Menu
Nákupný košík

Albainox

Zatvárací nôž Albainox 19859 dóza 36 ks
Novinka
36 zatváracích nožov v plastovej dóze. Plastová dóza, v ktorej je 36 malých zatváracích nožov Albainox s plastovou rukoväťou v čiernej a vínovej farbe. Ideálne ako drobné darčeky, alebo ceny do súťaží, ktoré ocenia napríklad organizátori detských táborov. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vy..
59,00 €
Bez DPH:49,17 €
Outdoorový prívesok. Multifunkčný prívesok upletený z padákovej šnúry v čiernej farbe, praktický doplnok vašej outdoorovej výbavy. Prívesok opatrený karabínkou na zavesenie, kompasom a držiakom PET fliaš, čo výrazne šetrí miesto v batohu a pitie máte stále pri ruke. Po rozpletení prívesku získate v ..
3,00 €
Bez DPH:2,50 €
Zatvárací nôž s asistovaným otváraním. Pekne spracovaný zatvárací nôž od firmy Albainox, ktorý je opatrený vnútornou pružinou, ktorá pomáha pri rýchlom otvorení. Tento nôž je univerzálne použiteľný, či už pri každodennom nosení či kempovaní a rôznych outdoorových aktivitách. Čepeľ je vyrobená z ner..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Dóza s 24 kusmi farebného zatváracieho noža. Balenie 24 kusov ľahkého zatváracieho noža Albainox, ktorý je ideálny ako drobný darček, alebo cena do súťaží pre deti. Perfektné pre organizátorov táborov a detských akcií. Nože majú plastovú rukoväť v troch farebných prevedeniach a to červená, zelená a..
77,00 €
Bez DPH:64,17 €
Rozmery podstavca 20 x 6,5 x 9,5 cm. Minimálna dĺžka noža je 18 cm...
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Robustný zatvárací nôž. Zatvárací nôž od firmy Albainox, vhodný pre turistiku, kempovanie a pobyt v prírode. Nôž má mohutnú konštrukciu a oblú drevenú rukoväť, ktorá sa veľmi pohodlne drží a netlačí v ruke. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a je vybavená drážkou na necht, pre ľahšie otváranie. V ..
18,00 €
Bez DPH:15,00 €
Zatvárací nôž v puškovom náboji. Zatvárací nôž miniatúrnych rozmerov v podobe guľového puškového náboja. Čepeľ je vybavená drážkou na necht pre ľahšie otváranie. Nôž je opatrený kovovým závesným očkom...
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Zatvárací nôž v náboji. Zatvárací nôž miniatúrnych rozmerov v podobe pištoľového náboja. Čepeľ je vybavená drážkou na necht pre ľahšie otváranie. Na jednom konci je kovové závesné očko...
5,00 €
Bez DPH:4,17 €
Zobrazené 1 až 12 z 202 (17 stránok)
Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Viac informácii o ochrane osobných údajov.