Menu
Nákupný košík

Nože Herbertz

Krásne klasické nože Herbertz z legendárneho nožiarskeho mesta Solingen. Nože Herbertz vynikajú eleganciou, krásou a perfektným spracovaním. Na väčšinu nožov Herbertz je použitá oceľ AISI420 s tvrdosťou 54 - 56 HRC. Oceľ nie je tak tvrdá, ale úplne postačuje na bežné používanie. Navyše má výborné antikorózne vlastnosti.

Zatvárací nôž Herbertz 595511 farebný
Novinka
Výrobca: Herbertz
Farebne zdobený zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Herbertz, ktorý na prvý pohľad zaujme farebne zdobeným kovaním rukoväte. Skvele sa hodí ako turistický a outdoorový nôž. Má klasický dizajn, pohodlne sa drží a celkovo sa s ním dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 s matne sivou..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Výrobca: Herbertz
Elegantný zatvárací nôž, ktorý je univerzálne použiteľný pri outdoorových aktivitách, či pri bežnom nosení. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje obojstranným kolíkom pre jednoduchšie otváranie jednou rukou. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka LinerLock. Rukoväť tvoria oceľové príložky..
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Herbertz
Sada dvoch kuchynských nožov japonského štýlu. Sú ideálne na porciovanie mäsa a krájanie zeleniny. V sade nájdete nôž santoku a nakiri. Obidva nože sú brúsené obojstranne. Čepele sú vyrobené z nerezovej ocele a rukoväte sú drevené s plastovou objímkou. Santoku čepeľ je dlhá 17,5 cm a nôž má hmotnosť..
76,00 €
Bez DPH:63,33 €
Výrobca: Herbertz
Sada troch kuchynských nožov japonského štýlu a brúsneho kameňa. S touto sadou pohodlne zvládnete všetky rezné práce v kuchyni. V sade nájdete nôž sashimi, santoku a kodeba. Santoku je brúsený obojstranne, sashimi a kodeba jednostranne. Súčasťou sady je aj brúsny kameň. Čepele nožov sú vyrobené z ne..
92,00 €
Bez DPH:76,67 €
Výrobca: Herbertz
Outdoor a turistika. Zatvárací nôž Herbertz 337612, ideálny na turistiku a rôzne oudoorové aktivity. Vďaka mohutnejšej anatomicky tvarovanej rukoväti sa veľmi pohodlne drží aj pri dlhšej práci. Čepeľ je vyrobená z ocele AISI 420 s tvrdosťou okolo 55 HRC a skvelými antikoróznymi vlastnosťami. Nôž je..
30,00 €
Bez DPH:25,00 €
Výrobca: Herbertz
Robustný zatvárací nôž s čepeľou dýkovitého tvaru. Robustná rukoväť je kombináciou kovu a drevených črienok. Na konci je očko na prevlečenie šnúry. Bezpečnosť zabezpečuje poistka LinerLock...
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Výrobca: Herbertz
Zatvárací nôž s klasickou poistkou BackLock. Rukoväť je čiastočne z kovu s krásnym gravírovaním a s vloženými plastovými črienkami...
26,00 €
Bez DPH:21,67 €
Výrobca: Herbertz
Štíhly stredne veľký nôž nemeckej firmy Herbertz. Nôž má čepeľ dýkovitého tvaru s falošným horným ostrím vyrobenú z nerezovej ocele AISI 420, opatrenú kolíkom pre otváranie jednou rukou a obojstrannú záštitou. Poistka je typu linerlock, ktorá sa vďaka prečnievajúcej ryhovanej plôške veľmi ľahko ovlá..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 38 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.