Menu
Nákupný košík

Lacné zatváracie nože

Lacné zatváracie nože patria do skupiny šikovných a praktických kúskov, ktoré nezaberú takmer žiadne miesto. Môžete ich jednoducho odložiť do vrecka alebo ich nosiť so sebou ako prívesok na kľúčoch. V kategórii lacných zatváracích nožov nájdete výber z klasických zatváracích nožov s ohľadom na tú najlepšiu cenu. Lacné zatváracie nože sú ideálnou voľbou ak hľadáte nenáročný nožík určený na bežné použitie. Nože majú nízku hmotnosť, sú jednoduché na používanie a napriek ľudovej cene sú vyrobené len z kvalitných materiálov. Svoje uplatnenie nájdu predovšetkým pri rôznych outdoorových činnostiach, kedy potrebujete ušetriť miesto a zároveň mať pri sebe plne funkčný nôž. V našej ponuke lacných zatváracích nožov si určite nájdete ten svoj. 
Zatvárací nôž CRKT 5220 BT Fighter Compact
Top kvalita
Kompaktný zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT, menší variant z modelového radu BT Fighter. Má anatomicky tvarovanú rukovät a perfektne padne do menšej ruky. Vďaka nízkej hmotnosti sa perfektne hodí ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej neh..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Motýlik na kľúče. Prívesok na kľúče vo forme miniatúrneho noža typu motýlik. Perfektný doplnok pre všetkých nadšencov do nožov. Možno ho otvoriť a zatvoriť rovnakým spôsobom ako bežné nože tohto typu a v prípade potreby môže poslúžiť ako núdzový nôž. Má 4 cm dlhú čepeľ z nerezovej ocele a hliníkovou..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zatvárací nôž CRKT 5315 Pilar Large
Top kvalita
Väčšia varianta obľúbeného zatváracieho noža Pilar od renomovanej firmy CRKT. Vďaka svojej celooceľovej konštrukcii a klinovému výbrusu čepele je veľmi odolný a skvele sa hodí ako pracovný nôž, či EDC pre používateľov, ktorí majú radi v ruke poctivý kus ocele. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzav..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Ľahký zatvárací nôž doplnený o kožené pútko na konci rukoväte. Ide o nôž z farebnej série klasických Opinel nožov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. V otvorenom aj zavretom stave čepeľ fixuje otočná poistka Viroblock. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva a nafarbená azúrovou modrou farbou...
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Ľahký zatvárací nôž doplnený o kožené pútko na konci rukoväte. Ide o nôž z farebnej série klasických Opinel nožov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele. V otvorenom aj zavretom stave čepeľ fixuje otočná poistka Viroblock. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva a nafarbená na oranžovo...
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Motýlik, ktorý má namiesto čepele hrebeň...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Motýlik, ktorý má namiesto čepele hrebeň...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Zatvárací nôž špeciálne určený pre hubárov. Vďaka štetinám na konci precízne očistíte svoje hubárske úlovky. Nôž má zahnutú čepeľ z nerezovej ocele a drevenú rukoväť vo výraznej zelenej farbe. V prednej časti rukoväte je uložená malá pinzeta. Čepeľ v otvorenom stave fixuje tlak chrbtovej pružiny. S ..
10,00 €
Bez DPH:8,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 416 (35 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.