Menu
Nákupný košík

Lovecké nože

Lovecké nože sú úzko späté s použitím vo voľnej prírode – hodiť sa budú nielen poľovníkom a lesníkom, ale vo svojej zbierke sa nimi určite rád pochváli každý muž. Lovecký nôž je totiž skutočným skvostom aj po dizajnovej stránke. Ich rukoväť býva zhotovená z dreva alebo parožia, a doplnená je o nablýskanú, pevnú čepeľ, ktorú len tak niečo nezaskočí. V prípade, že potrebujete skutočne praktický a funkčný kúsok, riešením pre vás bude lovecký nôž s gumovou rukoväťou s ktorou bude narábanie ešte jednoduchšie. Väčšina loveckých nožov je dodávaná v elegantnom koženom puzdre, ktorý mu dodá ešte väčší nádych luxusu. Robustný lovecký nôž je neoceniteľným kúskom, ktorý poslúži ako skúsenému poľovníkovi, tak aj každému dobrodruhovi, ktorý rád trávi svoj voľný čas pod holým nebom v prírode.     
Nôž Muela Rehala 27 A lovecký
Top kvalita
Veľký nôž na veľký lov. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Nitro-42 s vysokým obsahom uhlíka. Nôž je opatre..
164,00 €
Bez DPH:136,67 €
Nôž Muela Podenquero 26 R lovecký
Top kvalita
Veľký elegantný nôž. Lovecký nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, určný pre použitie pri love a poľovníctve. Elegantne tvarovaná čepeľ je obojstranne brúsená, čo jej dáva skvelé penetračné vlastnosti a je teda veľmi dobre použiteľný pri zápichu veľkej zveri. Na výrobu čepele bola použitá ner..
159,00 €
Bez DPH:132,50 €
Nôž Muela Covarsi 24 R lovecký
Top kvalita
Veľký lovecký nôž. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený pre aktívnych lovcov a poľovníkov. Má širokú, obojstranne brúsenú stredohrotú čepeľ, čo ho predurčuje pre použitie k rýchlemu usmrteniu postrelenej veľkej zveri. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu. Nôž je vyrobený z je..
151,00 €
Bez DPH:125,83 €
Nôž Muela Covarsi-C.TH limitovaná edícia
Top kvalita
Exkluzívna limitovaná séria. Nádherný nôž od španielskej firmy Muela vyrobený v limitovanej edícii 250 kusov. Táto séria vznikla k príležitosti 30. výročia začatia výroby modelového radu loveckých nožov Covarsi. Nôž aj puzdro sú bohato zdobené a dodávané v darčekovom boxe s certifikátom. Dokonalý da..
1 088,00 €
Bez DPH:906,67 €
Nôž Muela Alcaraz 26N lovecký
Top kvalita
Lovecký nôž od španielskej firmy Muela, ktorý svojou veľkosťou a tvarom pripomínam malý meč. Čepeľ je vyrobená z molybdén-vanádiovej ocele s tvrdosťou 58 - 61 HRC. Záštita je obojstranná kovová v zlatej farbe, elegantne prehnutá. Rukoväť je z parohu a jej pätka je tvorená krásnou kovovou plastikou h..
221,00 €
Bez DPH:184,17 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
828,00 €
Bez DPH:690,00 €
Klasický poľovnícky nôž. Nôž od nemeckej firmy Puma Solingen, určený najmä pre poľovníkov a lovcov. Má klasický dizajn a svojim tvarom a veľkosťou spadá medzi univerzálne nože. Ak ste priaznivcom tradičného poľovníctva, je tento nôž správna voľba. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 420 ..
138,00 €
Bez DPH:115,00 €
Nôž zo série, ktorá oslavuje veľkú africkú päťku zvierat. Každý nôž zo série je venovaný inému zvieraťu. Tento vzdáva poctu slonovi. Tieto nože sú štandartne použiteľné, ideálne pre používateľov, ktorí chcú kvalitný nástroj a štýlový doplnok v jednom. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovo-molybdéno..
223,00 €
Bez DPH:185,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 230 (20 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.