hlavne pre rybárov, ktorí ocenia vysokú kvalitu a elegantný vzhľad. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je vyleštená do zrkadlového lesku. Rukoväť je vyrobená z tvrdého ebenového dreva a veľmi ..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Výrobca: CRKT
Extra ľahký zatváraci filetovací nôž. Aj v zatvorenom stave prečnieva časť čepele cez rukoväť a je chránená sklápacou krytkou. V otvorenom stave sa krytka preklopí do rukoväte a slúži ako poistka. Ideálny nôž do terénu, ktorý ocení každý rybár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele, je veľmi štíhla a..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Výrobca: Marttiini
Krásny filetovací nôž s rukoväťou z dreva Rosewood. Čepeľ je z kvalitnej nerezovej ocele a je veľmi štíhla a pružná. Na rukoväti z dreva Rosewood je bronzová plastika hlavy lososa. Dodáva sa s čiernym koženým púzdrom a všetko je to uložené v drevenej darčekovej krabičke...
100,00 €
Bez DPH:83,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 44 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.