Menu
Nákupný košík

Nože Herbertz

Krásne klasické nože Herbertz z legendárneho nožiarskeho mesta Solingen. Nože Herbertz vynikajú eleganciou, krásou a perfektným spracovaním. Na väčšinu nožov Herbertz je použitá oceľ AISI420 s tvrdosťou 54 - 56 HRC. Oceľ nie je tak tvrdá, ale úplne postačuje na bežné používanie. Navyše má výborné antikorózne vlastnosti.

Zatvárací nôž Herbertz 595511 farebný
Novinka
Výrobca: Herbertz
Farebne zdobený zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Herbertz, ktorý na prvý pohľad zaujme farebne zdobeným kovaním rukoväte. Skvele sa hodí ako turistický a outdoorový nôž. Má klasický dizajn, pohodlne sa drží a celkovo sa s ním dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 s matne sivou..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Výrobca: Herbertz
Elegantný zatvárací nôž, ktorý je univerzálne použiteľný pri outdoorových aktivitách, či pri bežnom nosení. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje obojstranným kolíkom pre jednoduchšie otváranie jednou rukou. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka LinerLock. Rukoväť tvoria oceľové príložky..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Herbertz
Outdoor a turistika. Zatvárací nôž Herbertz 337612, ideálny na turistiku a rôzne oudoorové aktivity. Vďaka mohutnejšej anatomicky tvarovanej rukoväti sa veľmi pohodlne drží aj pri dlhšej práci. Čepeľ je vyrobená z ocele AISI 420 s tvrdosťou okolo 55 HRC a skvelými antikoróznymi vlastnosťami. Nôž je..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: Herbertz
Klasický vreckový nôž Herbertz Asar Damast. Damašková čepeľ sa skladá z 37 vrstiev a základ tvorí ocel 440. Rukoväť je v kombinácii zlatého kovu a dreva pakka. Poistka je na hornej strane noža. Na konci je ešte malá dierka na prevlečenie šnúrky...
99,00 €
Bez DPH:82,50 €
Zatvárací nôž Herbertz 811400 stavebnica
Vypredané
Výrobca: Herbertz
Stavebnica zatváracieho noža. Sada obsahuje všetky komponenty potrebné na zostavenie plne funkčného zatváracieho noža. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a v otvorenej polohe je fixovaná poistkou LinerLock. Nôž je možné pohodlne otvoriť jednou rukou pomocou kolíku na čepeli. Príložky rukoväte sú oc..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Sada kuchynských nožov Herbertz 392500 2 ks
Vypredané
Výrobca: Herbertz
Sada dvoch kuchynských nožov japonského štýlu. Sú ideálne na porciovanie mäsa a krájanie zeleniny. V sade nájdete nôž santoku a nakiri. Obidva nože sú brúsené obojstranne. Čepele sú vyrobené z nerezovej ocele a rukoväte sú drevené s plastovou objímkou. Santoku čepeľ je dlhá 17,5 cm a nôž má hmotnosť..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Sada kuchynských nožov Herbertz 392700 4 ks
Vypredané
Výrobca: Herbertz
Sada štyroch kuchynských nožov japonského štýlu. S touto sadou v kuchyni zvládnete čokoľvek. V sade sa nachádzajú nože sashimi, deba, santoku a nakiri. Santoku a nakiri sú brúsené obojstranne, sashimi a deba jednostranne. Čepele nožov sú vyrobené z nerezovej ocele a rukoväte sú drevené s plastovou o..
117,00 €
Bez DPH:97,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.