Menu
Nákupný košík

Filetovacie nože

Ak v kuchyni často pracujete s rybami, kvalitný filetovací nôž by vo vašej výbave rozhodne nemal chýbať. Medzi spracovávaním rybieho mäsa s obyčajným a filetovacím nožom je totiž priepastný rozdiel – čo vám potvrdí každý profesionál. Mäso z rýb je veľmi krehké a vyžaduje si pevnú, no zároveň jemnú ruku. Tenká, ohybná čepeľ filetovacích nožov dokáže hladko a s mimoriadnou presnosťou oddeliť rybie mäso od kože. Filetovací nôž si jednoducho poradí aj s vykosťovaním – jeho ostrej, flexibilnej čepeli neunikne žiadny úlomok. Rukoväť týchto nožov je pogumovaná, aby sa tak docielil pevnejší úchop a ešte istejší rez. Uľahčite si prácu s rybím mäsom a robte ju skutočne kvalitne bez ohľadu na to, či sa radíte medzi odborníkov alebo nadšencov. Filetovací nôž bude vždy vašou spoľahlivou pomôckou.
Filetovací nôž od firmy Haller určený pre použitie priamo v teréne. S nožom sa veľmi pohodlne pracuje, je príjemne ľahký a vďaka protišmykovej rukoväti nôž nešmýka ani v mokrých rukách. Povrchová úprava čepele ešte zvyšuje jeho koróznu odolnosť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je veľmi te..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Dlhý filetovací nôž vhodný na spracovanie veľkých rýb alebo poriadnych kusov mäsa. Má pohodlnú dlhú rukoväť s gumovými protišmykovými prvkami. Vďaka výraznej oranžovej farbe nôž nestratíte ani pri vode v tráve. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je plastová s gumovými prvkami oranžovej far..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Vynikajúci filetovací nôž od fínskej firmy Marttiini, perfektný pre porcovanie rýb a ďalšie práce, kde je potrebné presný rez. Čepeľ noža je štíhla a pružná, so špeciálnou povrchovou úpravou Martef, ktorá významne znižuje trenie a zvyšuje koróznu odolnosť. Nôž je opatrený záštitou pre ochranu prstov..
56,00 €
Bez DPH:46,67 €
Ľahký filetovací nôž s pružnou predĺženou čepeľou. Je určený na spracovanie rýb v teréne, alebo doma v kuchyni. Samozrejme poslúži aj na porcovanie iných druhov potravín. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má šedú povrchovú úpravu. Plastová rukoväť je oranžovej farby a má protisklzové výložky. Do..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Pevný filetovací nôž s extra pružnou čepeľou Superflex. Je možné ju bez následkov ohnúť až do 90 stupňového uhla. Je vhodný najmä pre rybárov a kuchárov. Medzi čepeľou a rukoväťou je mosadzný prstenec. Rukoväť je vyrobená z tepelne upraveného brezového dreva. Na jej konci je rozšírená pätka proti vy..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Filetovací nôž od fínskej firmy Marttiini. Nôž má veľmi štíhlu, dlhú a pružnú čepeľ a je určený pre rybárov a kuchárov. Nôž má gumovú rukoväť opatrenú protišmykovým ryhovaním, plastovú záštitu zlatej farby a na konci rukoväte je rozšírená pätka, aby nôž v ruke ešte lepšie sedel. S nožom je dodávané ..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Pevný filetovací nôž so super flexibilnou čepeľou z nerezovej ocele. Bez následkov je možné ju ohnúť až do 90 stupňového uhla. Nôž má komfortne tvarovanú rukoväť z brezového dreva napusteného voskom pre lepšiu ochranu noža. Dodáva sa s tulcovým koženým púzdrom...
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Tradičné japonské kuchynské nože Kodeba, Usuba a Sashimi v darčekovom prevedení. Čepele majú vyrobené z nerezovej ocele a rukoväte zo surového dreva s ochranným prúžkom. Nože sa nesmú čistiť v umývačke riadu, ani nechávať namočené vo vode. Sada obsahuje jednostranne brúsený nôž Kodeba s dĺžkou čepel..
102,00 €
Bez DPH:85,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 47 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.