Menu
Nákupný košík

Nože podľa značky

Nôž NKM 3200 dýka malá
Novinka
Výrobca: NKM
Malá dýka. Nôž od firmy NKM zo série Leopard v tvare klasickej dýky. Táto dýka má všetko, čo od tohto typu noža očakávate, len jej rozmery sú výrazne menšie. Krásny štýlový nôž, ktorý poteší milovníkov histórie. Veľmi obľúbený nôž ako doplnok výbavy medzi priaznivcami historického šermu. Čepeľ je v..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8007 drevo kačka
Novinka
Výrobca: NKM
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení, či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnému tlaku pružiny veľmi tuhé. Črienka na ľ..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8006 drevo jeleň
Novinka
Výrobca: NKM
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pri turistike, táborení či hubárčení. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnej chrbtovej pružine veľmi tuhé. Črienka na..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž NKM 8005 drevo
Novinka
Výrobca: NKM
Jednoduchý elegantný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy NKM zo serie Pradel Evolution s elegantným dizajnom, určený na bežné použitie pre turistiku, táborenie či hubárčenie. Je určený skôr pre nenánáročného používateľa. Otváranie a zatváranie je vďaka silnéj chrbtovej pružine veľmi tuhé. Čepeľ j..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1100084
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Malý, ľahký, praktický. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s veľmi kompaktnými rozmermi a nízkou hnotnosťou. Vďaka tomu ho môžete použiť tiež ako praktický prívesok na kľúče. Je vybavený závesným očkom, ktoré možno silným zatiahnutím odpojiť, oddeliť tak nôž od zväzku kľúčov a pohodlne s ním prac..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1117229 prívesok
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Praktický prívesok. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je koncipovaný ako prívesok na kľúče. Napriek svojim miniatúrnym rozmerom je prekvapivo použiteľný pri mnohých príležitostiach. Naviac má v rukoväti integrovaný otvárač na fľaše, čo ešte zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu. Čepeľ je vyroben..
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Zatvárací nôž Haller 43321
Novinka
Výrobca: Haller
Elegantný zatvárací nôž do prírody. Zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je svojím poňatím vhodný predovšetkým pre použitie pri kempovaní, táborení a turistike. Štýlový elegantný nôž, z ktorého dýcha spojenie s prírodou. Anatomicky tvarovaná oblá rukoväť s drevenými črienkami sa pohodlne drží a s no..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Zatvárací nôž Haller 41970 prívesok
Novinka
Výrobca: Haller
Zatvárací nôž na kľúče. Veľmi malý zatvárací nôž od firmy Haller, ktorý je koncipovaný ako prívesok na kľúče. Je to praktický nástroj, ktorý je aj napriek svojim malým rozmerom plnohodnotne použiteľný. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 a je vybavená drážkou pre necht pre jednoduché otváranie...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zatvárací nôž CRKT M16-03 BS bronz
Novinka Top kvalita -9 %
Zobrazené 1 až 12 z 1784 (149 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.