Menu
Nákupný košík

Lovecké nože

Lovecké nože sú úzko späté s použitím vo voľnej prírode – hodiť sa budú nielen poľovníkom a lesníkom, ale vo svojej zbierke sa nimi určite rád pochváli každý muž. Lovecký nôž je totiž skutočným skvostom aj po dizajnovej stránke. Ich rukoväť býva zhotovená z dreva alebo parožia, a doplnená je o nablýskanú, pevnú čepeľ, ktorú len tak niečo nezaskočí. V prípade, že potrebujete skutočne praktický a funkčný kúsok, riešením pre vás bude lovecký nôž s gumovou rukoväťou s ktorou bude narábanie ešte jednoduchšie. Väčšina loveckých nožov je dodávaná v elegantnom koženom puzdre, ktorý mu dodá ešte väčší nádych luxusu. Robustný lovecký nôž je neoceniteľným kúskom, ktorý poslúži ako skúsenému poľovníkovi, tak aj každému dobrodruhovi, ktorý rád trávi svoj voľný čas pod holým nebom v prírode.     
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
795,00 €
Bez DPH:662,50 €
Lovecký nôž. Nôž od nemeckej firmy Puma zo série IP, určený lovcom a poľovníkom. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu a je univerzálne použiteľný pri mnohých činnostiach. Anatomicky tvarovaná rukoväť sa pohodlne drží a nôž je dobre ovládateľný. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele 1.4034 s tvrdosťou 5..
137,00 €
Bez DPH:114,17 €
Klasický poľovnícky nôž. Nôž od nemeckej firmy Puma Solingen, určený najmä pre poľovníkov a lovcov. Má klasický dizajn a svojim tvarom a veľkosťou spadá medzi univerzálne nože. Ak ste priaznivcom tradičného poľovníctva, je tento nôž správna voľba. Nôž je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 420 ..
133,00 €
Bez DPH:110,83 €
Klasický lovecký zatvárací nôž vhodný pre poľovníkov, či lovcov. Okrem hlavnej čepele s hladkým ostrím nôž disponuje pílkou s otváračom na fľaše a zahnutou čepeľou na sťahovanie kože. Takýto nôž by nemal chýbať vo výbave žiadneho poľovníka. Všetky čepele sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a dis..
158,00 €
Bez DPH:131,67 €
Veľmi malý integrálny nôž zo série Minimalist. Jeho rozmery a hmotnosť sú také malé, že takmer ani neviete, že ho máte pri sebe. Nôž je vyrobený z jedného kusa kvalitnej ocele. Na chrbtovej strane medzi čepeľou a rukoväťou je protisklzové ryhovanie pre lepšie zapretie palca. Rukoväť má vynikajúcu er..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Veľmi malý nôž integrálnej konštrukcie zo série Minimalist od americkej firmy CRKT. Tento model má podľa tvaru čepele meno bowie. Jeho rozmery a hmotnosť sú tak malé, že takmer ani neviete, že ho máte pri sebe, ale kedykoľvek budete potrebovať, máte ho pri ruke. To je základná myšlienka, s ktorou sa..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Nôž Muela Rehala 27 S lovecký
Vypredané
Veľký štýlový lovecký nôž. Krásny štýlový nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich, teda rýchle usmrtenie postrelenej veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej o..
168,00 €
Bez DPH:140,00 €
Nôž Muela Rehala 27 A lovecký
Vypredané
Veľký nôž na veľký lov. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Nitro-42 s vysokým obsahom uhlíka. Nôž je opatre..
146,00 €
Bez DPH:121,67 €
Nôž Muela Cort 24 A.I lovecký
Vypredané
Štíhly lovecký nôž. Lovecký nôž od renomovanej španielskej firmy Muela. Má dlhú štíhlu čepeľ, ktorá je pri hrote obojstranne brúsená, čo tomuto nožu dáva skvelé penetračné schopnosti. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej molybdén-vanádiovej ocele (1.4116). Rukoväť od čepele delí obojstranná..
109,00 €
Bez DPH:90,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 226 (19 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.