Menu
Nákupný košík

Damaškové nože

Hľadáte luxusný nôž s unikátnym dizajnom a najvyššou kvalitou? Damaškový nôž je mimoriadny kúsok, ktorý poteší nejedno zberateľské srdce. Proces jeho výroby spočíva vo vrstvení špeciálnej damascénskej ocele. Vďaka tomu získava damaškový nôž nielen jedinečnú čepeľovú kresbu, ale zároveň aj vysokú odolnosť proti poškodeniu a opotrebeniu. Rukoväť damaškových nožov je vyrábaná prevažne z dreva alebo parožia. Medzi týmito typmi nožov nájdete okrem iného aj limitované edície, a skutoční nadšenci určite ocenia aj nádherné darčekové balenia s pribalenými certifikátmi zaručujúcimi ich originalitu.  Urobte radosť sebe alebo blízkemu, a vyberajte z našej širokej ponuky damaškových nožov spájajúcich v sebe výnimočný vzhľad a funkčnosť zároveň.
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
94,00 €
Bez DPH:78,33 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
828,00 €
Bez DPH:690,00 €
Nôž Haller 81545 damaškový mini
Najpredávanejší
Damaškový nôž takmer miniatúrnych rozmerov. Aj napriek svojim rozmerom je nôž dobre použiteľný na drobné práce. Čepeľ je vyrobená z klasickej damaškovej ocele a je nutné sa o ňu starať, nie je nerezová. Je treba čepeľ udržiavať čistú a suchú. Črienky sú vyrobené z dreva a na konci rukoväte je otvor ..
31,00 €
Bez DPH:25,83 €
Malý damaškový nôž do prírody. Je vyrobený z klasickej damaškovej ocele. Hodí sa na použitie v prírode a to najmä pre používateľov, ktorí si potrpia na štýlový vzhľad a jedinečnosť svojej výbavy. Nôž je vyrobený z damaškovej ocele metódou kováčskeho zvárania a čepeľ má krásnu kresbu. Tento druh dam..
47,00 €
Bez DPH:39,17 €
Zatvárací nôž Laguiole Bougna 5192 damaškový kosť
-9 %
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené zo..
53,00 € 58,00 €
Bez DPH:44,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 71 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.