Menu
Nákupný košík

Filetovacie nože

Ak v kuchyni často pracujete s rybami, kvalitný filetovací nôž by vo vašej výbave rozhodne nemal chýbať. Medzi spracovávaním rybieho mäsa s obyčajným a filetovacím nožom je totiž priepastný rozdiel – čo vám potvrdí každý profesionál. Mäso z rýb je veľmi krehké a vyžaduje si pevnú, no zároveň jemnú ruku. Tenká, ohybná čepeľ filetovacích nožov dokáže hladko a s mimoriadnou presnosťou oddeliť rybie mäso od kože. Filetovací nôž si jednoducho poradí aj s vykosťovaním – jeho ostrej, flexibilnej čepeli neunikne žiadny úlomok. Rukoväť týchto nožov je pogumovaná, aby sa tak docielil pevnejší úchop a ešte istejší rez. Uľahčite si prácu s rybím mäsom a robte ju skutočne kvalitne bez ohľadu na to, či sa radíte medzi odborníkov alebo nadšencov. Filetovací nôž bude vždy vašou spoľahlivou pomôckou.
Dlhý filetovací nôž vhodný na spracovanie veľkých rýb alebo poriadnych kusov mäsa. Má pohodlnú dlhú rukoväť s gumovými protišmykovými prvkami. Vďaka výraznej oranžovej farbe nôž nestratíte ani pri vode v tráve. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je plastová s gumovými prvkami oranžovej far..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Pevný filetovací nôž, ktorý slúži na porciovanie rýb a iného mäsa, kde je potrebné viesť dlhý a presný rez. Tento model má silnejšiu a menej ohybnú čepeľ než väčšina ostatných nožov tohoto typu a je tak univerzálnejšie použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je gumová s protišmykový..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Vynikajúci filetovací nôž od fínskej firmy Marttiini, perfektný pre porcovanie rýb a ďalšie práce, kde je potrebné presný rez. Čepeľ noža je štíhla a pružná, so špeciálnou povrchovou úpravou Martef, ktorá významne znižuje trenie a zvyšuje koróznu odolnosť. Nôž je opatrený záštitou pre ochranu prstov..
54,00 €
Bez DPH:45,00 €
Ľahký filetovací nôž s pružnou predĺženou čepeľou. Je určený na spracovanie rýb v teréne, alebo doma v kuchyni. Samozrejme poslúži aj na porcovanie iných druhov potravín. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a má šedú povrchovú úpravu. Plastová rukoväť je oranžovej farby a má protisklzové výložky. Do..
24,00 €
Bez DPH:20,00 €
Dlhý filetovací nôž ideálny pre spracovanie rýb a ďalšie práce, kde je potrebný presný rez. Čepeľ noža je štíhla a pružná. Má špeciálnu povrchovú úpravu Martef, ktorá významne zvyšuje odolnosť proti korózii. Rukoväť je gumová v modrom prevedení s ryhovaním a perfektne sedí v ruke. Prsty pri práci ch..
68,00 €
Bez DPH:56,67 €
Filetovací nôž s veľmi štíhlou, dlhou a pružnou čepeľou. Je určený predovšetkým pre rybárov a kuchárov. Rukoväť je gumová s protisklzovým ryhovaním. Prsty pri práci chráni plastová záštita zlatej farby. Na konci rukoväte je rozšírená pätka pre zlepšenie držania noža. Dodáva sa s čiernym cordurovým p..
35,00 €
Bez DPH:29,17 €
Filetovací nôž od fínskej firmy Marttiini. Nôž má veľmi štíhlu, dlhú a pružnú čepeľ a je určený pre rybárov a kuchárov. Nôž má gumovú rukoväť opatrenú protišmykovým ryhovaním, plastovú záštitu zlatej farby a na konci rukoväte je rozšírená pätka, aby nôž v ruke ešte lepšie sedel. S nožom je dodávané ..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Pevný filetovací nôž so super flexibilnou čepeľou z nerezovej ocele. Bez následkov je možné ju ohnúť až do 90 stupňového uhla. Nôž má komfortne tvarovanú rukoväť z brezového dreva napusteného voskom pre lepšiu ochranu noža. Dodáva sa s tulcovým koženým púzdrom...
29,00 €
Bez DPH:24,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 46 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.