Menu
Nákupný košík

Nože Herbertz

Krásne klasické nože Herbertz z legendárneho nožiarskeho mesta Solingen. Nože Herbertz vynikajú eleganciou, krásou a perfektným spracovaním. Na väčšinu nožov Herbertz je použitá oceľ AISI420 s tvrdosťou 54 - 56 HRC. Oceľ nie je tak tvrdá, ale úplne postačuje na bežné používanie. Navyše má výborné antikorózne vlastnosti.

Zatvárací nôž Herbertz 595511 farebný
Novinka
Výrobca: Herbertz
Farebne zdobený zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Herbertz, ktorý na prvý pohľad zaujme farebne zdobeným kovaním rukoväte. Skvele sa hodí ako turistický a outdoorový nôž. Má klasický dizajn, pohodlne sa drží a celkovo sa s ním dobre pracuje. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 420 s matne sivou..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Výrobca: Herbertz
Elegantný zatvárací nôž, ktorý je univerzálne použiteľný pri outdoorových aktivitách, či pri bežnom nosení. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a disponuje obojstranným kolíkom pre jednoduchšie otváranie jednou rukou. V otvorenej polohe čepeľ fixuje poistka LinerLock. Rukoväť tvoria oceľové príložky..
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Výrobca: Herbertz
Sada troch kuchynských nožov japonského štýlu a brúsneho kameňa. S touto sadou pohodlne zvládnete všetky rezné práce v kuchyni. V sade nájdete nôž sashimi, santoku a kodeba. Santoku je brúsený obojstranne, sashimi a kodeba jednostranne. Súčasťou sady je aj brúsny kameň. Čepele nožov sú vyrobené z ne..
88,00 €
Bez DPH:73,33 €
Výrobca: Herbertz
Kuchársky nôž do terénu. Nôž je určený na prípravu jedla v teréne, na pikniku, či pri kempovaní. Nôž má úzku čepeľ, ktorá vynikajúco preniká materiálom a ľahko krája aj tenké plátky. Rukoväť dobre padne do ruky a výborne sa s ňou manipuluje. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a je možné j..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Výrobca: Herbertz
Sada vrhacích nožov rôznych veľkostí. Nože sa dajú použiť aj ako štandartné nože, je možné s nimi rezať. Vyrobené sú z nerezovej ocele. Dodávajú sa so spoločným nylonovým púzdrom. Veľkosti nožov: 24 cm / 159 g, 21 cm / 112 g, 15 cm / 43 g...
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Výrobca: Herbertz
Robustný zatvárací nôž s čepeľou dýkovitého tvaru. Robustná rukoväť je kombináciou kovu a drevených črienok. Na konci je očko na prevlečenie šnúry. Bezpečnosť zabezpečuje poistka LinerLock...
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Výrobca: Herbertz
Zatvárací nôž s klasickou poistkou BackLock. Rukoväť je čiastočne z kovu s krásnym gravírovaním a s vloženými plastovými črienkami...
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Zobrazené 1 až 12 z 37 (4 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.