Menu
Nákupný košík

Nože motýliky

Nože motýliky sú nože so špeciálnou rukoväťou zloženou z dvoch pohyblivých častí. Nože motýliky sa otvárajú točením a preklápaním noža okolo jednej časti tejto rukoväte. Nôž motýlik vyberiete z vrecka a otvoríte len jednou rukou. Otváranie sa treba naučiť, aby ste sa zbytočne neporanili. Nože motýliky sú väčšinou celokovové a sú veľmi odolné.

Motýlik na kľúče. Prívesok na kľúče vo forme miniatúrneho noža typu motýlik. Perfektný doplnok pre všetkých nadšencov do nožov. Možno ho otvoriť a zatvoriť rovnakým spôsobom ako bežné nože tohto typu a v prípade potreby môže poslúžiť ako núdzový nôž. Má 4 cm dlhú čepeľ z nerezovej ocele a hliníkovou..
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
Nôž motýlik Tokisu 02174
-9 %
Kvalitný motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov s jednoduchým priamočiarym dizajnom kde dominujú súbežné linky. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená..
31,00 € 34,00 €
Bez DPH:25,83 €
Zaujímavý motýlik. Motýlik od firmy Tokisu s dobrým dielenským spracovaním, vyrobený z kvalitných materiálov a navyše v zaujímavom dizajne. Je použiteľný na triky ako ostatné motýliky, ale vďaka kvalitnej čepeli je to aj úplne funkčný rezný nástroj. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocel..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Nôž motýlik Albainox 02146
-7 %
Vínový celokovový motýlik. Zatvárací nôž motýlik od firmy Albainox. Tento typ nožov sa otvára a zatvára preklopením dvoch dielov rukoväte a zafixujú sa západkou. S motýlikom sa dajú robiť efektné triky, ale samozrejme slúži tiež ako rezný nástroj, ako klasický nôž. Tento model má celokovové preveden..
14,00 € 15,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž motýlik Albainox 02143 modrý
-7 %
Nôž motýlik od firmy Albainox. U tohto typu nožov sa otvorenie a zatvorenie vykonáva preklopením dvojdielnej rukoväte a zabezpečuje sa západkou. Tento model má klasický dizajn s tromi oválnymi otvormi v rukoväti. Rukoväť má oceľové príložky, na ktorých sú modré kovové črienky. Čepeľ je vyrobená z ne..
14,00 € 15,00 €
Bez DPH:11,67 €
Nôž motýlik od firmy Albainox. U tohto typu nožov sa otvorenie a zatvorenie vykonáva preklopením dvojdielnej rukoväte a zabezpečuje sa západkou. Tento model má klasický dizajn s tromi oválnymi otvormi v rukoväti. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele...
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Moderné celooceľový motýlik. Nôž motýlik od firmy Albainox. U tohto typu nožov sa otvorenie a zatvorenie vykonáva preklopením dvojdielnej rukoväte a zabezpečuje sa západkou. Tento model má moderný dizajn, celooceľovou konštrukciu a navyše je vybavený vreckovým klipom pre pohodlné nosenie...
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 67 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.