Menu
Nákupný košík

Damaškové nože

Damaškové nože patria medzi to najkrajšie, čo medzi nožmi môžete nájsť. Damaškové nože majú čepeľ vyrobenú zo špeciálnej damascénskej ocele, ktorá sa vyrába vrstvením ocele, čím vzniká na damaškovom noži čepeľ s úžasným vzorom. Týchto vrstiev môže byť na damaškovom noži aj niekoľko desiatok. V každej zbierke sa bude takýto nôž určite vynímať. Samozrejme to nie sú nože len na okrasu, ale sú plne funkčné na prácu.

Luxusné damaškový zatvárací nôž. Štíhly elegantný zatvárací nôž od firmy Haller. Tento drobný nožík vás na prvý pohľad zaujme luxusným vzhľadom a pritom má jednoduchý nevtieravý dizajn. Damašková čepeľ má jemný tzv. ružový vzor a črienky zo svetlého dreva. Tento nôž sa najlepšie uplatní ako štýlový ..
89,00 €
Bez DPH:74,17 €
Nôž Marttiini 559012W Unique breza
Top kvalita
Luxusný unikátny nôž. Firma Marttiini prišla s novým konceptom limitovanej série luxusných nožov. Každý nôž z edície Unique je jedinečný a existuje iba jeden kus. Všetky nože s označením Unique teda majú na čepeli sériové číslo 1/1 a rok výroby. V týchto nožoch sa snúbi špičková kvalita, exkluzivita..
783,00 €
Bez DPH:652,50 €
Elegantný štíhly zatvárací nôž Laguiole zo série Bougna od pakistanského výrobcu. Damašková oceľ má krásnu kresbu a tiež vynikajúce mechanické vlastnosti, pre ktoré je medzi používateľmi nožov veľmi cenená. Na rukoväti sú črienky z teakového dreva, oceľové kovania a pätka. Nôž nemá žiadnu poistku, č..
48,00 €
Bez DPH:40,00 €
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené z ..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Damaškový zatvárací nôž s vývrtkou, ktorého čepeľ je vyrobená klasickým kováčskym spôsobom a nie je nerezová. Ide o krásneho a praktického pomocníka. V otvorenej polohe čepeľ fixuje iba tlak chrbtovej pružiny. Kovanie v prednej časti rukoväte je oceľové, príložky sú mosadzné a črienky sú vyrobené zo..
50,00 €
Bez DPH:41,67 €
Zobrazené 1 až 12 z 65 (6 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.