Menu
Nákupný košík

Damaškové nože

Damaškové nože patria medzi to najkrajšie, čo medzi nožmi môžete nájsť. Damaškové nože majú čepeľ vyrobenú zo špeciálnej damascénskej ocele, ktorá sa vyrába vrstvením ocele, čím vzniká na damaškovom noži čepeľ s úžasným vzorom. Týchto vrstiev môže byť na damaškovom noži aj niekoľko desiatok. V každej zbierke sa bude takýto nôž určite vynímať. Samozrejme to nie sú nože len na okrasu, ale sú plne funkčné na prácu.

Výrobca: Haller
Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Damaškový nôž Muela BX 8DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny vreckový nôž od firmy Muela zo Španielska s čepeľou z damaškovej ocele s nádherným vzorom. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová húževnatosť a..
309,00 €
Bez DPH:257,50 €
Damaškový nôž Muela BW 6 DAM
Top kvalita
Výrobca: Muela
Krásny malý nôž s čepeľou z damascénskej ocele od španielskej firmy Muela ideálny pre lov a pobyt v prírode. Na výrobu boli použité špičkové ocele RWL34 a PMC27. Výsledkom je čepeľ s nadštandardnými mechanickými vlastnosťami ako sú odolnosť proti zlomeniu a opotrebovaniu, torzná, rázová a ohybová hú..
223,00 €
Bez DPH:185,83 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Výrobca: Marttiini
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
783,00 €
Bez DPH:652,50 €
Výrobca: Marttiini
Exkluzívny nôž z limitovanej edície. Nádherný nôž od renomovanej fínskej nožiarske firmy Marttiini. Perfektný pre zberateľov a milovníkov luxusu. Čepeľ zo špičkovej damaškovej ocele má krásnu kresbu a rukoväť v kombinácii bronzu a svetlého parohu z neho robí takmer šperk. Nôž je z limitovanej edície..
1 940,00 €
Bez DPH:1 616,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 69 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.