Menu
Nákupný košík

Lovecké nože

Lovecké nože sú úzko späté s použitím vo voľnej prírode – hodiť sa budú nielen poľovníkom a lesníkom, ale vo svojej zbierke sa nimi určite rád pochváli každý muž. Lovecký nôž je totiž skutočným skvostom aj po dizajnovej stránke. Ich rukoväť býva zhotovená z dreva alebo parožia, a doplnená je o nablýskanú, pevnú čepeľ, ktorú len tak niečo nezaskočí. V prípade, že potrebujete skutočne praktický a funkčný kúsok, riešením pre vás bude lovecký nôž s gumovou rukoväťou s ktorou bude narábanie ešte jednoduchšie. Väčšina loveckých nožov je dodávaná v elegantnom koženom puzdre, ktorý mu dodá ešte väčší nádych luxusu. Robustný lovecký nôž je neoceniteľným kúskom, ktorý poslúži ako skúsenému poľovníkovi, tak aj každému dobrodruhovi, ktorý rád trávi svoj voľný čas pod holým nebom v prírode.     
Nôž Muela Rehala 27 S lovecký
Top kvalita
Veľký štýlový lovecký nôž. Krásny štýlový nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich, teda rýchle usmrtenie postrelenej veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej o..
227,00 €
Bez DPH:189,17 €
Nôž Muela Rehala 27 A lovecký
Top kvalita
Veľký nôž na veľký lov. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený predovšetkým pre lovcov a poľovníkov. Vďaka dlhej obojstranne brúsenej čepeli je veľmi dobre použiteľný aj na zápich veľkej zveri. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele Nitro-42 s vysokým obsahom uhlíka. Nôž je opatre..
191,00 €
Bez DPH:159,17 €
Nôž Muela Recova lovecký
Top kvalita
Dlhý lovecký nôž. Nôž pre lovcov a poľovníkov od španielskej nožiarske firmy Muela. Vďaka dlhej, obojstranne brúsené čepeli možno s týmto nožom ľahko vykonať zápich, teda rýchle usmrtenie postrelenej zveri. Anatomicky tvarovaná rukoväť sa veľmi pohodlne drží a s nožom sa dobre manipuluje. Nôž má od..
189,00 €
Bez DPH:157,50 €
Nôž Muela Podenquero 26 R lovecký
Top kvalita
Veľký elegantný nôž. Lovecký nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, určný pre použitie pri love a poľovníctve. Elegantne tvarovaná čepeľ je obojstranne brúsená, čo jej dáva skvelé penetračné vlastnosti a je teda veľmi dobre použiteľný pri zápichu veľkej zveri. Na výrobu čepele bola použitá ner..
192,00 €
Bez DPH:160,00 €
Nôž Muela Covarsi 24 R lovecký
Top kvalita
Veľký lovecký nôž. Nôž od renomovanej španielskej firmy Muela, ktorý je určený pre aktívnych lovcov a poľovníkov. Má širokú, obojstranne brúsenú stredohrotú čepeľ, čo ho predurčuje pre použitie k rýchlemu usmrteniu postrelenej veľkej zveri. Nôž má odolnú integrálnu konštrukciu. Nôž je vyrobený z je..
183,00 €
Bez DPH:152,50 €
Nôž Muela Covarsi-C.TH limitovaná edícia
Top kvalita
Exkluzívna limitovaná séria. Nádherný nôž od španielskej firmy Muela vyrobený v limitovanej edícii 250 kusov. Táto séria vznikla k príležitosti 30. výročia začatia výroby modelového radu loveckých nožov Covarsi. Nôž aj puzdro sú bohato zdobené a dodávané v darčekovom boxe s certifikátom. Dokonalý da..
1 315,00 €
Bez DPH:1 095,83 €
Nôž Muela Podenquero-TH limitovaná edícia
Top kvalita
Exkluzívna limitovaná séria. Nádherný nôž španielskej firmy Muela vyrobený v limitovanej edícii 250 kusov. Táto séria vznikla pri príležitosti 25. výročia začatia výroby modelového radu loveckých nožov Covarsi. Nôž aj puzdro sú bohato zdobené a dodávané v darčekovom boxe s certifikátom. Dokonalý dar..
1 315,00 €
Bez DPH:1 095,83 €
Nôž Muela Kudu limitovaná edícia 1000 ks
Top kvalita
Nádherný lovecký nôž od španielskej firmy Muela. Jedná sa o jeden z limitovanej edície niekoľkých modelov nožov, každý inšpirovaný niektorým zo zástupcov africkej zveri, v tomto prípade antilopou Kudu. Každého modelu bude vyrobených iba 1000 kusov, každý nôž má svoje výrobné číslo a je dodávaný s ce..
625,00 €
Bez DPH:520,83 €
Damaškový nôž Muela BW 6 DAM
Top kvalita
Krásny malý nôž s čepeľou z damascénskej ocele od španielskej firmy Muela ideálny pre lov a pobyt v prírode. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová hú..
311,00 €
Bez DPH:259,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 230 (20 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.