Menu
Nákupný košík

Nože Smith & Wesson

Taktické pero Smith & Wesson 1122571 + nôž
-10 %
Multifunkčné taktické pero. Inovatívne taktické pero od firmy Smith & Wesson, ktoré v sebe navyše skrýva malý zatvárací nôž, ktorý mnohonásobne navýši možnosti použitia. Samotné taktické pero je potom vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá ako pero, vďaka čomu nebudí nežiaduce pozornosť. M..
46,00 € 51,00 €
Bez DPH:38,33 €
Záchranársky zatvárací nôž s asistovaným otváraním MAGIC. Párak na nohavice a zubaté ostrie pre lepšie rezanie pásov, lán a podobne. Obsahuje poistku proti nechcenému otvoreniu. Hrot na rozbíjanie skla je na pružine. Stačí ho iba priložiť ku sklu a odistiť...
105,00 €
Bez DPH:87,50 €
Vyskakovací nôž Smith & Wesson 1084314
Vypredané
Vystreľovací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorého čepeľ sa vysúva z rukoväte priamo dopredu. Nôž má elegantný moderný dizajn, príjemne tvarovanú rukoväť, ktorá dobre sedí v ruke. V otvorenom stave je čepeľ dostatočne pevná a nevykazuje takmer žiadnu vôľu. Rukoväť je z kvalitného hliníka, takže konšt..
0,00 €
Bez DPH:0,00 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1100084
Vypredané
Malý, ľahký, praktický. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s veľmi kompaktnými rozmermi a nízkou hnotnosťou. Vďaka tomu ho môžete použiť tiež ako praktický prívesok na kľúče. Je vybavený závesným očkom, ktoré možno silným zatiahnutím odpojiť, oddeliť tak nôž od zväzku kľúčov a pohodlne s ním prac..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122579
Vypredané
Moderný zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s atraktívnym moderným dizajnom. Je vybavený systémom asistovaného otvárania, takže pre otvorenie stačí ľahko zatlačiť na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Nechcenému otvoreniu bráni poistka..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1117229 prívesok
Vypredané
Praktický prívesok. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je koncipovaný ako prívesok na kľúče. Napriek svojim miniatúrnym rozmerom je prekvapivo použiteľný pri mnohých príležitostiach. Naviac má v rukoväti integrovaný otvárač na fľaše, čo ešte zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu. Čepeľ je vyroben..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122573 polovystrelovací
Vypredané
Ľahký univerzálny zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa skvele hodí na každodenné nosenie a to predovšetkým vďaka príjemne nízkej hmotnosti. Je univerzálne použiteľný a pohodlne sa s ním pracuje. Nôž je opatrený vnútornou pružinou asistovaného otvárania a jeho otvorenie je o..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Nôž Smith & Wesson 1122583
Vypredané
Kompaktný outdoorový nôž. Praktický nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa perfektne hodí pre použitie pri outdoorových aktivitách. Svojím vzhľadom iste nadchne priaznivcov military štýlu. Je univerzálne použiteľný v mnohých situáciách a vďaka kompaktným rozmerom pri nosení neprekáža a dobre sa s ním..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Nôž Haller 83305 detský
Vypredané
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
22,00 €
Bez DPH:18,33 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122580
Vypredané
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 118 (10 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.