Menu
Nákupný košík

Nože pre ženy

Nože pre ženy sú plne funkčné nože, ktoré môže použiť každý v rôznych situáciách. Čím nože v tejto ponuke vynikajú je ich atraktívnejší vzhľad a vhodná veľkosť. Nože pre ženy sú oku lahodiace a majú menšie rozmery, ktoré lepšie padnú do ženskej ruky. Väčšina z týchto nožov je zatváracia, čo je ideálne na ich bezpečné nosenie v kabelke, napr. z dôvodu prípadnej sebaobrany. Nože pre ženy sú vybavené kvalitnými čepeľami z nerezovej ocele a pevnými rukoväťami z kovu aj dreva. Tieto nože sú zväčša zdobené decentnými, no zaujímavými motívmi. Medzi nožmi pre ženy nechýbajú ani kúsky využiteľné v prírode počas kempovania, či na turistike. 

Malý elegantný damaškový nôž, ktorý je vďaka svojim rozmerom z dizajnu vhodný aj pre ženy. Napriek svojim malým rozmerom ide o plnohodnotný a dobre použiteľný nôž. Čepeľ má sendvičovú konštrukciu, pričom jadro tvorí kvalitná nerezová oceľ a boky sú tvorené damaškovou oceľou, ktorá má 35 vrstiev. Z d..
106,00 €
Bez DPH:88,33 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson SWCKLPRCP
Vypredané
Veľmi malý zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti predurčený ako "kabelkový nôž" pre ženy. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je tiež nerezová. Na čepeli je obojstranný kolík pre jednoduché otváranie jednou rukou. V otvorenom stave čepeľ fixuje po..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Zatvárací nôž Haller 42926
Vypredané
Veľmi malý zatvárací nôž, ktorý je napriek svojim rozmerom dobre použiteľný a môžete ho mať neustále pri sebe. Vďaka svojej kompaktnosti a elegancii je vhodný pre ženy. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s matnou šedou povrchovou úpravou. Rukoväť je tiež oceľová v rovnakej farbe. V otvorenom stave ..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Nôž Herbertz 209512 zdobený
Vypredané
Drobný elegantný zatvárací nôž, ktorý je vďaka svojim rozmerom, hmotnosti a jemnému zdobeniu vhodný aj pre ženy. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vybavená kolíkom pre jednoduché otváranie jednou rukou. Kovanie a pätka rukoväte sú jemne gravírované kvetinovým vzorom a črienky sú z tmavého dre..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Zatvárací nôž Albainox 36051 štíhly
Vypredané
Elegantný štíhly zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý je vďaka svojej subtílnej konštrukcii vhodný aj pre ženy. Jeho čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele, kovania a pätka rukoväte sú kovové v striebornej farbe s jemnou ozdobnou rytinou. Črienky sú drevené v červeno hnedom farebnom odtieni. Nôž nemá..
19,00 €
Bez DPH:15,83 €
Zatvárací nôž Laguiole 19250
Vypredané
Elegantný zatvárací nôž so štíhlym dizajnom. Vďaka rozmerom a nízkej hmotnosti sa hodí aj pre ženy. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele s povrchovou úpravou v zrkadlovom lesku. Rukoväť je vyrobená z dreva Pakka. Kovanie a pätka sú mosadzné. Pero, ktoré fixuje čepeľ v otvorenej polohe je ozdobené pla..
20,00 €
Bez DPH:16,67 €
Zatvárací nôž Smith & Wesson SWCKLPRCP
Vypredané
Veľmi malý zatvárací nôž celokovovej konštrukcie vhodný pre ženy. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a rukoväť je tiež nerezová. Na čepeli je obojstranný kolík pre jednoduché otváranie jednou rukou. Čepeľ v otvorenom stave fixuje poistka FrameLock...
10,90 €
Bez DPH:9,08 €
Zatvárací nôž Laguiole Bougna 5260 palisander
Vypredané
Štíhly zatvárací nôž v klasickom dizajne, ktorý je vhodný aj pre ženy. Nerezová čepeľ je vyleštená do zrkadlového lesku. Na rukoväti z palisandrového dreva sú mosadzné kovania. Čepeľ je v oboch polohách fixovaná chrbtovou poistkou, ktorá je po celej svojej dĺžke ozdobená rytinou a na konci je plast..
11,00 €
Bez DPH:9,17 €
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.