Menu
Nákupný košík

Lacné zatváracie nože

Lacné zatváracie nože sú nože, ktoré sa dajú zatvárať a môžete ich tak nosiť napríklad vo vrecku nohavíc. Tieto lacné zatváracie nože sú výberom zo všetkých našich zatváracích nožov, pričom sme dbali na cenu. Ak potrebujete nenáročný nôž na každodenné nosenie, určite si z našej ponuky lacných zatváracích nožov vyberiete.

Zatvárací nôž CRKT 5220 BT Fighter Compact
Top kvalita
Kompaktný zatvárací nôž. Dizajnovo zaujímavý zatvárací nôž od firmy CRKT, menší variant z modelového radu BT Fighter. Má anatomicky tvarovanú rukovät a perfektne padne do menšej ruky. Vďaka nízkej hmotnosti sa perfektne hodí ako EDC, teda nôž na každodenné nosenie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej neh..
63,00 €
Bez DPH:52,50 €
Malý štíhly zatvárací nôž. Malý zatvárací nôž určený na nenáročné použitie. Nôž má elegantný štíhly dizajn a svojich používateľov si iste nájde aj medzi ženami ako kabelkový nôž. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, rovnako ako kovanie a pätka rukoväte. Črienky sú vyrobené z čierneho dreva. Nôž je ..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Motýlik na kľúče. Prívesok na kľúče vo forme miniatúrneho noža typu motýlik. Perfektný doplnok pre všetkých nadšencov do nožov. Možno ho otvoriť a zatvoriť rovnakým spôsobom ako bežné nože tohto typu a v prípade potreby môže poslúžiť ako núdzový nôž. Má 4 cm dlhú čepeľ z nerezovej ocele a hliníkovou..
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
Jednoduchý zatvárací nôž vo forme listu...
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Zatvárací nôž s otváračom. Malý zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý využijete nielen ako štandardný rezný nástroj, ale pomôže tiež pri otváraní fliaš - na konci rukoväte je otvárač na fľaše. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete mať stále pri sebe. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 3CR13 a..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti XS je z modelového radu LU s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
23,00 €
Bez DPH:19,17 €
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúci z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti S je z modelového radu LN s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
21,00 €
Bez DPH:17,50 €
Ľahký štýlový zatvárací nôž. Zatvárací nôž od talianskej firmy Antonini Maniago, séria Old Bear, vychádzajúce z klasických farmárskych či sedliackych nožov. Sú to ideálne nože pre turistiku, táborenie a outdoorové aktivity. Tento nôž veľkosti Xs je z modelového radu LN s príjemne nízkou hmotnosťou. ..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 387 (33 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.