Menu
Nákupný košík

Nože Smith & Wesson

Moderný zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson s atraktívnym moderným dizajnom. Je vybavený systémom asistovaného otvárania, takže pre otvorenie stačí ľahko zatlačiť na kolík na čepeli a vnútorná pružina nôž automaticky otvorí. Nechcenému otvoreniu bráni poistka..
46,00 €
Bez DPH:38,33 €
Taktické pero Smith & Wesson 1122571 + nôž
-10 %
Multifunkčné taktické pero. Inovatívne taktické pero od firmy Smith & Wesson, ktoré v sebe navyše skrýva malý zatvárací nôž, ktorý mnohonásobne navýši možnosti použitia. Samotné taktické pero je potom vynikajúci sebaobranný prostriedok, ktorý vyzerá ako pero, vďaka čomu nebudí nežiaduce pozornosť. M..
46,00 € 51,00 €
Bez DPH:38,33 €
Elegán s asistovaným otváraním. Kompaktný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson. Nôž má nevtieravý elegantný dizajn a pôsobí neagresívne. Pre jednoduché otváranie je opatrený vnútornou asistenčnou pružinou, takže stačí zľahka zatlačiť na flipper a nôž sa automaticky otvorí. Perfektný džentlmenský ED..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Univerzálny ľahký zatvárací nôž. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Smith & Wesson, ktorý je univerzálne použiteľný či už na každodenné nosenie, alebo ako pracovný nôž, či pri outdoorových aktivitách. Vďaka nízkej hmotnosti vás vo vrecku nijako nezaťaží a môžete ho tak mať stále pri sebe. Čepe..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Zatvárací nôž so záchranárskymi prvkami. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, má čiastočne zúbkované ostrie a čiernu povrchovú úpravu. Nôž sa dá jednoducho otvoriť jednou rukou pomocou obojstranného kolíka na čepeli. Rukoväť je vyrobená z hliníka so špeciálnou protišmykovou úpravou. Na jej konci je ..
44,00 €
Bez DPH:36,67 €
Špeciálny bushcraftový nôž, ktorý je určený hlavne pre použitie v prírode, kde ho v prípade potreby môžete použiť ako hrot pre kopiju. Stačí odskrutkovať časť rukoväte a nasadiť ho na vhodný rovný konár. Čepeľ je vyrobená z húževnatej ocele s čiernou povrchovou úpravou. Čepeľ má tvar dýky a je brúse..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Nôž CK109 24/7 firmy Smith & Wesson. Nôž s chrbtovou poistkou. Čepeľ z nerezovej ocele 400 a hliníková rukoväť...
25,00 €
Bez DPH:20,83 €
Sada troch vrhacích nožov, ktoré sú vyrobené z mohutného kusu kvalitnej húževnatej nerezovej ocele. Všetky nože sú uložené v spoločnom nylonovom púzdre...
49,00 €
Bez DPH:40,83 €
Kvalitný taktický bojový nôž od americkej firmy Smith & Wesson. Nôž je perfektný pre vyznávačov military štýlu, ale bez problémov je použiteľný aj ako nôž pre outdoorové aktivity. Čepeľ je vyrobená z ocele 9Cr17 so sivou povrchovou úpravou a tvarom tanto. Rukoväť je skvele anatomicky tvarovaná, vyro..
69,00 €
Bez DPH:57,50 €
Zobrazené 1 až 12 z 118 (10 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.