Menu
Nákupný košík

Lovecké nože

Lovecké nože sú určené hlavne pre poľovníkov a lovcov, ale svoje uplatnenie nájdu pri akéjkoľvek činnosti spojenej s prírodou. Lovecké nože sú veľmi obľúbené hlavne pre svoju eleganciu a jednoduchosť. Zvyčajne sú lovecké nože robustnejšie a sú veľmi odolné. Svojim spracovaním sa lovecké nože hodia práve do prírody. Rukoväte loveckých nožov sú väčšinou z dreva, alebo z parožia a takmer vždy sa dodávajú s koženými púzdrami. Lovecké nože slúžia ako neoceniteľný a spoľahlivý pomocník a tiež sú vhodným doplnkom každého muža.

Damaškový nôž Muela BW 6 DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny malý nôž s čepeľou z damascénskej ocele od španielskej firmy Muela ideálny pre lov a pobyt v prírode. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová hú..
214,00 €
Bez DPH:178,33 €
Výrobca: Muela
Nôž zo série, ktorá oslavuje veľkú africkú päťku zvierat. Každý nôž zo série je venovaný inému zvieraťu. Tento vzdáva poctu slonovi. Tieto nože sú štandartne použiteľné, ideálne pre používateľov, ktorí chcú kvalitný nástroj a štýlový doplnok v jednom. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovo-molybdéno..
159,00 €
Bez DPH:132,50 €
Výrobca: Muela
Nôž zo série, ktorá oslavuje veľkú africkú päťku zvierat. Každý nôž zo série je venovaný inému zvieraťu. Tento vzdáva poctu nosorožcovi. Tieto nože sú štandartne použiteľné, ideálne pre používateľov, ktorí chcú kvalitný nástroj a štýlový doplnok v jednom. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovo-molyb..
159,00 €
Bez DPH:132,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 223 (19 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.