Menu
Nákupný košík

Filetovacie nože

Ak v kuchyni často pracujete s rybami, kvalitný filetovací nôž by vo vašej výbave rozhodne nemal chýbať. Medzi spracovávaním rybieho mäsa s obyčajným a filetovacím nožom je totiž priepastný rozdiel – čo vám potvrdí každý profesionál. Mäso z rýb je veľmi krehké a vyžaduje si pevnú, no zároveň jemnú ruku. Tenká, ohybná čepeľ filetovacích nožov dokáže hladko a s mimoriadnou presnosťou oddeliť rybie mäso od kože. Filetovací nôž si jednoducho poradí aj s vykosťovaním – jeho ostrej, flexibilnej čepeli neunikne žiadny úlomok. Rukoväť týchto nožov je pogumovaná, aby sa tak docielil pevnejší úchop a ešte istejší rez. Uľahčite si prácu s rybím mäsom a robte ju skutočne kvalitne bez ohľadu na to, či sa radíte medzi odborníkov alebo nadšencov. Filetovací nôž bude vždy vašou spoľahlivou pomôckou.
Sada nožov Old Timer 1123120 lovecká
Vypredané
Sada nožov pre lovcov a poľovníkov. Praktický cestovný set nožov a príslušenstva od firmy Schrade zo série Old Timer. Sada obsahuje nože, ktoré sa najlepšie hodia na spracovanie ulovenej zveri, a preto je určený najmä pre poľovníkov a lovcov. Okrem nožov je tu aj pílka na kosti, kuchynské nožnice, o..
108,00 €
Bez DPH:90,00 €
Filetovací nôž Haller 83539
Vypredané
Filetovací nôž od firmy Haller určený pre použitie priamo v teréne. S nožom sa veľmi pohodlne pracuje, je príjemne ľahký a vďaka protišmykovej rukoväti nôž nešmýka ani v mokrých rukách. Povrchová úprava čepele ešte zvyšuje jeho koróznu odolnosť. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je veľmi te..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Filetovací nôž Bubba Blade BB1-9S
Vypredané
Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odlišných pružností če..
87,00 €
Bez DPH:72,50 €
Filetovací nôž Bubba Blade 1085875
Vypredané
Moderné fileťák. Moderný výkonný filetovací nôž od renomovanej firmy Bubba Blade, ktorý uspokojí aj náročných rybárov. Tieto nože vynikajú skvele prepracovanou ergonómiou rukoväte, ktorá zaručuje istý úchop aj v extrémnych podmienkach. Firma Bubba Blade ponúka nielen širokú škálu dĺžok, ale aj odliš..
83,00 €
Bez DPH:69,17 €
Filetovací nôž Haller 83538 orange
Vypredané
Dlhý filetovací nôž vhodný na spracovanie veľkých rýb alebo poriadnych kusov mäsa. Má pohodlnú dlhú rukoväť s gumovými protišmykovými prvkami. Vďaka výraznej oranžovej farbe nôž nestratíte ani pri vode v tráve. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je plastová s gumovými prvkami oranžovej far..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Filetovací nôž Haller 83537
Vypredané
Pevný filetovací nôž, ktorý slúži na porciovanie rýb a iného mäsa, kde je potrebné viesť dlhý a presný rez. Tento model má silnejšiu a menej ohybnú čepeľ než väčšina ostatných nožov tohoto typu a je tak univerzálnejšie použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. Rukoväť je gumová s protišmykový..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zobrazené 1 až 12 z 47 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.