Menu
Nákupný košík

Nože Smith & Wesson

Nôž Haller 83305 detský
Novinka
Výrobca: Haller
Detský nôž do prírody. Nôž pre deti v klasickom dizajne, určený na použitie v prírode pri kempovaní a táborení. Vďaka oblému hrotu je manipulácia s ním bezpečnejšia, avšak ostrie je nabrúsené, takže s ním možno bežne pracovať. Kovová záštita zabráni skĺznutiu ruky na ostrie. Čepeľ je vyrobená z ner..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson 1122580
Novinka
Výrobca: Smith & Wesson
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
37,00 €
Bez DPH:30,83 €
Výrobca: Smith & Wesson
Zatvárací nôž s otváračom. Malý zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý využijete nielen ako štandardný rezný nástroj, ale pomôže tiež pri otváraní fliaš - na konci rukoväte je otvárač na fľaše. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete mať stále pri sebe. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele 3CR13 a..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Výrobca: Smith & Wesson
Štíhly zatvárací nôž. Moderný štíhly zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý sa perfektne hodí na každodenné nosenie a bežné použitie. Zaujme svojím moderným dizajnom a poteší príjemnou ergonómiou, ktorá zaisťuje istý úchop. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 8Cr13MoV s čiernou..
28,00 €
Bez DPH:23,33 €
Výrobca: Smith & Wesson
Univerzálny zatvárací nôž. Univerzálne použiteľný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Je vhodný na každodenné nosenie aj ako pracovný nôž. Vďaka anatomicky tvarovanej rukoväti sa pohodlne drží a dobre sa s ním manipuluje. Ľahko a rýchlo sa otvára pomocou obojstranného kolíka na čepeli, alebo zatl..
42,00 €
Bez DPH:35,00 €
Výrobca: Smith & Wesson
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson v atraktívnom modernom dizajne. Nôž je opatrený systémom asistovaného otvárania, takže pre otvorenie stačí ľahko zatlačiť na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nehrdzav..
40,00 €
Bez DPH:33,33 €
Zobrazené 1 až 12 z 107 (9 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.