Menu
Nákupný košík

Príbory

Praktický multifunkčný cestovný nástroj v čiernom prevedení. Ideálny na cestovanie, alebo do prírody. Nástroj obsahuje šesť funkcií: lyžica, vidlička, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, plochý skrutkovač a sada piatich kľúčov. Je vyrobený z húževnatej ocele. Súčasťou balenia je karabína pre zave..
15,00 €
Bez DPH:12,50 €
Skladací príbor 9330 zelený
Vypredané
Veľmi ľahký outdoorový skladací jedálenský set, ktorý obsahuje kompletný príbor, teda nôž, vidličku a lyžicu. Všetko je uložené v spoločnom nylonovom púzdre zelenej farby. Príbor je z nerezovej ocele, rukoväte sú plastové. Perfektný na turistiku, táborenie a tramping. Hmotnosť celého setu vrátane pu..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Multifunkčný nástroj CRKT 2102 Iota príbor čierny
Vypredané
Malý praktický outdoorový príbor čiernej farby. Ideálny na cestovanie. Obsahuje lyžicu, vidličku, otvárač na konzervy a fľaše, plochý skrutkovač. A to všetko v jednom kompaktnom tele. S nástrojom sa dodáva karabína pre jednoduché pripnutie na batoh, alebo na kľúče...
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Multifunkčný nástroj CRKT 9085 Iota príbor strieborný
Vypredané
Malý praktický outdoorový príbor striebornej farby. Ideálny na cestovanie. Obsahuje lyžicu, vidličku, otvárač na konzervy a fľaše, plochý skrutkovač. A to všetko v jednom kompaktnom tele. S nástrojom sa dodáva karabína pre jednoduché pripnutie na batoh, alebo na kľúče...
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Kempingový príbor 9690 celokovový
Vypredané
Praktický skladací kempingový príbor v celokovovom prevedení. Je ideálny na turistiku, kemping a pobyt v prírode. Skladá sa z dvoch častí, ktoré sa oddeľujú otvorením lyžice a vidličky. Jedna časť obsahuje vidličku, vývrtku a otvárač na konzervy a fľaše. Na druhej časti je nôž, lyžica a šidlo...
3,90 €
Bez DPH:3,25 €
Multifunkčný nástroj CRKT Eat'n Tool XL strieborný
Vypredané
Multifunkčný nástroj v striebornom prevedení. Ideálny pre cestovateľov a vyznavačov outdoorových aktivít. Obsahuje 6 funkcií: lyžica, vidlička, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, plochý skrutkovač a sada piatich kľúčov. Je vyrobený z húževnatej ocele a dodáva sa s karabínou na pripnutie k batohu..
14,00 €
Bez DPH:11,67 €
Multifunkčný nástroj CRKT Eat'n Tool oranžový
Vypredané
Menšia varianta obľúbeného multifunkčného nástroja v oranžovom prevedení. Ideálny pre cestovateľov a vyznavačov outdoorových aktivít. Tento pomocník obsahuje 6 funkcií v jednom tele: lyžica, vidlička, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, plochý skrutkovač a sada troch kľúčov. Je vyrobený z húževna..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zatvárací nôž 9672 + príbor
Vypredané
Cestovný kempingový set zatváracieho noža a príboru v nylonovom púzdre. Nôž v sebe obsahuje aj multifunkčný nástroj. Nôž má zelené plastové črienky s protisklzovým ryhovaním. Príbor sa skladá z vidličky a lyžice z nerezovej ocele. Všetko je to uložené v zelenom nylonovom obale s oddelenými priehradk..
7,00 €
Bez DPH:5,83 €
Kempingový príbor 9704 červený
Vypredané
Skladací kempingový príbor s plastovými črienkami červenej farby. Ideálny na cestovanie a outdoorové aktivity. Príbor sa skladá z dvoch častí, ktoré sa od seba oddeľujú otvorením lyžice a vidličky. Jedna časť obsahuje vidličku, otvárač na konzervy a na fľaše. Na druhej časti je nôž, lyžica a závesný..
32,00 €
Bez DPH:26,67 €
Multifunkčný nástroj CRKT Eat'n Tool ružový
Vypredané
Menšia varianta multifunkčného nástroja v ružovom prevedení. Ideálny nástroj pre cestovateľov, či do prírody. Tento pomocník obsahuje šesť funkcií: lyžica, vidlička, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, plochý skrutkovač a sadu troch kľúčov. Je vyrobený z húževnatej ocele. Súčasťou balenia je aj k..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Multifunkčný nástroj Eat'n Tool čierny
Vypredané
Menšia varianta multifunkčného nástroja v čiernom prevedení. Ideálny nástroj pre cestovateľov, či do prírody. Tento pomocník obsahuje šesť funkcií: lyžica, vidlička, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy, plochý skrutkovač a sadu troch kľúčov. Je vyrobený z húževnatej ocele. Súčasťou balenia je aj k..
8,00 €
Bez DPH:6,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.